Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, myślałem że będą pierwsze punkty, ale dałem ciała w Piatch, 31 i 28 sez to stanowczo za dużo i jestem 9 :(

 

Odegramy się w następnym wyścigu :]

 

 

Właśnie :) pozostaje dobrze obmyśleć strategię bo ten wyścig powinno sie jechać na 1 pit a nie na 2

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zadowolony :P SKoncze zapewne ponownie na punktowanje pozycji, co jest niezwykle dobrym rezultatem zwazywszy na fakt, ze mam cienkiego kierowce, a w dodatku nic nie majstrowalem przy wozie ;)

 

PS wlasnie teraz zobaczylem, ze mam w grupie maregsa. CO lepsza, niemal przez caly wyscig tocze z nim boje :D

Odnośnik do komentarza
Szkoda, myślałem że będą pierwsze punkty, ale dałem ciała w Piatch, 31 i 28 sez to stanowczo za dużo i jestem 9 :(

 

Odegramy się w następnym wyścigu :]

 

 

Właśnie :) pozostaje dobrze obmyśleć strategię bo ten wyścig powinno sie jechać na 1 pit a nie na 2

 

To zależy. Ja mając bolid trochę gorszy od czołówki liczyłem na to, że startując z wysokiego miejsca z mniejszą ilością paliwa zrobię sobie przewagę nad innymi i przyniosło to efekty. Wyprzedził mnie tylko koleś z samochodem na 8 poziomie i tylko jeden człowiek jadący na 1 pit (z autem również na 8 poziomie). Będę 3

Odnośnik do komentarza
PS wlasnie teraz zobaczylem, ze mam w grupie maregsa. CO lepsza, niemal przez caly wyscig tocze z nim boje D.gif

 

To Tobie caly czas na dupie siedze i nie moge wyprzdzic? :> Juz pare kolek strata w granicach 0.3-0.1. Ale dalem driverowi niskie ryzyko, wiec raczej sie nie uda :P

 

Edyta mowi, ze jednak sie udalo. Zobaczymy czy na dlugo :D

Odnośnik do komentarza
Jakie macie najlepszy czas, mój to

Your fastest lap: 1:16.524s

 

Edit. pojawiło sie światełko w tunelu na 1 punkt, gość przedemną mniał kika wolniejszych okr. i mam tylko 0,7 sek straty, zobaczymy na mecie

1:16.680

 

Koleś, który jedzie w tech chwili na piątym może mieć dodatkowy pit na 77-78 kółku :)

 

Nie wiem czemu, ale mój drajwer jeździ wolniej niż we wcześniejszej fazie wyścigu :/

Odnośnik do komentarza

Beznadzieja. Na 39 okrążeniu urwane koło i koniec wyścigu dla mnie :/ . Jedyne pocieszenie to pole position i jak do tej pory najlepsze okrążenie w wyścigu. Trudno się mówi i jedzie sie dalej. Na szczęście mamy taki moment sezonu że po prostu nie będe się tym przejmował i robię wszystko tak jakbym ten wyścig ukonczył. Strategia się nie zmienia :) .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...