Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

A czy jezeli driver zjedzie zmieniac opony z suchych na mokre to bolid bedzie dotankowany (jak tak, to czy taka ilosci jaka podalem w danym picie?)?

Jestem prawie pewien, ze zostanie zatankowany tyle ilo0e podales w picie. Czyli jesli przykladowo ruszysz na suchych i po chwili sie rozpada, a Twoj driver zjedzie do boksu to do bolidu zostanie wlane tyle ile poleciles w pierwszym picie. Powodzenia w nastepnym GP rywalu :D

Odnośnik do komentarza

Dzieki i nawzajem :D 2 pozycje wyzej na starcie na razie, ale roznice czasu minimalne, wiec pewnie znow bedzie ostra walka :)

 

Na razie po Q1i2 2/9, ale na pewno jeszcze troche spadne. Tym razem nalewam pare l paliwa mniej niz w Australii, bo tam zostalo mi 7l na koniec, a w Niemczech jest jeszcze mniejsze zuzycie. Jade na ES, ale zastanawiam sie nad startem na rainach...

 

Mam jeszcze pytanie co do treningu. Czy trening PR to jest "public relations", czy moze cos innego? :> Poprawia to tylko charyzme? Druga sprawa to czy da sie jakos poprawic talent, czy wartosc ta jest juz przypisana dla danego drivera od poczatku?

Odnośnik do komentarza
Na razie po Q1i2 2/9, ale na pewno jeszcze troche spadne. Tym razem nalewam pare l paliwa mniej niz w Australii, bo tam zostalo mi 7l na koniec, a w Niemczech jest jeszcze mniejsze zuzycie. Jade na ES, ale zastanawiam sie nad startem na rainach...

 

Ale wyścig dłuższy ... Ogarniaj wszystkie aspekty. A 7l paliwa na mecie to wynik wręcz idealny .... :|

Odnośnik do komentarza

Hmm. Zastanawiam się. Bo jak wezmę mało paliwa na start i zacznie szybko padać to nie zdążę go zużyć i nic mi nie doleją. Przez co może mnie czekać dodatkowy pit już w trakcie deszczu. Ale w sumie potem może równie szybko minąć deszcz. Chyba wezmę na start 65l, a potem każę dolać 75 i 75.

 

Słabo w Q2 :/ 4 miejsce i 3 na starcie, a jeszcze nie jechał lider.

Odnośnik do komentarza

kurde gdyby nie fatalny blad bylbym juz drugi raz na pole position :( wiecie co zrobilem ?? :) na pierwszym qualu pomylilo mi sie i dalem opony deszczowe :( noi najgoprszy czas :( w 2 qualu juz bylo wszytsko spoko noi najlepszy czas 2 quala noi ostatczenie 6 miejsce narazie :) z oponami tez przesadzilem bo wziolem mediumy :(

Odnośnik do komentarza

Jest mam kierowcę i to całkiem dobrego.

 

Overall - 120

Concentration - 235

Talent - 106

Aggressivenes - 0

Experience - 47

Technikal insight - 232

Stamina - 107

Charisma - 175

Motivation - 0

Weight - 96 (chyba jego największa wada)

Age - 25

 

Płacę jemu 2,8 mln za wyścig co też jest sporym minusem, ale powinienem sobie poradzić finansowo.

 

W wyścigu jadę takimi ustawieniami: 750 700 580 590 460 350, extra softy, 65 - 70 - 65. Startuję z drugiej pozycji, ale mogę spaść jeszcze o dwie pozycje w dół.

Odnośnik do komentarza

No jest postęp, jak na razie 23 na 25 , a nie jak ostatnio z ostatniego m-ca :eusa_dance:

Z tego co zauważyłem to większość jedzie z małą ilością paliwa licząc, że szybko zacznie padać i przy zmianie opon doleją do baku.

Mam nadzieję , że tak nie będzie :szczerba:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...