Skocz do zawartości

Najlepsi z najlepszych


Marlen

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2011

11.3.0

Baza danych: duża

Dodatkowe pliki: Revolution Update (wrzesień)

Ligi grywalne: Anglia (1-3), Niemcy (1-2), Hiszpania (1-3), Polska (1-2), Francja (1-2), Włochy (1-3), Portugalia (1-2), Holandia (1-2), Rosja (1-2), Turcja(1-2)

Zasady: własne, bez edytorów itp.

Klub: Tottenham Hotspur

 

Jest to moje drugie podejście do Fm'a 2011, (na razie nie chcę opisywać mojej kariery w najnowszym Fmie, myślę, że przyjdzie na to czas), z Tottenhamem chcę osiągnąć coś na arenie międzynarodowej, zapewniam was, że ta kariera będzie dłuższa aniżeli pierwsza, zapraszam wszystkich serdecznie.

 

Jutro przedstawię zespół oraz ujawnię oczekiwania ;)

Odnośnik do komentarza

Kadra zespołu na sezon 2010-2011:

 

Heurelho Gomes - [29, Brazylia]
Gareth Bale - [21, Walia]
Younes Kaboul - [24, Maroko]
Tom Huddlestone - [23, Anglia]
Aaron Lennon - [23, Anglia]
Scott Parker - [29, Anglia]
Roman Pawluczenko - [28, Rosja]
Emmanuel Adebayor - [26, Togo]
Rafael van der Vaart - [27, Holandia]
William Gallas - [33, Francja]
Luka Modrić - [24, Chorwacja]
Giovani dos Santos - [21, Meksyk]
Jermain Defoe - [27, Anglia]
Sébastien Bassong - [24, Kamerun]
Michael Dawson - [26, Anglia]
Vedran Ćorluka - [24, Chorwacja]
Brad Friedel - [29, USA]
Danny Rose - [20, Anglia]
Ledley King - [29, Anglia]
Kyle Walker - [20, Anglia]
Niko Kranjcar - [26, Chorwacja]
Sandro - [21, Brazylia]
Benoît Assou-Ekotto - [26, Kamerun]
Iago Falqué - [20, Hiszpania]
Steven Pienaar - [28, RPA]

 

Sparingi:

Dundee 0:1 Tottenham (Adebayor)

Bayern 2:2 Tottenham (Bale, Modrić)

Celtic 0:4 Tottenham (Pawluczenko x2, Bale, Defoe)

Unirea 1:5 Tottenham (Giovani dos Santos, Dawson, Lennon, Pawluczenko)

 

Oczekiwania:

Liga - Awans do LM

Liga Europejska -Ćwierćfinał/Półfinał

Puchar Anglii - Półfinał

Puchar Ligi Angielskiej - Ćwierćfinał

 

Do klubu za 1,8 mln euro przybył Vaclav Kadlec.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejce nowego sezonu graliśmy na wyjeździe z Queens Park Rangers, od samego początku przejeliśmy inicjatywę i już w 4 minucie wyszliśmy na prowadzenie po kapitalnym strzale Adebayora, w 30 minucie na 2:0 podwyższył Luka Modrić, a w 39 minucie Jermain Defoe dobił gospodarzy, niestety tuż przed przerwą kontuzji nabawił się Gareth Bale, co popsuło mi trochę humor, w drugiej połowie gospodarze grali lepiej co udokumentowali w 47 minucie kiedy Tom Cleverley urwał się naszym obrońcom i nie dał szans Gomesowi, choć gospodarze chcieli doprowadzić do wyrównania, nie mogli poradzić sobie z naszą defensywą, ostatecznie wygrywamy na trudnym terenie Loftus Road 3:1.

 

1 Kolejka Premiership
Lufton Road - 18200

QPR 1:3 Tottenham

4' - Adebayor 0:1
30' - Modrić 0:2
39' - Defoe 0:3
47' - Cleverley 1:3

 

Za 11 mln euro do klubu dołączył Gregory van der Wiel.

 

W 4 rundzie kwalifikacyjnej do LE zmierzymy się z Chorwackim Varazdinem.

Odnośnik do komentarza

Losowanie było dla nas dobre ponieważ trafiliśmy na zespół zdecydowanie słabszy, dlatego nie mogliśmy sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika, pierwszy mecz graliśmy na wyjeździe, wiedzieliśmy, że będzie to trudny teren, jednak już w 7 minucie bramkę zdobywa Rafael van der Vaart, drugą dorzuca Aaron Lennon i odnosimy cenne zwycięstwo na wyjeździe.

 

4 Runda Kwalifikacyjna LE - Pierwszy mecz
Andjelko Herjavec - 4524

Varazdin 0:2 Tottenham

7' - van der Vaart 0:1
60' - Lennon 0:2

 

Za 2,4 mln euro do Liverpoolu przeniósł się Harry Kane, ale udało nam się wypożyczyć Joela Matipa z Schalke

Odnośnik do komentarza

W drugiej kolejce na White Hart Line podejmowaliśmy Bolton, od samego początku byliśmy zespołem lepszym, w całym meczu gości było stać na oddanie tylko dwóch strzałów co świadczyło o naszej bardzo dobrej grze, na pierwszą bramkę kibice Kogutów musieli czekać aż do 41 minuty, kiedy Roman Pawluczenko przelobował świetnie spisującego się Jaskalainena, drugą bramkę zdobył również Rosjanin, w 87 minucie dos Santos wbił gwóźdź do trumny Boltonu, świetny mecz w naszym wykonaniu w szczególności Pawluczenki, oraz dos Santosa, który wszedł z ławki rezerwowych i dobił Bolton, na osobny komentarz zasługuję też nasz nowy zakup van der Wiel, który był zmorą napastników drużyny przeciwnej.

 

2 Kolejka Premiership
White Hart Line - 36310

Tottenham 3:0 Bolton

41' - Pawluczenko 1:0
47' - Pawluczenko 2:0
87' - dos Santos 3:0

Odnośnik do komentarza

Też tak sądzę, teraz mamy ważny mecz z Arsenalem, okaże się jaka jest nasza forma na tle lepszego rywala.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na rewanżowy mecz z Varazdinem jechaliśmy w dobrych humorach po rozbiciu Boltonu, chcieliśmy utrzymać naszą dobrą formę i od samego początku zepchnęliśmy gości do głębokiej defensywy, w 19 minucie Lennon wystawie piłkę Defoe a ten z paru metrów trafia do pustej bramki, sześć minut później było już 2:0, kiedy van der Vaart dośrodkował na głowę Dawsona, a ten strzałem z bliska strzelił obok bramkarza, trzecia bramka to już kunszt Luki Modricia, który kapitalnym strzałem z 25 metrów podwyższa nasze prowadzenie, po przerwie nasze ataki nie były już takie jak w pierwszej odsłonie i wynik nie uległ zmianie.

 

4 Runda Kwalifikacyjna - Rewanż
White Hart Line - 34537


Tottenham 3:0 Varazdin 

19' - Defoe 1:0
25' - Dawson 2:0
43' - Modrić 3:0

 

Manchester City zaoferował 21 mln euro za Luke Modricia, jednak oferta została odrzucona, również Real ma chrapkę na naszego rozgrywającego, lecz nie zaoferowali jeszcze konkretnej sumy.

Odnośnik do komentarza

W trzeciej kolejce Premiership, obył się prawdziwy hit, jechaliśmy na Emirates Stadium by zagrać z naszym największym wrogiem - Arsenalem, na każdym kroku mówiłem chłopakom, że jest to najważniejszy mecz sezonu i muszą dać z siebie absolutnie wszystko. Mecz zaczął się świetnie dla naszej drużyny, 5 minuta i kapitalnym strzałem głową popisuję się Michael Dawson, fani Kanonierów zostali uciszeni już na początku spotkania, wiedziałem, że takim wynikiem to spotkanie się nie zakończy, jak się później okazało miałem rację. Arsenal raz po raz konstruował swoje ataki, lecz brakowało im celności i spokoju pod bramką Gomesa, do przerwy schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem, w drugiej części meczu, gospodarze ruszyli jeszcze odważniej, ale nadziali się na kontrę, Vaclav Kadlec, który wszedł kilka minut wcześniej, podaję prostopadłą piłkę do dos Santosa, a ten strzela w długi róg bramki Almuni, wkurzyliśmy Kanonierów na dobre, w 85 minucie Van Persie strzela bramkę głową i przywraca nadzieję piłkarzom Wengera, zabrakło już czasu i sił, by doprowadzić do wyrównania, natomiast my zagraliśmy dobry mecz i wygrywamy z faworyzowanym Arsenalem. LONDYN JEST NASZ!!!

 

3 Kolejka Premiership
Emirates Stadium - 60361

Arsenal 1:2 Tottenham

5' - Dawson 0:1
74' - dos Santos 0:2
85' - Van Persie 1:2

 

Odbyło się losowanie fazy grupowej LE, trafiliśmy do grupy D z Palermo, Hannoverem oraz Omonią Nikozja.

 

Liverpool zaoferował nam 10,5 mln euro za Michaela Dawsona, jednak nie przyjeliśmy ich propozycji.

Odnośnik do komentarza

Jaotinho - Dzięki, dzięki, a z Chelsea gramy w 10 kolejce to zobaczymy kto rządzi w Londynie :P

Miki088 - Dzięki, też sądzę, że z wyjściem nie będzie problemu i mam nadzieję, że forma jak najdłużej się utrzyma ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po wygranej w derbach, w świetnych humorach przygotowywaliśmy się na mecz z Norwich, cóż można powiedzieć o takim meczu? łatwy, szybki i przyjemny z całym szacunkiem dla gości, kapitalny mecz van der Vaarta który skompletował hat-tricka i słusznie został wybrany zawodnikiem meczu.

 

4 Kolejka Premiership
White Hart Line - 36172

Tottenham 4:0 Norwich

6' - van der Vaart 1:0
19' - Defoe 2:0
59' - van der Vaart 3:0
75' - van der Vaart 4:0

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz w w fazie grupowej Ligi Europy rozegraliśmy u siebie z największym rywalem do awansu - Palermo.

Od samego początku spotkania to my byliśmy zespołem lepszym, prowadziliśmy grę, mieliśmy klarowniejsze sytuacje, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, nasza przewaga została udokumentowana w 29 minucie, kiedy Bale, sprytnie podał do Defoe, a ten sam na sam z bramkarzem posłał piłkę w prawy róg, nie minęło dziesięć minut a prowadziliśmy 2:0, tym razem kapitalnym lobem popisał się Pawluczenko, do przerwy wynik pozostał taki sam, w drugiej połowie goście próbowali zagrozić bramce Gomesa, ale bez skutku, z minuty na minute ich siły słabły i czas się kończył, mieliśmy szansę aby zdobyć trzecią bramkę, lecz niestety nie udała nam się ta sztuka, wynik 2:0 uznaję za bardzo dobry, złą wiadomością jest fakt, że Gareth Bale jest znów kontuzjowany, miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.

 

Liga Europejska [1/6]
White Hart Line - 36041

Tottenham 2:0 Palermo

29' - Defoe 1:0
38' - Pawluczenko 2:0

 

W drugim meczu naszej grupy Omonia przegrała u siebie z Hannoverem 1:2.

Odnośnik do komentarza

Bardzo cenna uwaga ;)

----------------------------------------

Po wygranej z Palermo w Lidze Europejskiej nasze nastroje były bardzo dobre, ale jak się okazało nic nie trwa wiecznie, jechaliśmy do Birmingham na spotkanie z Aston Villą, która przeżywała kryzys zajmując dopiero 16 pozycję w tabeli, niestety przegraliśmy ten mecz 1:0, w pierwszej połowie gospodarze zdecydowanie nas przewyższali, w drugiej role się odwróciły, ale brakło nam skuteczności oraz odrobiny szczęścia, nasza pierwsza porażka w tym sezonie i to z drużyną, która we wcześniejszych meczach zgromadziła ledwie 2 punkty, a w meczu z nami zagrała niezłe spotkanie, no cóż taka jest piłka, mam nadzieję, że chłopaki zbytnio się nie załamali bo czekają ich ciężkie pojedynki

 

5 Kolejka Premiership

Villa Park - 40635

[16]Aston Villa 1:0 Tottenham[1]

26' - Bent 1:0

 

W 3 rundzie Pucharu Ligi Angielskiej zmierzymy się z Watfordem.

Odnośnik do komentarza

Lekko przybici porażką z Aston Villą, podejmowaliśmy w Pucharze Ligi Angielskiej, Watford, oczywiście byliśmy faworytami tego spotkania, ale najważniejsze dla mnie było to, jak zareagują piłkarze, w tym meczu dałem odpocząć kilku podstawowym piłkarzom, szansę dostali rezerwowi, mecz zaczął się od wielkiej przewagi naszej drużyny, co chwilę mieliśmy szansę aby strzelić bramkę, a udała nam się ta sztuka w 24 minucie, bramkę zdobywa niezawodny Dawson, cztery minuty później strzela swoją drugą bramkę, a w 32 minucie kompletuję hat-tricka (!).

Po tych zabójczych ciosach nieco zwolniliśmy z tonu, lecz tylko na chwilę, bo w 58 minucie Emanuel Adebayor podwyższa na 4:0, ostatni cios zadał młodziutki Kadlec, dla którego była to pierwsza bramka w klubie, nasz zespół pokazał, że przegrana w lidze, była tylko wypadkiem przy pracy.

 

Puchar Ligi Angielskiej - 3 Runda
White Hart Line - 31541

Tottenham 5:0 Watford

24' - Dawson 1:0
28' - Dawson 2:0
32' - Dawson 3:0
58' - Adebayor 4:0
86' - Kadlec 5:0

Odnośnik do komentarza

W 6 kolejce Premiership do Londynu przyjechała ekipa Stoke, która w lidze zdecydowanie rozczarowywała zajmując dopiero 17 miejsce w tabeli, już na początku spotkania bramkę zdobył będący w rewelacyjnej formie Rafael van der Vaart, po strzeleniu bramki mecz zrobił się bardzo nudny, goście nie potrafili przedrzeć się przez naszą defensywę, a my nie kwapiliśmy się zbytnio do powiększenia swojej zdobyczy bramkowej, lecz jednak najważniejsze było to, że zdobyliśmy cenne trzy punkty.

 

6 Kolejka Premiership
White Hart Line - 34291

[5]Tottenham 1:0 Stoke[17]

9' - van der Vaart 1:0

 

Odbyło się losowanie 4 Rundy Pucharu Ligi Angielskiej, przyjdzie nam zmierzyć się z Chelsea, więc emocje gwarantowane

Odnośnik do komentarza

3 Dni po ligowym meczu, czekała nasz podróż do Niemiec na mecz z Hannoverem, wiedzieliśmy, że będzie to trudna przeprawa, ale nie myśleliśmy, że aż tak bardzo, od samego początku gospodarze zaatakowali co przyniosło im pożądany efekt, bo już w 6 minucie wychodzą na prowadzenie po katastrofalnym błędzie naszej defensywy, podrażnieni stratą bramki zaczeliśmy atakować śmielej, niestety bez skutku, do przerwy Hannover prowadził z nami 1:0. Po przerwie natomiast stała się rzecz, przez którą prawdopodobnie przegraliśmy ten mecz, sędzia wyrzucił z boiska Sandro, kiedy ten (rzekomo) dotknął piłki ręką, jak pokazały powtórki arbiter popełnił błąd, przez który my musieliśmy słono zapłacić.

 

Liga Europejska [2/6]
AWD-Arena - 34418

[2]Hannover 1:0 Tottenham[1]

6' - Mohammed Abdellaoue 1:0

 

W drugim meczu naszej grupy, Palermo zremisowało z Omonią 1:1.

Odnośnik do komentarza

Październik zaczynaliśmy meczem u siebie z ekipą Davida Moyesa, dzień przed meczem ze składu wypadł nam Joel Matip, który nabawił się lekkiej kontuzji, bardzo chcieliśmy wygrać z Evertonem, ponieważ w razie porażki czołówka mogła nam uciec, a mecz zaczynamy wybornie, bo już w 15 minucie Luka Modrić popisuję się kapitalnym strzałem z 30 metrów, zaczeliśmy od mocnego uderzenia na początek, w 45 minucie van der Vaart dośrodkowuję z rzutu rożnego, tam najwyżej skaczę Dawson i strzelą bramkę do szatni, trzeci cios zadał Defoe, który ośmieszył obronę Evertonu, zagraliśmy świetny mecz przeciwko drużynie, która biję się o europejskie puchary.

 

7 Kolejka Premiership
White Hart Line - 36310

[4]Tottenham 3:0 Everton[10]

15' - Modrić 1:0
45' - Dawson 2:0
64' - Defoe 3:0

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...