Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po raz pierwszy w życiu muszę dokonać wyboru banku, wiem że to nie łatwa decyzja ale trzeba :). I w związku z tym mam pytania do ogarniętych w tym temacie.

1 Który bank jest na ten moment najtańszy?

2 Który pobiera najmniej za pobranie gotówki w bankomacie

3 Który najbardziej stoi frontem do klienta

4 I inne funkcje który jest w nich najtańszy?

Odnośnik do komentarza

Alior bank mogę Ci szczerze polecić. Przelewy przez internet robi się banalnie. Co może równie istotne w banku zwykle nie ma kolejek;) Opłaty mikroskopijne, wszystkie przelewy darmowe. Jedynie utrzymanie karty, ale jest to kwota praktycznie pomijalna(2 zł chyba).

 

EDIT.: Mają bardzo dużo oddziałów(przynajmniej w Krk nie wiem jak u Ciebie) i co ważne nie trwonią Twoich pieniędzy na wynagrodzenie dla Banderasa czy innego Majewskiego

 

 

Edytowane przez Amen
Odnośnik do komentarza

W BZWBK jest konto <30 roku życia, też płacisz podobne pieniądze (3 zł miesięcznie chyba) za ubezpieczenie karty; przelewy, zakładanie lokaty itp. odbywa się przez fajny i wygodny system internetowy. Jeżeli nie boli kogoś fakt że zrobili reklamę z aktorem to jest to dobry wybór. Do konta jest karta zbliżeniowa, na urodziny mi jeszcze przysłali kartę do płatności w internecie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja też szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Wcześniej konto nie było mi do niczego potrzebne, jednak teraz studia, Kraków- może się przydać.

 

Może ktoś z was konto w ING? Na fajną ofertę wygląda Konto z Lwem Direct 18-26lat. Zastanawiam się pomiędzy ING a Aliorem :-k.

Odnośnik do komentarza

Konto jak konto. Mam zwykłe z lwem czy cos, nie under 26. Darmowe przelewy i prowadzenie. z karta jak nie zrobisz transakcji za 100pln w miesiacu koszt 7pln, ale jesli jest to jedyne konto to 100 chyba nie jest problemem. Na dobra sprawę teraz kiedy wiekszosc kont jest darmowych wazniejsze sa darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach - i to ma ING oraz jak dla mnie posiadanie wpłatomatu w pobliżu. Niektóre banki nie maja wpłatomatów lub 1-2 na cale miasto.

Wiekszej roznicy miedzy mbankiem, inteligo, ing, aliorem, getinem, kredyt bankiem nie ma jesli chodzi tylko o darmowe konto do placenia rachunkow i w sklepie, jesli szukasz konta polaczonego z biurem maklerskim, funduszami to trzeba poszperać.

Odnośnik do komentarza

Błagam Was ludzie, ING w chwili obecnej to najbardziej awaryjny bank! Zawsze nie działa w nocy z niedzieli na poniedziałek, dzisiaj w nocy też nie działał. Ogólnie często ma zwiechy. Jako jedyny bank to nigdy bym go nie wybrał. Sporo moich znajomych ma w ING, ja mam akurat mBank i od niedawna jeszcze Idea Bank.

Odnośnik do komentarza

Ja też korzystałem z Expandera i nie jestem zadowolony. Tak naprawdę, żeby wybrać najlepszą ofertę powinieneś wybrać się osobiście do każdego z banków na rozmowę. Raczej to niewykonalne. Z drugiej strony doradcy przedstawią Ci ze dwie oferty, tak naprawdę nie masz pewności czy są one najlepsze czy agent ma prowizje z tych banków.

 

Co ja bym zrobił w tym momencie gdybym miał czas? Stronę wcześniej Szczurek zamieszczał link do wyszukiwarki – są tam też kredyty hipoteczne. Wybrałbym TOP 5 z tej listy i przeszedł się do każdego z tych banków. Oczywiście wizyta u doradcy nie zaszkodzi, ale nie traktuj tego jako jedynej opcji.

 

http://porownywarka.wyborcza.biz/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...