Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

Smetek, w Deutsche Bank nie moglem tego rozłożyć na ~12 rat. najniższy możliwy okres kredytowania to były bodaj 4 lata, oczywiście z możliwością wcześniejszej spłaty. na tej stronie PKO przy 50 (!) miesiącach, zapłacę łącznie 27k, co i tak jest gównianą stawką, a przy 12 miesiącach wychodzi koło 24k. dzięki za wszelkie tropy, spróbuję jutro uderzyć w pierwszej kolejności do Millenium.

Odnośnik do komentarza

nawet zamiast latał to bym zaczął dzwonić, no chyba ze namierzysz jakieś "centrum" bankowe, gdzie jest kilka oddziałów

w Gdańsku w promieniu kilometra są skupione oddziały bodaj Millenium, BPH i Alliora, także to nie stanowi problemu. dzięki za info, jeżeli się zdecyduję na taki ruch, to przekażę, gdzie najlepiej marnować kasę. no chyba, że duma mi pozwoli i wyciągnę rękę po kaskę do rodziców, bo te koszta kredytu mnie przerażają.

Odnośnik do komentarza

 

A w jakims Open Finance czegos nie poleca?

I wezmą dobrą prowizję :> Raczej bym ten przybytek omijał.

@Fasol - bierz od rodziców, ustal kiedy oddasz i dorzuć im parę groszy ;) Zawsze to lepiej im odpalić niż bankowi.

 

 

Bo kurwa bank nie grabi na prowizji :rotfl: zwłaszcza w ramach akcji typu 0% oprocentowania kredytu, prowizja 9%

Odnośnik do komentarza

 

 

A w jakims Open Finance czegos nie poleca?

I wezmą dobrą prowizję :> Raczej bym ten przybytek omijał.

@Fasol - bierz od rodziców, ustal kiedy oddasz i dorzuć im parę groszy ;) Zawsze to lepiej im odpalić niż bankowi.

 

 

Bo kurwa bank nie grabi na prowizji :rotfl: zwłaszcza w ramach akcji typu 0% oprocentowania kredytu, prowizja 9%

 

A czy napisałem, że bank nie bierze prowizji?? Raczej nie. Ale lepiej zapłacić jedną, a nie dwie. I do tego często gęsto zawyżoną przez OF.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Temat chyba odpowiedni. Pieniędzy w portfelu zawsze mało, a pograć by się chciało. Zastanawiam się nad zakupem PS4. Nie mam 1500 zł, chciałbym wziąć na raty. Przychody mam - do utrzymania dorzucają mi rodzice, udzielam tez korepetycji z angielskiego. Niestety z tego co mi wiadomo, to jako student nie mam możliwości wzięcia czegokolwiek na raty. Nie chcę prosić o to nikogo z rodziny. Czy jest jakaś możliwość kupna sprzętu bez zaświadczeń o pracy? Wpłata własna około 200-300 zł. Podobno na agito.pl można wybrać opcję rat PayU, gdzie to samemu wypełnia się wszelkie "druczki" i nie jest to dalej weryfikowane. Możliwe to?

Odnośnik do komentarza

Temat chyba odpowiedni. Pieniędzy w portfelu zawsze mało, a pograć by się chciało. Zastanawiam się nad zakupem PS4. Nie mam 1500 zł, chciałbym wziąć na raty. Przychody mam - do utrzymania dorzucają mi rodzice, udzielam tez korepetycji z angielskiego. Niestety z tego co mi wiadomo, to jako student nie mam możliwości wzięcia czegokolwiek na raty. Nie chcę prosić o to nikogo z rodziny. Czy jest jakaś możliwość kupna sprzętu bez zaświadczeń o pracy? Wpłata własna około 200-300 zł. Podobno na agito.pl można wybrać opcję rat PayU, gdzie to samemu wypełnia się wszelkie "druczki" i nie jest to dalej weryfikowane. Możliwe to?

w Saturn/Media pytali mnie tylko o dowód swojego czasu.
Odnośnik do komentarza

 

 

A w jakims Open Finance czegos nie poleca?

Polecą, ale nie to co byś chciał. Przychodzisz po kredyt a oni Ci wciskają gówniane poliso-lokaty.

 

Czyli co, jak kredyt to samemu po bankach latać szukając najlepszej oferty? Obecnie chyba najlepsze warunki ma DB :-k

 

Ja brałem w DB - częściowo samemu a częściowo przez to pieprzone OF. W OF wypełniłem kilka wniosków (doradca miał złożyć wnioski do kilku banków). Faktycznie jednak złożył wniosek tylko do Getin (ta sama firma co OF), który jednak kredytu nam nie chciał dać. W efekcie sami musieliśmy załatwiać, monitorować itd.

W DB oprócz kredytu musiałem otworzyć rachunek (muszę na niego dokonywać wpłat w wysokości dwukrotności raty) i mimo wszystko jakiś głupią poliso-lokatę (muszę wpłacać tam 3 tys. zł raz w roku).

Odnośnik do komentarza

Temat chyba odpowiedni. Pieniędzy w portfelu zawsze mało, a pograć by się chciało. Zastanawiam się nad zakupem PS4. Nie mam 1500 zł, chciałbym wziąć na raty. Przychody mam - do utrzymania dorzucają mi rodzice, udzielam tez korepetycji z angielskiego. Niestety z tego co mi wiadomo, to jako student nie mam możliwości wzięcia czegokolwiek na raty. Nie chcę prosić o to nikogo z rodziny. Czy jest jakaś możliwość kupna sprzętu bez zaświadczeń o pracy? Wpłata własna około 200-300 zł. Podobno na agito.pl można wybrać opcję rat PayU, gdzie to samemu wypełnia się wszelkie "druczki" i nie jest to dalej weryfikowane. Możliwe to?

 

Mi było ciężko dostać na podstawie renty telewizor na raty, prawie połowę wpłacałem od razu, resztę chciałem na 4 raty. Musiałem dołożyć swoje dochody z umowy zlecenie (miałem czasową).

Odnośnik do komentarza

@Kuchar- obecnie jeśli nie masz jakiejś podkładki na dochód, to raczej marne szanse są na kredyt. Nie musi być zaświadczenie o pracy. Na kredyty w takich wysokościach, jak piszesz, to powinno wystarczyć oświadczenie. W sobotę np. jak być poszedł, to raczej szanse na to, iż będzie to potwierdzane są bardzo nikłe, no- zerowe ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...