Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie byłbym rad, bo nie miałbym ochoty, ale oczywiście bym od razu uważał, że jestem poddańczy Niemcom, a to jest policyjna agresja. ZAJEBISTE podejście :roll:

 

Mam źródło :lol:

Źródło, które daje CO NAJWYŻEJ domysły.

 

Pardon, teraz wracam do mojej poddańczej pracy we francuskiej firmie. Na dziś mi wystarczy lolcontentu :D

Odnośnik do komentarza

no to ustalmy fakty:

 

1) flaga wisiała cały mecz

2) zatrzymano jednego kolesia i go przesłuchano

3) zwinięto flagę podczas zatrzymania, a potem ją oddano

4) wszystkich puszczono wolno do domu

 

gdzieś coś pokręciłem? gdzieś miedzy tymi wierszami jest plucie w twarz? jakaś agresja? międzynarodowy skandal? służalczość i poddaństwo?

Odnośnik do komentarza

wiadomo - jeśli NIEMIECKI policjant zatrzymuje POLSKIEGO kibica a potem tenże POLSKI kibic w towarzyskich rozmowach stwierdza, że był brutalnie traktowany to jest to akt polityczny i rzeczonemu kibicowi z definicji należy się renta kombatancka za walkę z lewacką zarazą. zieeeew. do tego jakieś odniesienie do lewactwa i terroru poprawności politycznej, pokrzyczenie że PO i mamy w 100% potwierdzony fakt nękania Polaka przez Niemca w ramach walki normalnością, której to ambasadorami w Europie są polscy kibice. plus "otwierający oczy" transparent i mamy przepis na 'skandal". a fakty wyglądają tak jak opisuje to Kinas powyżej...

 

i standardowe "nie rozumiecie". zieeew.

Odnośnik do komentarza

To może się podziel, a nie sobie wymyślasz :) ?

 

Opisałem wyżej.

 

no to ustalmy fakty:

 

1) flaga wisiała cały mecz

2) zatrzymano jednego kolesia i go przesłuchano

3) zwinięto flagę podczas zatrzymania, a potem ją oddano

4) wszystkich puszczono wolno do domu

 

gdzieś coś pokręciłem? gdzieś miedzy tymi wierszami jest plucie w twarz? jakaś agresja? międzynarodowy skandal? służalczość i poddaństwo?

 

1) kupujesz bilet na mecz i wchodzisz, oglądasz cały, masz na sobie koszulkę z napisem "Kinas"

2) po meczu zatrzymują Ciebie na przesłuchanie, bo im się nie spodobała Twoja koszulka

3) nie mają co Ci zarzucić, nawet mandatu nie możesz dostać, więc Cię wypuszczają, razem z koszulką

4) niby nic, ale jednak się zdenerwowałeś, bo musiałeś te parę godzin bez powodu przesiedzieć na komendzie

 

Mniej więcej o to samo chodziło, a że treść transparentu trafiała w samo sedno niemieckiej policji to zdecydowali się na zatrzymanie, jednak nie mieli do czego się przyczepić (uwierz mi, że gdyby mogli to na pewno by coś "przybyli") to musieli puścić wolno.

 

Czy to było narodowościowe? Nie, pewnie z Anglikami postąpiono by tak samo, ale komiczna jest reakcja. Myślę, że Anglicy, nie tylko politycy, ale też zwykli ludzie byliby oburzenie za takie zachowanie niemieckiej policji... zwłaszcza po tym co się działo w Kolonii.

Odnośnik do komentarza

dokończę ostatnie zdanie jmk:

 

... tylko wy, polaczki, służalczo poddani niemieckiemu panu, bronicie go, robiąc laskę Merkel i całemu szwabskiemu państwu...

 

a tak naprawdę, to Anglicy pewnie by mieli na to całkowicie wyjebane, tylko nasz "ruch narodowy" ma nasrane we łbie kompleksy.

Odnośnik do komentarza

 

A Ty udowodnij, że nie :|

 

Człowiek łączący fakty potrafi je połączyć. Tak jak pisałem, nie dostali żadnego mandatu, ani zarzutu, więc jest to jedyny pretekst do zatrzymania.

Jesteś pedofilem.

 

Udowodnij, że nie.

 

 

Nie wiem jak, ale może dasz jakieś wskazówki, w końcu to Ty za takie określenie obraziłeś się na pół forum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...