Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

prace trwaja, hmm zastanwiam sie nad napisaniem instrukcji podmiany lig wtedy kazdy moglby sobie sam modyfikowac dowolnie co by chciał

 

pisz pisz

sam chętnie bym sobie pozmieniał to i owo ale angielskiego nie umiem nic ;/ a tylko w tym języku jest poradnik.

Odnośnik do komentarza
Bardzo chętnie bym się dowiedział jak zacząć sezon w cm0102 od sezony 2008/2009, proszę o pomoc z nowymi drużynami (np Hull w Premiership i Zaragoza w 2 lidze)

 

spadki -awanse oprocz polski zrobiłem, czekam na transfery, mozna oczywiscie zmienic rok rozpoczęcia ale niestety nie na bazie danych z uaktualnieniami. bo ona z kolei jest na patchu. skomplikowane ale ja bede zaczynal od sezonu 07.08 tyle ze z aktualnymi klubami w pucharach itd. trzeba by najpierw zmienic rok a potem zaczynac od nowa. ale zobacze moze jak trafi sie troche wolnego czasu w sierpniu....

a retro update wyjdzie rowno ze startem polskiej ligi.

Odnośnik do komentarza

Nie chce zakladac nowego tematu, wiec zapytam tutaj.

Gram w cm01/02 ladnych pare lat, ale po raz pierwszy(!!!) mam taki problem, mam stadion na 15000 miejsc na kazdym meczu prawie komplet(14950-14999). chce rozbudowac stadion, zarzad sie zgadza, kase mam...i po sezonie powstaje problem bo juz 3 sezon pod rzad lokalne wladze czy cos w ten desec blokuja rozbudowe. I tu moje pytanie.

Czy jest szansa ze cos im sie odmieni , czy bede skazany na tego 15 tysiecznika?

z góry dzieki za odp.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

no to fagasy z nich straszne:) malo to jednak realistyczne, normalnie bym dal w łape i by bylo si:)

a moge powiekszyc stadion w edytorze? ale chcialbym zmodyfikowac sejwa, wiec o taki edytor mi chodzi, jak tak to prosze o nazwe tego edytorka.

 

ps. a klub zmienie dopiero jak wygram Lechia LM a kamerunem w tym samym sezonie MŚ:)

Odnośnik do komentarza

prace trawają, rooni obiecał że pomoże :}

aha, będzie podmianka z włoską a to znaczy 4 liga do grania i ponad 400 polskich klubów , które można wrzucic do 4 ligi i grać, w praktyce dostepne będą wszystkie z dzisiejszej 4 ligi i wyżej plus kilka z okręgówek. oczywiscie pełne składy w miare mozliwosci. na razie mam

ekstaklasa 22 kluby - wszystko zrobione

1 liga 20 - jak wyżej

2 liga 2 grupy po 18 lub 20 ( nie pamietam) - zrobione w 35 proc.

3 liga 3x 18 --

4 liga -126 klubow niegrywalna

no i oczywscie ukatualnienia skladow z calego swiata- to juz zrobione, stan na dzis

Odnośnik do komentarza
Nie chce zakladac nowego tematu, wiec zapytam tutaj.

Gram w cm01/02 ladnych pare lat, ale po raz pierwszy(!!!) mam taki problem, mam stadion na 15000 miejsc na kazdym meczu prawie komplet(14950-14999). chce rozbudowac stadion, zarzad sie zgadza, kase mam...i po sezonie powstaje problem bo juz 3 sezon pod rzad lokalne wladze czy cos w ten desec blokuja rozbudowe. I tu moje pytanie.

Czy jest szansa ze cos im sie odmieni , czy bede skazany na tego 15 tysiecznika?

z góry dzieki za odp.

 

pozdrawiam

1. Jakim klubem grasz i w jakiej lidze?

2. Jak długo grasz w tym klubie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...