Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

siemasz Dean ! Jak tam zdrowie hehe xD udalo mi sie zalaczyc wszystkie ligi procz... Rosji, Ukrainy i Izraela xD narazie jest lux :P ale jest pewien problem z Pucharem Czech... otoz losowanie odbedzie sie... jakiejs nieziemskiej daty xD a dokladnie 28135 grudnia 1899 r. :D mysle ze to nie wplynie negatywnie na gre... a Ty jak myslisz ?

Odnośnik do komentarza

szczepan - rosja i ukraina działają, nie uruchamiaj izraela jest schrzaniony, izraelska liga dostepna w dodatku extra, wszystko jest w readme

 

lapaa - wylacz ligi azjatyckie, nie dzialaja na tapanim

oderka - ten nie jest bo czekałem na zjazd pzpn, prawodlowy tzn ekstraklasa, 1 liga, 2 grupy 2 ligi wlasnie skonczylem, wyjdzie za ok miesiac jak bede wiedzial dokladnie kto zagra w pucharach w innych ligach, i jak spadki-awanse beda znane

 

generalana zasada jak sie liga nie zainstaluje to nie poddawac sie aż do skutku ,zazwyczaj za 2 razem wchodzi .podobnie jest z updaejtami champmana .prawdopodobnie grzebanie w plikach exe odbija sie czasem czkawką

Odnośnik do komentarza

A u mnie wystąpił następujący błąd : grę zacząłem w 2003 a mistrzostwa europy w 2004 były strasznie zagmatwane. W jednej z grup były 2 drużyny Polski oraz Villarreal II :ściana: Całe mistrzostwa zakończyły sie po fazie grupowej i nie ma mistrza. Po za tym Mila gra gdzie indziej. Więcej póki co nie znalazłem.

P.S szacun DEAN za pracę.

Odnośnik do komentarza

co to znaczy, że mila gra gra gdzie indziej ? jest coś takiego jak transfery :}

jakim cudem zaczałeś grę w 2003 jak na moim update gra zaczyna się w 2007? stąd ci się mistrzostwa pokopały.nie wystarczy samemu zmienić rok rozpoczęcia gry, trzeba też zedytować historia od 2001 do tego roku co zaczynamy ,żeby grać. a tak wogole to czemu nei zacząłeś w 2007? ja bym na to nie wpadł

Odnośnik do komentarza

no wlasnie Dean w tty problem ze nie mam zadnej ligi Azjatyckiej zaladowanej, mialem juz taki problem ladujac lige niemiecka&polska, z tym ze na pcozatku gry.

no i ladujac sama p[olska ale error pozniej.

 

no ale nie poddaje sie, moze blad byl w tym ze zaczyna;lem gre w roku 2008,zaladuje teraz od 2007 i dam znac co i jak

 

pozdrawiam, Lapa

Odnośnik do komentarza

nie zmieniajcie daty rozpoczecia. to powinno rozwiazac problemy.po prostu gra nie ma wynikow z sozeonu 2007 by w 2008 moc zaczac gre. w patchu gra rok 2007 traktuje jako 2001. jesli zaczynales w 2008 to wiadomo ze mila gra w valrenedze bo ma wypozyczenie do konca sezonu 2007 tylko. na sezon 2008.2009 poczekajcie az zrobie nowy patch, w polowie sierpnia. do tego czasu zaczynamy w 07

 

oderka- głowny to nie jest extra jak sama nazwa wskazuje :lol:

extra ma poslak lige na strukturze holenderskiej, normalny - portugalskiej

nastpeny bedzie na zasadzie belgijskiej niemal identycznej do tej zreformaonej od sezonu 2008.09 polskiej, czyli

1-18

2- 18

3 2x16

4 4x16

nie jest idealnei ale bardzo podobnie

 

czytajcie Readme plisss

Odnośnik do komentarza

Puchowy: masz to na stronie glownej na dole pierwszego artykulu" FMPoland Retro Update dla staruszka!". starczy ze klikniesz na "FMPoland Retro Update v1.1" nic trudnego.

 

gram teraz lige rosyjska na tym updejcie z liga polska, wszystko jest si, fajnie sie gra tylo jest chyba 2 razy puchar rosji:) jeden normalny bez nazwy a drugi o pieknej nazwie "Belgian Jupiter League" a final rozygrywany....na stadionie Slaskim w Chorzowie:)

 

ale i tak nie zmienia to mojej pozytywnej opinii:)

Odnośnik do komentarza

siemasz Dean ! jak tam zdrowie hehe :D zwracam sie z takim pytaniem... prowadze klub Gornik Wieliczka... nie mam prezesa w klubie... sciagam tylko zawodnikow z wolnego transferu... i czy jak awansuje taka "druzyna z ulicy" do 2 ligi to ktos wykupi klub ? :D pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...