Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanku czy na Twoim paczu Euro 2012 odbędą się w Polsce???

 

Ps: taki mały offtop - coś mnie rozbawiło co do meczów polskiej reprezentacji rozgrywanych na stadionach na euro 2012 ;-)

 

....jak nam odbiorą to Euro to znów trzeba będzie aktualizować

Odnośnik do komentarza

więcej optymizmu :}

wiem, że to kontrowersyjne ale przeprowadziłem już fuzje śląska z groclinem i wrzuciłem do OE największe kluby np:Arka, Lechia. a co tam znudził mi się już mega realny upadate

pracowałem też w pocie czoła żeby wybierając jedną ligę mieć pełne sklady z innych czyli koniec z szarakami. i szłod dobrze do momentu kiedy zapomniałem zapisać dane. wszystko od nowa :{

Odnośnik do komentarza

mam pytanko ... aby Twoje updaty działały należy zainstalować v3.9.68 i tu jest problem, przeglądając zagraniczne fora internetowe poświęcone cm01/02 dowiedziałem się że ów patch powoduje "job bug", co oznacza że nasze oferty pracy są odrzucane ( i nie ma to nic wspólnego z narodowością ). Ile w tym prawdy? czyżby istniały różne wersje patcha v3.9.68 ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram w starego champa 01 02 i dosyc mam juz wygrywania wszystkiego Legia, chcialem zagrac swoja lokalna druzyna Olimpia Elblag. Olimpia od momentu stworzenia Champa zawsze balansowala miedzy 3 liga a 4 (mowie o starym podziale 1,2,3 liga). No wiec wyszedl patch rooniego z 3 liga polska, ale tam Olimpii nie ma bo tam jest tylko bodajze 10 czy 12 druzyn z polskiej 3 ligi czyli lipa. Dorwalem od kumpla FM 2007 tutaj tez powstal patch z 3 liga polska na enginie ligi portugalskiej. jednak tworca tego patchu, znow nie umiescil mojej Olimpii jako druzyny, ktora mozna wybrac.

 

No i teraz pytanko do Deana, poradz cos jakby tu zagrac Olimpia Elbląg, najlepiej by bylo w starego Champa 01/02. Nie wiem jak to jest z FM 2008, jezeli by byl taki patch to biegne do Empiku i kupuje giere. Wiem, ze mozna to latwo sprawdzic, ale moze podpowiedzcie cos.

 

Zarejestrowalem sie na champmanie i narazie gram sobie na najnowszym tapanim z lutego 2008, ale patcha z Olimpia Elblag nigdzie nie ma, pomozcie jakos.

Odnośnik do komentarza

tak, myslalem o tym, ale w patchu rooniego jest tylko 12 druzyn z 3 ligi, coz lepsze to niz nic, tak chyba zrobie bo jednak zalezy mi na CM 01 02.

 

SORRY, ze nic nie napisalem w temacie gdzie sie trzeba przedstawic, ale nie wiedzialem, ze macie tu cos takiego

Odnośnik do komentarza

Usuń drużynę z LOWER DIVISION i wstaw swoją tam. Następnie zamień ją z drugoligowcem jakimś ;) Jeżeli będziesz używał tego Patcha, to zamień ją z innym klubem z najniższej ligi (jeśli byś nie wiedział, to w podstawowym edytorze wybierasz tą ligę, klikasz na CLUBS, wybierasz drużynę, klikasz SWAP i wybierasz drużynę do podmianki ;))

 

CM 2001/2002 raczej nie dostaniejsz już w sklepie, przynajmniej ja nie widuje jej ostatnio. Musiałbyś zobaczyć na Allegro.

 

Pozdrawiam, arubaluba

Odnośnik do komentarza

Oryginalke Champa 01 02 kupilem jakos w 2004 w Gdanskim Empiku, taka giera to skarb, moje dzieci beda w nia graly :)

 

aruba a czy ten trick jest mozliwy w najnowszym patchu tapaniego, czy moze lepiej skorzystac z innego patcha, gdyz nie chcialbym juz grac w dwoch grupach w I lidze.

 

Poradzcie cos z jakiego patcha skorzystac, zeby polska liga byla w jednej grupie i mniej wiecej 18 zespolowa. Wtedy zrobie trick z podmienianiem druzyny, ktory zaproponowal aruba.

 

No i co z patchem Deana o którym pisze sie w tym temacie, wiem, ze Dean to zapracowany facet. Moze ktos ma GG do niego to bylbym wdzieczny, jakby ktos mi napisal na GG 7843719.

 

Pozdro i dzieki, czekam na odpis.

Odnośnik do komentarza

pod koniec tygodnia albo za tydzien wrzuce tu podowjny patch

 

- nówke z 2 ligami

- datowany na listopad 2007 z 3 liga , sa tam 3 grywalne polskei ligi i 4 niegrywalna, jest olimpia elblag ale musisz sam ja sobie wrzucic do 3 ligi -- wybierz ta pomorską :} i uzupelnic sklady bo nei wiem na jaki metapie zostawilem 3 lige.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pytanie o nowe ligi: moge dodać nowe ligi tzn zamienić z istniejącymi: jedną z azji, jedną z ameryki południowej, jedną z afryki i kilka z europy: czekam na propozycje a tu lista lig ktore będą grywalne w nowym update:

anglia

argentyna

australia

austria

belgia

brazylia

czechy

francja

grecja

holandia

izrael

japonia

niemcy

norwegia

polska 1i 2 liga, bez podziału na grupy 18 i 20 w drugiej.

portugalia

rosja

rumunia

korea poludniowa

hiszpania

szkocja

szwajcaria

szwecja

turcja

ukraina

usa

wlochy

 

oraz do wyboru:

bulgaria zamiast turcji

 

wybor bedzie bo patch będzie zawierał kilka wersji do wyboru z róznymi ligami.i jedną z 3 ligą polską.

sporo bedzoe też zmian graficznych. terminu nie znam.jak skończe to wrzucę tutaj po prostu.ale jest bliżej niż dalej. (osttnio miałem pecha i kilka miesięcy roboty poszło dzięki microsoftowi w pizdu:}

czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już dziś DEAN PATCH 3PACK a w nim:

 

-Dean Update Kwiecień 08

czyli

- nowe ligi europejskie ( chwilowo nie działa czeska za co bardzo przepraszam)

- zmiany finansów, stadionów, barwy klubowe,

-transfery na swiecie, w polsce na dzien dzisiajszy czyli 19.04.2008, uatualanione min, ligi ukrainska, rosyjska, ligi niemieckie od 1-do 3, właściwie wszystkie

- poprawione reputacje pilkarzy, trenerow, klubow, reprezentacji ,prezesów itd

- z racji zamiany z liga holenderska musialem dodac 2 kluby do 1 ligi i kilka do drugiej , wybrałem te największe o tradycjach, oczywiście edytor pozwala wam dodać do dowolnej ligi dowolną drużynę

- Drzymała już w Śląsku -Groclin w niższych klasach rozgrywkowych

- tysiace zmian o których zapomniałem a nad którymi pracowałem ostatnie 380 dni :}

- spolszczenie obcojęzycznych nazw

- nazwy ligi i rozgrywek z całego świata maja aktualne nazwy np: LA Liga, copa Del Rey, Orange Ekstraklasa itd

-nowy estetyczny menubar :}

 

- 3liga PL Update grudzień 07

dla tych ,kórzy nie moga sie doczekać na najnowszą 3 ligę wersja sprzed kilku miesięcy

- Dean Update Kwiecień 08 (Bułgaria , Czechy

to samo w wersji z grywalnymi ligami Bułgarii i Czech- w tej wersji działa jak najbardziej) ale datowane na 10.04.2008

 

 

- zawiera patch Tapani 3.10 - gra zaczyna się w 2007 roku itd ale dzięki patchowi Tapaniego można wybrać sobie dowolną datę

 

 

Instalacja

 

 

 

- zainstalować grę

- zainstalować łatke 3.9.68

- sciagnać i nadpisać pliki z wybranego przez siebie patcha

-u stawić tryb zgodności

- ewentualnie gdy nam nie pasują obecne ustawienia - użyć cm patchera zamieszczonego w folderze(dla zaawansowanych)

- savy z poszczegolnych patchow nie zadziałają na innych np ten z 3 liga na tym kwietniowym ale można wrocic do starego save powracajac do poprzedniej wersji patcha na ktorym ten save został zrobiony

 

LINK WKRÓTCE

 

 

UWAGA!!! planuję pracę na nowym wydaniem z 3 i 4 ligą PL, szukam współpracowników - wymagana znajomość podstawowego edytora CM0102 i wiedza o polskiej piłce(ligi 3,4 i niższe) zgłoszenia na priv albo na gg

Pensja w postaci: - specjalnych edycji wielu niedostępnych w sieci dodatków CM-owych wypłacana po zakończeniu prac

Odnośnik do komentarza

Długo czekałem kolejny update ligi polskiej i muszę przyznać,że jestem rozczarowany. Wszystko za sprawą ligi holenderskiej, której użyłeś do podmiany. W moim przekonaniu zupełnie bez sensu jeśli nie ma rotacji między drugą a trzecią ligą. Proponowałbym tutaj ligę grecką.

 

Kolejne co mnie dobija w Twoich patchach to tłumaczenie nazw wszystkich możliwych krajów. Nie widzę zasadności tego zabiegu. Dużo przyjemniej gra mi się w coś co jest w jednym języku.

 

 

Mimo wszystko doceniam Twoją pracę i gratuluję zapału, zwłaszcza,że jesteś jedyną osobą na polskiej scenie CM01/02 zajmującą się patchami.

Odnośnik do komentarza

1. co do nazw to nie widze problemu -kwestia gustu - egoistycznie do tego podchodzę :} poza tym jakoś lepiej jak pisze POLSKA niż Poland

 

2. z liga do zamiany jest odwieczny problem: grecka wbrew pozorom jest dość kłopoliwa. można nią normalnie grać tylko bez oficjalnej łatki. z łatką w 1 lidze mamy 2 niegrywalne kluby( jedna z największych wpadek eidosa) no i ważną kwestią był brak limitu obcokrajowców. lepsza pod tym względem byłaby liga belgijska ale tam dochodzi problem z 3 ligą - przy zbyt dużej liczbie dodanych zawodników ich statystyki świrują po prostu.cóż nie ma wyjścia idealnego.

Czekam na propozycje ligi do podmiany tak ,żeby było idealnie. Póki co cieszę się grą -odswieżyłem ligi niemieckie i ratuje od upadku Fortune Dusseldorf.

Dzeki za konsturktywną krytykę - oby takiej jak najwięcej

 

edit: kilku zawodników ma niec inne klubu niż powinni , poprawiłem, wkrótce wrzuce poprawki

 

ps. są dostępne edytory pozwalające na szybką zmianę nazw - zaczęcam do skorzystania z nich- każdy z was będzie mógł dopsawać sobie update do swoich potrzeb(z tego co widzę bardzo różnych) :}

Odnośnik do komentarza
1. co do nazw to nie widze problemu -kwestia gustu - egoistycznie do tego podchodzę :} poza tym jakoś lepiej jak pisze POLSKA niż Poland

 

2. z liga do zamiany jest odwieczny problem: grecka wbrew pozorom jest dość kłopoliwa. można nią normalnie grać tylko bez oficjalnej łatki. z łatką w 1 lidze mamy 2 niegrywalne kluby( jedna z największych wpadek eidosa) no i ważną kwestią był brak limitu obcokrajowców. lepsza pod tym względem byłaby liga belgijska ale tam dochodzi problem z 3 ligą - przy zbyt dużej liczbie dodanych zawodników ich statystyki świrują po prostu.cóż nie ma wyjścia idealnego.

Czekam na propozycje ligi do podmiany tak ,żeby było idealnie. Póki co cieszę się grą -odswieżyłem ligi niemieckie i ratuje od upadku Fortune Dusseldorf.

Dzeki za konsturktywną krytykę - oby takiej jak najwięcej

 

edit: kilku zawodników ma niec inne klubu niż powinni , poprawiłem, wkrótce wrzuce poprawki

 

ps. są dostępne edytory pozwalające na szybką zmianę nazw - zaczęcam do skorzystania z nich- każdy z was będzie mógł dopsawać sobie update do swoich potrzeb(z tego co widzę bardzo różnych) :}

 

W takim razie zostaje jeszcze liga portugalska. Moja krytyka nie była taka konstruktywna, bo nie proponowałem nic w zamian ;) Jeśli chodzi o ograniczenia obcokrajowców to zdaje się,że na champmanie jest tutorial jak zmanipulować restrykcje.

 

Poproszę o nazwy tych programów, o których mówiłeś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

liga grecka ma w spaczowanej wersji 14 w 1 i 14 w 2 lidze czyli kicha. ograniczenia są do obejśćia ale jeszcze tego nie opanowałem, liczę na innych :}

 

a to link o który prosiłeś z edytorkiem nazw

 

http://www.sendspace.com/file/4nef2h

 

byłem pewny, że jednak z 2 holenderskiej ostatnia spada i wskakuje jakaś z lower. jestem w stanei zrobić podmianę z dowolną liga - sprawdze jak ma się sytuacja z portugalską ale licze na jakieś sugestie - generalnei obawiam sie dokładanie 3 ligi bo trzeba wtedy dodać zawodników a to woadomo powoduje zamieszania w statsach chociaż ..chyba mam pomysł jak tego uniknąć. musimy poszukac lepszego rozwiązania a póki co jest w co grać :}

 

edit: ok będzie portugalska (16 w 1 lidze, 16 w drugiej po 3 spadaja i awansują, 3 lige włączana opcjonalnie czyli ok -jak dla mnie za duża rotacja ale nasz klient nasz pan:}- im więcej wersji tym lepiej

Odnośnik do komentarza
liga grecka ma w spaczowanej wersji 14 w 1 i 14 w 2 lidze czyli kicha. ograniczenia są do obejśćia ale jeszcze tego nie opanowałem, liczę na innych :}

 

a to link o który prosiłeś z edytorkiem nazw

 

http://www.sendspace.com/file/4nef2h

 

byłem pewny, że jednak z 2 holenderskiej ostatnia spada i wskakuje jakaś z lower. jestem w stanei zrobić podmianę z dowolną liga - sprawdze jak ma się sytuacja z portugalską ale licze na jakieś sugestie - generalnei obawiam sie dokładanie 3 ligi bo trzeba wtedy dodać zawodników a to woadomo powoduje zamieszania w statsach chociaż ..chyba mam pomysł jak tego uniknąć. musimy poszukac lepszego rozwiązania a póki co jest w co grać :}

 

edit: ok będzie portugalska (16 w 1 lidze, 16 w drugiej po 3 spadaja i awansują, 3 lige włączana opcjonalnie czyli ok -jak dla mnie za duża rotacja ale nasz klient nasz pan:}- im więcej wersji tym lepiej

 

Dzięki za soft. Cieszę się, że zrobisz specjalny patch specjalnie dla jednej osoby ;P Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...