Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

1. ten błędy związane sa ze zmianami jakie wprowadziłem - nie przeszkadzją w grze ,wystaczy je przeklikać , pojawiją się podczas ładowania ligiok 8 klików i jest ok :}

2.tczew i sieradz zostały wprowadzone celowo. dlatego ,ze tapani zmieniając liczbę drużyn w lidze portuglaskiej z 18 na 16 tak to zrobil ze 2 z lower league zostaja "na niby" w 1 lidze ale ja mozesz sam sprawdzić nie uczestnicza w żadnych rogrywkach poza pucharowi. ich obecność jest niezbędna by gra się nie wysypała po prostu. podobnei jest w 2 lidze z klubem z dabrowy gorniczej i jeszcze jednym. dalem im jak najnizsze parametry i bo 1 sezonie widze ze nie zmianja niczego w grze. nie sa w stanei kupic najlepszych pilkarzy itd maja reputacje na 1, brak kasy itd. podsumuwując jest tak bo tak jest w lidze portugalskiej. kilka postow wyzej jest inna wersja mojego update z 1 liga -18 druzyn i druga 20 bez trzeciej i czwartej wiec mozesz sobie wybrac do woli.

3.historia lig , pilkarzy itd we wszystkich patchach tapaniego jest bardzo wrazliwa na wszelkie zmiany i geberalnie zmiany tam radze robic na wlasna odpowiedzilnosc. ja ze swojej strony zmienilem tylko historie w ostatnich sezonach. wolałem nei ryzywkowac bo kiedys pozmieniałem wszystko i mi się gra posypała

 

wszystkie to o czym (tzn te problemy) pisałeś są też w update champmana w jakimkolwiek patchu bo kazdy oparty jest na tapanim.

oczywiscie mowie o podmienionych ligach.

 

co do zespołow rezerw do zobacze co sie da zrobic. chociaz i tak jest przeciez młoda ekstraklasa w realu. w lidze portuglaskiej rezerwy maja tylko 4 najwieksze kluby. ale sadze ze sa one przypisane portugali a tu Polska właśnie :}

Odnośnik do komentarza

jedyne co moge powiedzieć ,ze premiera koło weekendu potem uaktualnienia ok. co miesiąc oraz przed każdym nowym sezonem. w miedzyczasie edycje specjalne z nowymi ligami. oznacza to tez ze powoli bede sie wyprowadzał z tego forum.dzieki za pozdrowienia. wlasnei testuje update i widze ,że sporo trzeba jescze poprawić ale liga polska i niemiecka już bliskei ideału. mam problem z czeską jedynie( bład w kodzie gry} ale kiedys z tym też sie uporam.

Odnośnik do komentarza

1.sciagasz

2.2 rozpakowujesz w folderze nowym np "dean update"

3.kopiuj-wklej plik z dean update" do folderu z grą

4.kopiuj i wklej zawartosc data z dean update" do data w folderze gdzie masz gre

5.zrob nowy skrot do gry i graj

 

ewentualnie opisz dokladnie w jaki sposob update instalujesz

Odnośnik do komentarza

nie szykuje to mie przerasta czasowo, a co do 2 pytania nie ma takiej mozliwości raczej

tomekatomek (fajny komiks:}) : jesli wyskakuje ci ze "applied" to zmiany są. pyanie co zmieniałeś i jak. tu może lezeć problem. a czy po zmianach cm patcherem gra działa? aha, zmiany są widoczne tylko po rozpoczeciu nowej gry na savach nic nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

DEAN stary olbrzymi szacunek za Twoją pracę. Naprawdę czapki z głów. Jakoś mnie naszło żeby wrócić w majowy weekend do CMa po paru latach i kurcze sobie pomyślałem że fajnie byłoby mieć jakoś aktualne składy a tu wuala. :)

Daj jakieś namiary dla biednych forumowiczów jak się stąd zawijasz bo to chyba nie jest Twoje ostatnie słowo!:)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza

powiem tylko ze w tym tygodniu premiera ,dam stronke dam, oczywiscie jak admin nie bedzie miał nic przeciwko :amasz: hehe

 

hmm a w takim razie inaczej czy jest mozliwosc grania na update deana na wersji 3.9.62 albo 3.9.65? ze spolszczeniem?

 

nie da rady

Odnośnik do komentarza

siemasz Dean ! ja zwracam sie z takim pytaniem... bo sa pilkarze ktorzy maja podwojne obywatelstwo... dajmy na to Polskie i Wloskie. Ale jego glowna narodowoscia sa Wlochy i Polski paszport mu sie nie okazuje. I czy taki zawodnik moze zagrac w rep. Polski ? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...