Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dean mozesz mi powiedziec czy istnieje mozliwosc zmiany premii za awans z 1ligi polskiej(2liga) do orange ekstraklasy? za zajecie 2 miejsca Lechia dostalem 1,2 mln euro co w moim odczuciu jest zecydoanie za duzo w porownaniu do cen czolowych zawodnikow OE.

mozna naprawde sklepac za to solidny zespol, ja jako beniaminek kupilem Lobodzinskiego,Dudke i paru innych naprawde klasowych graczy, fajnie, mozna wygrac lige na co sie zanosi, ale troche glupio:/ troche jednak malo realistycznie mi to wyszlo.

 

ale co by nie bylo update pierwsza kalsa, dzieki wielkie Dean za to co robisz

 

pozdrwiam.

Odnośnik do komentarza

przede wszystim zawodnicy byli za tani -udało mi się zwiekszyc ich cene przerzucajac polska z europy wschodniej do srodkowej. gra generuje ceny pilkarzy automatycznei w zaleznosci od miejsca geograficznego :} dlatego wartosc pilarza zedytowana przeze zmnie a ta na w grze moze sie roznic. udalo mi sie jednakze zmiejszyc te roznice. niemal dwukrotnie czyli problem powinien byc teoretycznie rozwiazany w nasteonej wersji update . nagrody za awans do ligi - niewiele tu mozna zrobic, sproboje zmiejszyc reptuacje ligi ale to moze znowu obnizyc cene zawodnikow :[ .popracuje nad tym.dzieki za pomocna uwagę

Odnośnik do komentarza

siemka Dean ! update lux :] zreszta jak i inne pozostale wersje ;] ale mam uno piccolo problemo :D a mianowicie... chce wlaczyc wszystkie ligi... oprocz izraela... ale jak wlaczam wszystkie... to w pewnym momencie wyskakuje blad aplikacji :( hmm co musze zrobic by sie do to zaladowalo pieknie ? instalowalem tak jak nalezy ;D

Odnośnik do komentarza

po prostu zacznij jeszcze raz, pamietam ze juz z rok temu tapani dal mi 2 rady:

1.za 1 razem moze wywalac, sprobowac az do skutku

2. lepiej wszystkich nie ładowować

3. a jak juz to omijać te z azji bo eidos azje coś skopał podobno

 

a z tymi rezerwami to nie załapałem o co chodzi. jedno jest pewne to działa na bazie ligi portugalskiej.wiec chyba ze 3 kluby nie bede miec rezerw. sprawdze.

Odnośnik do komentarza

juz wiem. w lidze portugalskiej bylo kilka druzyn ktore nie mialy rezerw np porto. gra po prostu traktuje wisle jak porto. jesli nie uda mi sie tego obejsc to wrzuce polske do innej ligi- np belgijskiej. sorry, moj blad- przeoczylem to. poki co mozna to obejsc samemu. wejdz do edytora. wejdz na druzyne ktora zamierzasz prowadzic i sprawdz czy kazdy zawodnik jest w "first team" a nie "reserve team" jak sa w rezerwach d to daj ich do 1 druzuny. zapisz , zaladuj lige zacznij gre od nowa.powinno działać.sorki za klopot naprawie to w nastepnym wydaniu za ok miesiac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...