Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z Ciebie gosc, ledwo co zmieniles date rozgrywek bo nie wiedziales czym, to juz sie bierzesz za strukture lig ? Radze ochlonac, bo cos nie tak zmienisz to gra na nowo bedzie do instalowania. Takimi zabawkami bawi sie DEAN. Ja sam nie umiem tego zmieniac wiec nawet sie nie biore, bo cos popsuje. Radze tobie to samo zrobic.

Ktorys z tamtych edytorow podmienia ligi, ale ktory, to juz do DEAN'a. Ale on to samo doradzi Tobie co ja. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Gram na najnowszym update v1.1 z ligami: francuską, portugalską, polską, hiszpańską i turecką. Zacząłem od sezonu 2008/2009. 20 czerwca 2009 po pierwszym pasku update wywala mi błąd "wc_oceania_league..cpp 1055", a następnie 21 czerwca, gdy ma wejść drugi pasek, to gra mi wywala. Jest szansa na odratowanie save'a?

 

jest, stary trick to pojscie w tym czasie na"urlop", czasem niestety jakis error wyskoczy, patche sa z reguły niestabilne ale chwała tapaniemu ,ze zrobił chociaż tyle

 

 

...może jestem trochę upierdliwy ale znowu proszę o pomoc. Za pomocą jakiego edytora zmienia się strukturę ligi np. włoska w 2001/2002 ma 18 drużyn a teraz jest ich 20, i jak można zmienić nazwę ligi. Mam teraz trochę wolnego czasu więc może jakiś edytor mi sie uda skołować na sezon 2008/2009.

POZDRAWIAM

 

struktury nie zmienisz mozesz probowac wchodzac w kody ale tedy bedziesz mial syf jak lig grecką --pok ilka klubow z ligi niegrywalne itd

mozesz zamienic ligi roznuch krajow, prosciej i bezpieczniej, poradnik w english w tym temacie gdzies na początku chyba lub w googlach oraz na stronie champmana

podstawy:

teamswap editor

massswa editor

i z pol roku uczenia sie na wlasnych błędach :} wiem cos o tym

 

 

...może jestem trochę upierdliwy ale znowu proszę o pomoc. Za pomocą jakiego edytora zmienia się strukturę ligi np. włoska w 2001/2002 ma 18 drużyn a teraz jest ich 20, i jak można zmienić nazwę ligi. Mam teraz trochę wolnego czasu więc może jakiś edytor mi sie uda skołować na sezon 2008/2009.

POZDRAWIAM

 

bedzie taki, no przynajmniej zblizony na zasadach belgijskich ale ciekawszy jest ten z podmianą na włochy- więcej klubów

a 1 sierpie dlategom, żeby sutuacja z transferami nieco sie uspokoiła --update z rana dzis wieczorem jest niektualny np probierz- wlaciałowski a wszystko dopiero teraz sie rozkreci

 

 

tylko że te edytory nie zmieniają struktury lig. Większość to edytory sevegame'ów aaa i sprawdziłem zmianę dotyczącą roku rozpoczęcia gry za pomocą cmpatchera i tak jak przypuszczałem jest to niemożliwe, (po sezonie wyskakują błędy i wywala z gry)

 

mozliwe ale treba to zrobi ć jak należy, jak? odpowiedz gdzies w sieci nie mam niestet y czasu na dokładne tłumaczenia ale zapewniam ze wszytko co musisz wiedziec jest w necie --inaczej bym sobie nie poradził z tym staffem :}

 

 

Takimi zabawkami bawi sie DEAN. Ja sam nie umiem tego zmieniac wiec nawet sie nie biore, bo cos popsuje. Radze tobie to samo zrobic.

bez przasady, każdy byłby w stanie, trzeba dużo chęci, motywacji i samozaparcia no i czasu przede wszystkim.

moja propozycja: wrzucam tu poradnik po angielsku, ktos z was mógłby to przetłumaczyć nawet na polski.i mozna sie uczyc

dla mnie sytuacjia w ktorej kazdy user byłby swoim własnym updaterem- patcherem byłaby idealna- robiłbym uaktualnienia znowu tylko dla siebie, bez stresu ech...marzenia

Odnośnik do komentarza
jest, stary trick to pojscie w tym czasie na"urlop", czasem niestety jakis error wyskoczy, patche sa z reguły niestabilne ale chwała tapaniemu ,ze zrobił chociaż tyle

Niestety gra wciąż wywala do windy. Dzięki jednak za pomoc.

dla mnie sytuacjia w ktorej kazdy user byłby swoim własnym updaterem- patcherem byłaby idealna- robiłbym uaktualnienia znowu tylko dla siebie, bez stresu
Pewnie. Ale updater ma ten zonk w czasie gry, że zna niektóre ukryte atrybuty, przez co jego gra nie jest do końca naturalna. Dlatego myślę, że pozostanę przy egoistycznym wyzysku cudzej pracy. ;)
Odnośnik do komentarza

newsy. będzuie nowy retro. kiedy? zalezy od mojej kobiety i chłopaków z fmpoland. ja moglbym to skonczyc na przyszly tydzien plus minus.

- poczatek gry od 2008 roku

-- dzieki pracy Karpika sklady 2 ligowe (dawna 3 liga prawie zrobione)

-została 3 liga -postaram sie ale duzo tych klubów

oczywiscie aktualizacja pełna

no chyba ze ktos z was porobiłby składy do 3 ligi?

ps. z racji struktury ligi włoskiej (22 kluby w 1 lidze itd) olewam obłędne decyzje pzpn w sprawie korupcji widzew, bytom i reszta w ekstraklasie .jak komus niepasuje to moze sobie sam zmienic -team swap editor

Odnośnik do komentarza
byle jakie popakuj do 3 ligi ( dawnej 4 o ile sie nie myle xD )

 

nie noo bez takich, do nowej 3 ligi popakowałem mniej wiecej tak jak będzie w realu - sa juz terminarze

do nowej 4 ligi natomist wrzucilem ten najfajniejsze : odlew poznan :}

bedzie mozna tak jak terz we wloskiej wybrac czy sie chce gras tylko 3 ligami czy 4 też. 3x 20 czyli 60 druzyn 4 ligowych musialbym jeszcze opracowac. masakra

rok gry zostawie jednak na 2007 bo jak wybieram 2008 to eleminacja mistrzostw swiata sa juz rozegrane, poza tym na euro mozna bedzie zagrać polską w koncu

oczywiscie bedzie dodany cm patcher tapaniego i kazdy bedzie mogl sobie dowolnie wybrac opcje - w tym rok rozpoczecia gry

Odnośnik do komentarza
sprawdziłem już : tak, tyle że nie było eleminacji do world cup bo gra rozpoczynała się już po ich losowaniu dlatego zostałem przy 2007. ale można zmienić. przetestowałem 3 sezony i działało.

Można też, jak zrobiłem tym razem, dodać sobie jedną z lig grających systemem wiosna-jesień i zacząć wtedy od marca. Do końca sezonu dwa miesiące i prawie rok dalej się zaczyna. Oczywiście losowania, eliminacje zupełnie, jakby się zaczynało sezon 07/08 od początku.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałem zagrać po dłuższej przerwie w CMa i tu bach :). Super, że jeszcze ktoś się tym zajmuje. I mam takie pytanie, po próbie zagrania Śląskiem: z tego co tutaj przeczytałem wiem, że póki co w polskiej lidze większość klubów nie ma rezerw, więc jak z tym radzicie? Chodzi mi dokładniej o to, że w rzeczywistości zewodnicy siedzą w rezerwach, ale jak się na nich wchodzi to nie można ich przesunąć do pierwszego zespołu ani wywalić na free. Więc nie wiem czy to jest jakby osobny zepół, coś na zasadzie zespołów B w lidze hiszpańskiej... A jeżeli nie, to czy ja jestem ich pracodawcą, dostają wypłaty i nie mam z nich pożytku?

Odnośnik do komentarza

Ja swoich "rezerwowych" sprzedałem lub wywaliłem, bo w istocie obciążają budżet i dokładają się do limitu 50 zawodników (a lubię sobie potestować taką hołotę 20-osobową ;) ). Jednak jest inny sposób. Możesz ściągnąć edytor Graeme'a Kelly'ego, którym danym zawodnikom zmienisz w swoim save przynależność z rezerw do pierwszego składu.

Odnośnik do komentarza

Aha, no właśnie :). Dawno nie grałem i teraz przypominam, że rzeczywiście to jest sposób. Dzięki kolego. Czyli mam rozumieć, że nie mając zespołu rezerw juniorzy, w późniejszym okresie gry, będą dochodzić do pierwszego składu? Czy znowu będe ich przerzucał z rezerw? Sorki, ale nigdy nie grałem w ligę portugalską :)

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiem ci na to pytanie kategorycznie, bo (jak możesz przeczytać wyżej) save padł mi po pierwszym sezonie i nie zdążyłem złapać żadnego juniora. Grałem kiedyś w lidze portugalskiej i nie przypominam sobie takich zonków, więc zapewne problem z rezerwami jest wynikiem błędu w bazie, gdzie zawodnicy z ligi portugalskiej, czyli w tym wypadku polskiej, nie powinni być przyporządkowywani do rezerw. Gdyby juniorzy pojawiali się w nieistniejących rezerwach, byłby to spory błąd, a takich gra w wersji 3.9.68 nie posiadała, więc raczej nie masz powodów do zmartwień.

Odnośnik do komentarza

więc zapewne problem z rezerwami jest wynikiem błędu w bazie, gdzie zawodnicy z ligi portugalskiej, czyli w tym wypadku polskiej, nie powinni być przyporządkowywani do rezerw-----------------

otóż nie,po prostu trzeba by dodać do ligi portugalskiej rezerwy 4 polskich klubów : np: wisły, legii i. porto i sporting miały drużyne b. przez niedopatrzenie tego nie zrobiłem.od dluzszego czasu szukalem struktury lig by umiescic tam nasza ekstraklasę. dzis juz wiem ze tylko belgia i wlochy, moze turcja sie do tego nadają.sięgnijcie do wczesniejszego dodatku na bazie ligi holenderskiej lubp oczakajcie na nowy albo...

mozna dodac druzyny B, do tych klubow ktore maja ten problem za pomocą programu olly-debuger czy jakoś tak. na stronach champmana widziałem nawet dokładny opis jak to zrobić. polecam ambitnym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...