Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

prawie, L4 alei prace magisterska musze oddac do poniedzialku

mam dylemat z liga belgijska niby pasuej najbardziej ze wszystkich do wersji 3ligowej ale sa dziwne zasady jesli chodzi o spadki- awanse

nie wiem czy poszukac innej ligi i jakiej

czy moze poszukac sposoby by zmienic zasady tych awansow.

zostalo mi jescze tylko ok 13 klubow 2 ligowych do zrobienia plus uaktelninei wrzesnai na calym swiecie i to tyle

Odnośnik do komentarza

tak na tyle na ile bede mial informacje. oprocz tych"dzikich" bedzie tez kilka 3 ligowcow np: radzionkow, konin itd.

generalnei struktura ligi jest poki co belgijska dlatego nei do konca beda dokladnei te same klyb w tych samych ligach, dodam prosciutki edytorek i kazdy sobie bedzie mogl to pozamieniac wedlug swojego uznania, ps. max do pierwszego tygodnia pazdziernika premiara. chyba ze cos zmieni mi plany, przypadki chodza po ludziach.brakuje mi tygodnai spokojnego updaejtoaniai testow. jak znajde ten tydzien to pogracie :}

zmian sporo, staram sie na lepsze ale kazdemu nie dogodze:}

Odnośnik do komentarza

hey widze ze prace postepuja...

wiec jest okey, niedlugo full wyjdzie zapewne

 

ale mam pytanie odnośnie mojego remaku: pisałem na priv ale bez odzewu, chciałem spytać co z tą podmiana 2 lig w moim uaktualnieniu DEAN ?? chodzi o podmiane lig walii i irlandii pln lub finlandii, na serbie i bułgarie albo np. rumunie ?? robiles cos z tym ?? daj znac jak to wyglada

Odnośnik do komentarza

Objąłem polski klub (w roku 2010 czyli po 2,5 roku gry, bo grałem systemem wiosna-jesień) i już wiem, skąd te pieniądze. Radomiak Radom, klub obecnie grający w 1 lidze, czyli zapleczu ekstraklasy, rocznie zarabia na karnetach, biletach i prawach telewizyjnych... 3,3 mln Euro, a mają do dyspozycji stadion na 10 tys. Nawet nie wyobrażam sobie, ile zarabiają kluby ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że raczej podmieniona liga nie jest stworzona na "polskie" realia, bo w orginalnej nie było takich sytuacji, kasę można było wytrzepać tylko na europejskich pucharach. Cóż, cena bezgrupowej ligi. Można się pocieszać, że z normalnym PZPNem być może tak by to wyglądało. ;) Ciekawe, czy SI kiedyś wypuści kod źródłowy CMa...

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, budżety polskich klubów i tak rosną, kluby zaczynają się bogacic, na pewno nie w takim tempie jak w CM'ie, ale już sam fakt, że się bogacą, rozbudowywują nie powinien byc obniżany w CM.

Zamiast obniżac reputację klubów, czy prezesów - można obniżyc frekwencję na poszczególnych stadionach. I takim oto sposobem kluby nie będa w tak szybkim tempie zyskiwac $$$$$$$$$$... Wiem, że to mniej więcej się sprawdza, bo przetestowałem to na poprzednim update. Również jednym z czynników, który nadszarpuje kasę klubową jest tygodniowe, bądź miesięczne wynagrodzenie dla piłkarza (tu już sami sobie ustawiamy na początku gry jak to ma byc). Prosta sprawa, że jeżeli w klubie jest przynajmniej 5,6 piłkarzy zarabiających maxymalne wynagrodzenie na jaki stac klub - to kasa nie rośnie w zawrotnym tempie.

Obniżanie reputacji klubów to byłby błąd.

A co do obniżania reputacji prezesów, to jeszcze na to bym ewentualnie przystał, lecz też nie do przesady.

W Polsce mamy tak, że cudze chwalimy - swojego nie znamy. To, że nie doceniają nas inni, to nie znaczy, że trzeba byc temu przychylnym.

DEAN, mógłbys wypuscic juz wersję testową ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

nie bezie wersji testowych, zamiana lig nic do tego nie ma czy sie klub bogaci czy nie, po postu cm traktuje polske jak normalny kraj ,poza tym to tylko gra nie mozna owzorowac wszystkiego w 100 proc. popatrzcie na champmana niby 20 kilka osob pracuje od pol roku a bledow mnostwo np 39letni Festa z PA 175.

jak cos nie pasuje nam w updejtach to najlepiej poprawic to sobie samemu. ja staram sie miec zloty srodek bo nei dogodze kazdemu z osobna np kluby mneij sie bogaca ale zawodnicy wtedy mniej sa warci itp.

patch bedzie na bazie ligi wloskiej, 4 ligi nie dopracuje na razie w 100 proc dlatego jak ktos bedzie wolal realizm to moze sobie uruchomic tylko 3 najwyzsze ligi, czwarta bedzie opcjonalna do wyboru w menu gry-tak jak teraz z wloska,nie wyswietla mi sie tez nazwa superpucharu polski ale to drobiazg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...