Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie znak zyciaaa xD jeee xD oczywiscie juz sciagam ;) sluchaj deeen a czy Ty masz jeszcze ten update z zespolami o ktore prosili fani cm 01/02 bo juz sie pokonczyly te linki :(

1. Poszukam i zaupam

2. Puchowy o jakei błędy chodzi?

Jedyny problem jaki zauważyłem to , że czasem gra losow zmienia mi pozycje zawodnników w PL lidze.

Errory podczas ladowania lig to skutek uboczny patchowania, nie są szkodliwe, wystarczy wybrać trochę mneij ligi problemy znikają.

Oczywiście zgłaszajcie co trzeba poprawić-, mam nadzieje ze ktos poprawi statystyki w polskich ligach i moze doda pilkarzy do grup 2 ligi.skoncentrowalem sie tym erazem na patchu ,uaktualnianie nie bylo tym razem priorytetem z braku czasu ale transfery sa na biezaco tylko statsy i pozycje do poprawki... ktoś chętny? może deev?

Odnośnik do komentarza

W obu "updatach" jest ten sam błąd, błąd w edytorze cm0607ed

gdy wejdzie się na opcję cfg...

ale to chyba wina chapmana ... ;(

 

Błędy w Wisle K.

Kirm to lewy pomocnik !

Diaz to także DMC, głównie

brak Pablo Alvareza , wyp. z regginy c.

łobodziński na prawej

 

Błędy w Legii

Rybus to lewy pomocnik , a nie prawy

Szałachowski to także środkowy , ostatnio AMC/FC

Szala też DR

Choto trochę wiecej CA

 

cdn ... ;)

Odnośnik do komentarza

Arka

Budzińskiego dmc/mc

ława - środkowu/rozgrywajacy

mrowiec -dmc

szmatiuk TO obrońca nie pomocnik !!!

kowalski to DR !!!

 

Cracovia

Sasin ml/aml

brak derbicha - DL

 

KORONA

Kiełb -prawy

 

Lechia

Wiśniewski - aml/fl , male CA

Kaczmarek - takze prawy

 

Lech poznan

wilk wiecej Ca

 

Piast

brak Kowalskiego

Kaszkowski to D/dm r

 

Polonia Warszawa

brak Sarvasa

 

Ruch Chorzów

Baran to takze dmc/mc

 

ślask

celeban dc

dudek wiecej CA

 

 

... a i jeszcze

uważam że w Ekstraklasie powienien grac Widzew a nie Górnik

ale to moze moje subiektywne ...

a może da się zmienić na 16 zespołów ?!

Odnośnik do komentarza

oj Puchowy to sa tylko male detale zwiazane z pozycjami... ciesz sie ogolna praca i wysilkiem tejze osoby bo naprawde wlozyla w to tyle serca :) Deeen brawo za wykonanie !

czytaj posty , wszystkie ...

bo później wychodzisz na ... ;)

 

Oczywiście zgłaszajcie co trzeba poprawić...

Odnośnik do komentarza

pozycji jeszcze nie poprawiałem wcale nic dziwnego, że sa roznice, derbich nadal gra w craxie? ale jaja:} poprawie co trzeba, no i uaktualnie np europejskie puchary, ps.sarvas jest w kadrze przeciez

 

ps jest tez pablo alvarez, moze nie testuj na minimalne datebase :}

 

"W obu "updatach" jest ten sam błąd, błąd w edytorze cm0607ed

gdy wejdzie się na opcję cfg"

WTF ??!!! nie rozumiem o co biega? jaki cfg w edytorze ?

Odnośnik do komentarza

pozycji jeszcze nie poprawiałem wcale nic dziwnego, że sa roznice, derbich nadal gra w craxie? ale jaja:} poprawie co trzeba, no i uaktualnie np europejskie puchary, ps.sarvas jest w kadrze przeciez

 

ps jest tez pablo alvarez, moze nie testuj na minimalne datebase :}

 

"W obu "updatach" jest ten sam błąd, błąd w edytorze cm0607ed

gdy wejdzie się na opcję cfg"

WTF ??!!! nie rozumiem o co biega? jaki cfg w edytorze ?

W edytorze są opcje

Staff, clubs,Nation , a przedostania jest cfg

gdy wchodzę na nia edytor wariuje :(

Odnośnik do komentarza

Gram na max bazie i kilka takich małych nieprawidłowości:

- W kadrze są piłkarze których być nie powinno: A. Niedzielan (który ma pozycję MC ), Piechniak (który powinien mieć MR, u mnie ma DL), Mysona, Kosecki (wypożyczony z Legii do Gwardii, atrybuty ma na poziomie 15 - 17, z tym że to chyba przypadek), Saganowski (jako DC ), M. Zielinski ( W Bytomiu grał jako napastnik, nie widziałem go jako MR), Janczyk, Bartczak, Golos, Rybski ( jako DC, chociaż na tyle na ile oglądam Lechie widze go w ataku :keke: ).

- Nadal brak Alvareza w Wiślem

-

 

Gram na max bazie i kilka takich małych nieprawidłowości:

- W kadrze są piłkarze których być nie powinno: A. Niedzielan (który ma pozycję MC ), Piechniak (który powinien mieć MR, u mnie ma DL), Mysona, Kosecki (wypożyczony z Legii do Gwardii, atrybuty ma na poziomie 15 - 17, z tym że to chyba przypadek), Saganowski (jako DC ), M. Zielinski ( W Bytomiu grał jako napastnik, nie widziałem go jako MR), Janczyk, Bartczak, Golos, Rybski ( jako DC, chociaż na tyle na ile oglądam Lechie widze go w ataku :keke: ).

- Nadal brak Alvareza w Wiślem

- Sobolewski ma 8 work rate doh.gif

- Tanevski gra na środku obrony, nie na boku

- Mrowiec czasami gra na środku pomocy w Arce

- M. Garncarczyk jako bramkarz w Ślasku ?

- Sztyłka jako napastnik, powinien być DC i DMC

- J. Garncarczyk ma 8 pace :|

- Scherfchen powinien mieć więcej agresji

- Pilarz jako DRC ?

- Cabaj za wysokie atrybuty

- Przyrowski jako AMR ?

- Golebiewski jako DRC ?

- Ivanovski za mało siły, ogólnie za słaby

- Sarvas za mało flair i long shots

- Mierzejewski może grać po obu stronach ( w grze tylko lewa)

- Popek gra jako DL, nie mc

- Ujek za szybki, ma 19 pace

- Kozik gra jako GK i ma kontuzje, nie jest obrońcą

- P. Sobolewski gra chyba na lewej, nie prawej

 

i tyle rzuciło mi się w oczy po pobierznym przeglądnięciu

 

Edyta: Sprawdziłem teraz edytorem te błędy i pozycje są poustawiane dobrze, czy to możliwe żeby gra sama robiła takie zmiany ?

Odnośnik do komentarza

lucarelli nie gra przypadkiem w livorno ?

 

 

deeen, czy nie można w Ekstraklasie dodać 2 kluby (w edytorze ) , ktore w grze nie były by widoczne

 

mozna to zrobic prosciej po prostu zrobic lige z 16 druzynami i nad tym terz siedze, dlatego pytalem po co dodawac tzw puste kluby :{

 

dlayser-

- W kadrze są piłkarze których być nie powinno: A. Niedzielan (który ma pozycję MC ), Piechniak (który powinien mieć MR, u mnie ma DL), Mysona, Kosecki (wypożyczony z Legii do Gwardii, atrybuty ma na poziomie 15 - 17, z tym że to chyba przypadek), Saganowski (jako DC ), M. Zielinski ( W Bytomiu grał jako napastnik, nie widziałem go jako MR), Janczyk, Bartczak, Golos, Rybski ( jako DC, chociaż na tyle na ile oglądam Lechie widze go w ataku

pozycje niektorych zawodnikow zmienia sama gra (pewnei za duzo kombinowalem z nowymi ligami), nie mam na to wplywu ale wy tak(edytor rzeczywistego czasu gry) np tri wasano itp, zreszta do pozycji zawodnikow jeszcze nei dotarlem jesli chodzi o polska lige- chcialbym zeby to wygladalo tak jak np w podmiance z liga wloska kiedys ale potrzebuje troche wiecej czasu

 

 

- Nadal brak Alvareza w Wiślem

jak grochemo scianę- facet jest wypozyczony zl igi wloskiej chcesz go widziec odpal wieciej niz tylko pl lige

bojinov to samo co alvarez tylko liga angielska

no chyba ze sprawdzales tylko przez edytor

 

to co mozna bylo zrobic to poprawilem, dzieki za uwagi te pozyteczne i te... zabawne

 

ps. zrobcie cos z tym forum, wiesza mi sie caly czas, pisac mozna jeden wyraz na 3 minuty masakra !

Odnośnik do komentarza

mozna to zrobic prosciej po prostu zrobic lige z 16 druzynami i nad tym terz siedze, dlatego pytalem po co dodawac tzw puste kluby :{

a kiedy można sie spodziewać update ?

 

ps. zrobcie cos z tym forum, wiesza mi sie caly czas, pisac mozna jeden wyraz na 3 minuty masakra !

u mnie jest ok , może twój provider jest ... nie za dobry

Odnośnik do komentarza

przegladalem ten update, i calkiem fajnie Ci to wyszlo dean... wiele elementow mi sie podoba, jednak widze ze popelniles pare bledow i to podobnych do chapmana... np. reputacje klubowe masz zle porozkladane w wielu ligach, druga strona medalu to nie pelne kadry niektorych klubow w nowych ligach, ale to w sumie nie musi byc problemem istotnym bo generalnie calosc sie niezle prezentuje, jak na pojedynczego updatera :]

Odnośnik do komentarza

Kluby ktore maja troche za duży budzet ;)

 

AEK Athens

AZ

Al Ahli (KSA)

Al Arabi (QAT)

Al Hilal (KSA)

Al Ittihad (KSA)

Al Jazeera (UAE)

Al Khor

Al Nassr (KSA)

Al Ra'ed

Al Shabab (KSA)

Al Ta'ee

Al Wakra

Al-Khritiyat

Al-Rayyan

Altach

Kashima Antlers

Brřndby

FC Bunyodkor

NK Dinamo Zagreb

FC Midtjylland

Hoffenheim

Hull City

Kayserispor

Los Angeles

Man City

Al Riyadh

Santos Laguna

Suwon

Stoke City

WBA

 

Real M. ma moim zdaniem za malo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...