Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

update jest ogolnie bardzo dobry... pozwolilem sobie go zmodyfikowac bo bylo sporo bledow... gdyby liga rumunska trybila byloby swietnie ale tak jak u mnie jest error gdzies wygenerowany... struktura i tak jest spoko, dobre polskie ligi i balkanskie tez na plus... dolozylem transfery najwazniejsze w paru ligach na 1 wrzesnia, i porobilem zmiany w danii, rosji, czechach oraz na ukrainie, lacznie z aktualizacja kwestii awansow czy spadkow ktore tez byly niekompletne ogolnie... reputacje i budzety byly tez nie dobrze poaplikowane wiec rowniez to pozmienialem, teraz czas chyba pograc troche bo ostatnio caly czas byly zmiany nakladane i u mnie i tu tez w ramach wolnego czasu, a na gre jako taka nie bylo wolnej chwili :]

Odnośnik do komentarza

update jest ogolnie bardzo dobry... pozwolilem sobie go zmodyfikowac bo bylo sporo bledow... gdyby liga rumunska trybila byloby swietnie ale tak jak u mnie jest error gdzies wygenerowany... struktura i tak jest spoko, dobre polskie ligi i balkanskie tez na plus... dolozylem transfery najwazniejsze w paru ligach na 1 wrzesnia, i porobilem zmiany w danii, rosji, czechach oraz na ukrainie, lacznie z aktualizacja kwestii awansow czy spadkow ktore tez byly niekompletne ogolnie... reputacje i budzety byly tez nie dobrze poaplikowane wiec rowniez to pozmienialem, teraz czas chyba pograc troche bo ostatnio caly czas byly zmiany nakladane i u mnie i tu tez w ramach wolnego czasu, a na gre jako taka nie bylo wolnej chwili :]

a w Polskiej lidze , strukturę zmieniłeś ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dean's Multipatch - Deeev Guest Remodel

 

przerobka update'u Deana datowana na wrzesien 2009

 

http://www.speedyshare.com/673853731.html

Mi wyskakują błędy ... :(

 

a szkoda ;(

 

dziwne to... nie powinny wyskakiwac bledy ktore uniemozliwiaja gre... sa bledy ktore sa nieszkodliwe ale one nie przeszkadzaja w grze u mnie... tylko rumunia bodajze cos kuleje...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Witam witam... czy posiada ktoś może właśnie ten dodatek do CM 01/02 tutaj informacje na temat tego dodatku... http://forumcm.net/index.php?/topic/2188-retro-update-2-cm0102/ bardzo go potrzebuje a nie moge go nigdzie znaleźć w sieci... jesli ktos go posiada bardzo prosze o upload z gory bardzo dziekuje :) Ci którzy znajdą ten dodatek to Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi hehe :D

Odnośnik do komentarza

Witam witam... czy posiada ktoś może właśnie ten dodatek do CM 01/02 tutaj informacje na temat tego dodatku... http://forumcm.net/index.php?/topic/2188-retro-update-2-cm0102/ bardzo go potrzebuje a nie moge go nigdzie znaleźć w sieci... jesli ktos go posiada bardzo prosze o upload z gory bardzo dziekuje :) Ci którzy znajdą ten dodatek to Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi hehe :D

 

Popraw link :>

Odnośnik do komentarza

łatkę czyli patcha 3.9.68? jak tak to mam. Z resztą inne ligi działają tylko polska nie działa. wszystko fajnie leci prz zakładaniu ligi, a tu nagle wyskakuje mi z gry. chciałem jekieś uaktualnienie, a jednak muszę targać na starych save-ach. ktoś gra na nowych upadate-ach (nie działają mi te od listopada - wcześniejsze chodzą) i nie wiem co zrobić. więc jeśli ma ktoś sposób, to prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

dla fanow cm-a 01-02 i update'ow deana mam dobra wiadomosc... wkrotce ma sie ukazac nowy upek, z kilkoma ligami nowymi... jesli wszystko dobrze pojdzie, i beda te ligi grywalne, wrzuce ten patch na forum, - zapowiada sie dosc ciekawie

 

fajnie, realnie poważniej powalczę pewno w sierpniu jak już będzie ruszał premier league, fajnie byłoby pograć w ligę rumuńską albo bułgarską.... :)

masz wogóle może namiary na ludzi co regularnie grają w sieci? to byłby czad, pozdr!

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Po weekendzie(poniedziałek lub wtorek) pojawi się tu zapowiadany patch - update z nowymi ligami (start gry 2009, składy na połowę maja 2010),ok sierpnia edycja na nowy sezon 2010( start gry w 2010) Jedyny problem to wypozyczenia w edycji 2010,po prostu ich nie będzie - gra nie wyświetla loanów( to chyba globalny problem i ciekawe jak champman się z tym zmierzy)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Multileague Patch

 

link

 

http://rapidshare.com/files/400103507/Multileague_patch.rar.html

 

 

 

Gra startuje w 2009, jednak zawiera zmiany transferowe do czerwca 2010.

Update na nowy sezon w przygotowaniu, wrzucę go tu po zammknięciu okienka transferowego

 

- based on Tapani November patch.(edit - manually added latest transfers)

 

 

Installation instructions

 

1. Install the game

2. Install the official patch 3.9.68

3. Download the league patch from the link above.

4. Extract the files to some new folder.

5. Copy the files from the DATA folder inside the new folder to the game DATA folder.

6. Copy cm0102.exe from the new folder to the game MAIN folder.

7. Start a new game

 

Scrrenshots

 

Polish League Patch

with other 9 Replaced Leagues

 

After loading new game you’ll see error message, just skip it(click on)

 

and you'll have

 

- Tapanified datebase

- start game in 2009

 

New leagues:

Serbia

Ukraine

Austria

Bulgaria

Mexico

Romania

Switzerland

And swapped leagues ( Poland and Greece have now 3 playable league levels)

Polish – Belgium

Greece- Denmark

 

Other changes:

 

Update polish transfers for 01.06.2010 by myself

All nations are in EU – no problem with non-EU restrictions for players

Changed league comptetitons names

Changed teams names ( Red Star to Crvena Zvezda)

Updated teams in eurocups

Updated history polish leagues

- created 1, 2 and 3 polish leagues playable

- created 4 polish league not playable

- created lower polish teams ( in a lower division)

1 and 2 polish leagues updated fully

medium updated 3 polish leagues

updated Polish league history

- change other leagues names as in real life

- removed more then 1000 retired players, added new

- changed players.clubs. national teams, staffs atrributies

- Australia added to Asia

- Removed Liechtenstein and Andorra from euro games ( Serbia and Kazahstan casus)

- and many many more...

!!!! If game occasionaly crashes when loading league, just start it again

 

Fell free to use it any way, updated it,upload t, fixed it or changing whatever you want and whenever you want

 

Polish Info:

 

DEAN Patch 2009/2010 czyli:

 

dodatek do gry Cm 01/02, który zawiera:

 

 

 

możliwość wyboru roku rozpoczęcia gry np w sezonie 2009/10

kolorowe atrybuty

zmiany struktur wielu lig

 

tysiące dodanych i usuniętych piłkarzy i trenerów do bazy danych

- dodanie Czarnogóry do rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych

- Ukraina i Serbia mogą już uczestniczyć w eleminacjach rozgrywek międzynarodowych

- Australia w strefie Azjatyckiej

- setki, tysiące innych ,drobnych zmian o których, już nie pamiętam

 

 

UWAGA !!!!!!

 

: przepakowani zawodnicy ze mienionymi pozycjami są generwani przez grę automatycznie, to pewnie efekt patcha tapani ,można to poprawić w grze edytorami czasu rzeczywistego.

 

 

screeny:

 

89148508z.th.jpg

55273863.th.jpg

39341831.th.jpg

10777825.th.jpg

23319317.th.jpg

83982637.th.jpg

30021765.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...