Skocz do zawartości

Awatary


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym zobaczyć jakiś przykład forum, gdzie zastosowanie mają takie duże awki.

 

Ciężko się nie zgodzić, że w chwili obecnej awantary złe nie są, bo takie, hmm, skromne (?), ale fakt faktem, że czasami ciężko jest się dopatrzyć, co autor ma do przekazania w swoim awantarze.

Odnośnik do komentarza
do szczescia mi to niepotrzebne, ale problemu w powiekszeniu avatarow nie widze - jesli taka administracji wola to niech beda wieksze, kto bedzie chcial zachowac stare rozmiary to i tak zachowa :]

 

Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Obecnie źle nie jest. Ale jeśli jest aż takie wielkie parcie na wielkość, to proszę bardzo. Jak ktoś będzie chciał zachowa, jeśli komuś będą duże avki przeszkadzać to je zablokuje.

 

No i oczywiście bez przesady - 120x120 to maksimum.

Odnośnik do komentarza
Ja jestem zdecydowanie na "tak". Zmiana zawsze może wyjść na dobre, a jeżeli się nie sprawdzi, można wrócić do poprzedniego stanu. Myślę, że będzie milej dla oka ;] .

 

 

Na jakie niby dobre ma wyjść ta zmiana - powiedź mi, bom ciekaw

Hmm.. może będzie po prostu jakaś nowość na forum. Może będzie ciekawiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Format 140x140 uczyni z forum "kolorowankę" :> a przecież nie o to chodzi? Moim zdaniem jest dobrze jak jest (80x80) i nie widzę potrzeby w graficznym rozpasaniu forum. Ma ono przecież służyć głównie do wymiany poglądów a te najlepiej oddaje się słowem pisanym niż walącymi po gałach kolorowymi pikselami. To ostatnie też mogą być formą przekazu, ale w przypadku tego forum jest to raczej rzadkość. Jeżeli już mamy "iść z duchem czasu" (na usta ciśnie mi się porzekadło "z prądem to i gó...o popłynie" :>) i zwiększać to maks 100x100. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...