Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mozesz zainwestowac w radka 4670 ktory jest duzo mniej zasobozerny, a jesli chodzi o wydajnosc to niewiele ustepuje chipsetowi 48xx

 

Mi tam pasuje, właściwie teraz to każda chyba karta na rynku jest lepsza niż mój GeForce 7300 GT :P 4670 może być, tylko jeszcze jedno: czy warto zainteresować się Palitem? Czy warto zainwestować w coś innego?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Krótka piłka, jestem totalnie zielony we współczesnych trendach itp. Metodą organoleptyczną sprawdziłem, że mam karte na PCI (ponoć standard teraz, co się stało z AGP? :) ) - chcę nabyć nową tak, żeby giery w miare śmigały (mam procek Athlon 3Ghz i 2 GB RAM). Budżet dajmy na to do 400-500 ojro.

Odnośnik do komentarza
Krótka piłka, jestem totalnie zielony we współczesnych trendach itp. Metodą organoleptyczną sprawdziłem, że mam karte na PCI (ponoć standard teraz, co się stało z AGP? :) ) - chcę nabyć nową tak, żeby giery w miare śmigały (mam procek Athlon 3Ghz i 2 GB RAM). Budżet dajmy na to do 400-500 ojro.

Masz zwykłe PCI czy PCI Express? AGP to obecnie prehistoria.

Odnośnik do komentarza

słuchajcie mam GeForce 9800 GT. zainstalowane są sterowniki w wersji 6.14.11.7824. natomiast są problemy z odpaleniem niektórych gierek np z 2005 roku.

dostałem radę aby zainstalować starszą wersję sterowników- 174.74. np stąd-> NVIDIA.pl . czy to zadziała/ pomoże.

zainstalować te starsze czy może zainstalować jakieś nowsze niż obecnie mam?!

pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
słuchajcie mam GeForce 9800 GT. zainstalowane są sterowniki w wersji 6.14.11.7824. natomiast są problemy z odpaleniem niektórych gierek np z 2005 roku.

dostałem radę aby zainstalować starszą wersję sterowników- 174.74. np stąd-> NVIDIA.pl . czy to zadziała/ pomoże.

zainstalować te starsze czy może zainstalować jakieś nowsze niż obecnie mam?!

pomóżcie proszę.

 

 

Chyba najlepiej najnowsze :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...