Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

Przeklejam moje pytanie z innego tematu, bo chyba jednak tu jest bardziej właściwe miejsce:

 

Ja mam takie chyba dość proste pytanie, ale jeśli chodzi o sprzęt to jestem straszny głąb. Czy ATI Radeon X1250 128MB RAM, jest lepsze niż ATI Radeon 9800 128MB RAM?

 

 

Zależy do czego lepsza :]

http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=GPU_1220

 

Obie obsługują SM 2.0, DirectX 9.0, z tym, że Radek 9800 ma szynę 256 bitową,, zamiast 128.

Jest szybszy w testach.

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze sterownikami do GeForca 8800.

Mianowicie mam do kompa podłączony również telewizor przez tvout i na nowych sterownikach do karty graficznej, przy klonowaniu obrazu nie mogę ustawić różnych rozdzielczości na telewizorze i na monitorze. Przy sterownikach sprzed roku wszystko przebiega bezproblemowo. Czy ktoś się już z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Powiedzmy, że mam dp wydania około 800-1000 zł na nową kartę graficzną. No dobra nie mam, ale planuję wydatki. Co byście mi polecili?

Aktualnie mam GF 8600 GTS i jestem bardzo zadowlony. Tyle, że tę kartę chciałbym braciakowi oddać.

Radek 4850 + niefirmowe chłodzenie. Razem koszt około 650 zł. Resztę wydaj na dropsy :D

Możesz oczywiście kupić droższą wersję - HD 4870 - ale IMHO mija się to z celem. Wymiana chłodzenia w HD4850 umożliwia podkręcenie go w zakresie niewiele rózniącym go od HD4870. Słowem - szkoda wywalać kasę.

Napisz jeszcze jaki masz procek bo jeżeli to coś starszego to może być za słaby do tak mocnych kart.

Odnośnik do komentarza
Powiedzmy, że mam dp wydania około 800-1000 zł na nową kartę graficzną. No dobra nie mam, ale planuję wydatki. Co byście mi polecili?

Aktualnie mam GF 8600 GTS i jestem bardzo zadowlony. Tyle, że tę kartę chciałbym braciakowi oddać.

Radek 4850 + niefirmowe chłodzenie. Razem koszt około 650 zł. Resztę wydaj na dropsy :D

Możesz oczywiście kupić droższą wersję - HD 4870 - ale IMHO mija się to z celem. Wymiana chłodzenia w HD4850 umożliwia podkręcenie go w zakresie niewiele rózniącym go od HD4870. Słowem - szkoda wywalać kasę.

Napisz jeszcze jaki masz procek bo jeżeli to coś starszego to może być za słaby do tak mocnych kart.

 

AMD Athlon 64 X2 6000+ .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...