Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

A coś takiego?

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-577

 

To jest ten 8600GT?

http://www.allegro.pl/item525156585_gigaby...rce_8600gt.html

 

W ogóle to jest sens kupować używaną kartę? :-k

Czy nie lepiej kupić nieco gorszą ale nową?

Obie opcje są gówniane. Karta 8500GT to niesamowity złom - nawet o tym nie myśl. Natomiast druga karta to owszem, 8600GT ale chłodzona pasywnie, co w tym przypadku jest nieporozumieniem.

Zaraz wrzucę ci jakiś normalny link do karty.

 

Edyta: Niech będzie choćby to: LINK

Odnośnik do komentarza
A jak myślisz - jest sens inwestować w używaną kartę?

No to TUTAJ masz nową, tyle że w wersji OEM. Jest tania więc na te aluminowe żeberka spokojnie możez zainstalować jakiś nawiew. Będzie OK.

 

Możesz tez spokojnie wziąć TO. GF 9500 GT to w zasadzie to samo co 8600GT, tyle, że w innym pudełku i pod inną nazwą. Wydajność jest prawie identyczna.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Krótko i szybko. Coś tam wiem, ale chciałbym też zobaczyć Wasze opinie.

GF FTX 280 1 GB czy Radeon 4870 1 GB?

 

Pytanie czasowo nieaktualne. Pewne okoliczności spowodowały, że na razie nie kupię nowej karty graficznej. Muszę się wstrzymać z tego typu imprezami na okres dwóch, trzech miesięcy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Planuje sobie uzupełnić kompa o brakujący komponent - dobrą kartę graficzną. Myślałem o Radeonach serii 4000, tylko pytanie, czy zasilacz mi to wszystko udźwignie?

Mam 400 W zasiłkę, a do tego podłączone: Athlona X2 5000+, 2GB RAM, dwa dyski twarde, 160 i 500 GB, no i nagrywarkę DVD.

Odnośnik do komentarza
Planuje sobie uzupełnić kompa o brakujący komponent - dobrą kartę graficzną. Myślałem o Radeonach serii 4000, tylko pytanie, czy zasilacz mi to wszystko udźwignie?

Mam 400 W zasiłkę, a do tego podłączone: Athlona X2 5000+, 2GB RAM, dwa dyski twarde, 160 i 500 GB, no i nagrywarkę DVD.

Myślisz o HD 4250 czy HD 4870x2? :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...