Skocz do zawartości

PZPN PZPN


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A do tego sobie dopiszcie to, że mecz jest rozgrywany na stadionie mogącym pomieścić 47000 widzów ;) te 2500 na stadionie we Wronkach jeszcze by mogło zrobić sztuczny tłum, ale nie na Śląskim. Szkoda tylko, że ten zasłużony obiekt doczeka się takiego smutnego i cichego pożegnania. Chciałem jechać na ostatni mecz na starym Śląskim ale podobnie jak wszyscy protestujący uważam, że trzeba jakoś obudzić PZPN. Ceny biletów z kosmosu... To już na Portugalię były tańsze :D

Odnośnik do komentarza

Z cyklu betonowego lasu:

 

(...) w razie niepowodzenia PZPN przygotował plan awaryjny, który pozwoli zapełnić puste miejsca na stadionie. Bilety, które się nie sprzedadzą, rozdysponowane zostaną pomiędzy młodzież szkolną

Pomożecie? Pomożemy! ;)

 

Źródło: http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Bilety-na-Polske-jak-czerstwe-buleczki,wid,11576425,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

Heh, odnoszę wrażenie, że Pan Greń jest troszkę niezrównoważony psychicznie. Z tego co pamiętam, już raz stał na mównicy i opowiadał, że chce popełnić samobójstwo. Jakiś czas był spokój. Ostatnio zgarnął ładną nagrodę za swoją ciężką krwawicę i jakoś nie słyszałem, żeby jej się zrzekł, skoro nie ma na nic wpływu. Pewnie za dzień, czy dwa sprawa ucichnie i Pan Greń dalej będzie godnie reprezentował PZPN. A jeśli faktycznie już więcej Go nie zobaczę, to zwrócę Mu honor.

Odnośnik do komentarza

Z innego źródła: Kaziu znowu na mównicy

 

- Nie mam wpływu na to, co dzieje się w centrali PZPN i nie chcę być już dłużej figurantem prezesa - uzasadniał swoją decyzję Kazimierz Greń.

 

Szef podkarpackiego związku doradzał Grzegorzowi Lacie od stycznia. „Gazeta Wyborcza” w piątek zamieściła wywiad z członkiem zarządu PZPN Jackiem Masiotą, który twierdzi, że Greń brał za to 9 tys. zł miesięcznie.

 

- To kłamstwo, pieniądze są mniejsze – prostował w rozmowie z nami Kazimierz Greń, ale nie chciał zdradzić dokładnej kwoty. - Wysłałem już też swoją rezygnację z zasiadania w komisji do spraw budowy siedziby PZPN - dodał i obiecał, że o tym, co konkretnie nie podoba mu się w działalności PZPN opowie niebawem. Czy zrezygnuje również z członkostwa w zarządzie PZPN?. - 50 procent na 50 - odpowiada.

:D

 

Cały Kaziu. Nie bierzcie tego co mówi na poważnie.

Odnośnik do komentarza

za onetem :P

Zwolnił go Feyenoord, znalazł pracę w PZPN

 

PZPN zatrudnił właśnie Włodzimierza Smolarka. Były reprezentant Polski został koordynatorem grup młodzieżowych i szefem skautów w piłkarskiej centrali - donosi "Futbol News".

Włodzimierz Smolarek stracił pracę w Feyenoordzie Rotterdam, gdzie był trenerem juniorów młodszych

 

Jak czytamy w "Futbol News" Smolarek oficjalnie ma zająć się "wdrażaniem holenderskiego systemu szkolenia do polskiej piłki w oparciu o schematy podpatrzone w Feyenoordzie".

IMO odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Nasuwa się jednak pytanie, czy nie rozbije sobie głowy o twardy beton i za nie długi czas da sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Taa, tylko o kadencję za późno - holenderski system szkolenia młodzieży powinien zostać zaimplementowany, kiedy był klimat na reformy: zagraniczny, innowacyjny trener, sukcesy reprezentacji i klubów itd. Powinno się pójść za ciosem, kiedy polska piłka odnosiła jakieś sukcesy, a nie kiedy wpada w kleistą maź, która tylko spowalnia ruchy. Mam wrażenie, że na wielkich słowach się skończy, a kolejną premią będzie się uspokajać sumienie Smolarka seniora, że tak naprawdę niewiele się dzieje... :roll:

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma rozbijac glowe o beton skor sam bedzie ten beton utwardzał :keke: holenderski system szkolenia ze co prosze? W Polsce dalej nie ma normalnych boisk, stadionów itp a co dopiero jakies szkoly z internatem itp a moze bedziemy cudzoziemnców szkolić tak jak w Holandii :] Juz widze cale autobusy młodych adeptów piłki noznej z Ukrainy, Białorusi itp itd :keke:

 

A Smolarkowi seniorowi gratuluje, ciepla posadka mu sie trafila, troche popierdzi i kasa sie bedzie zgadzac ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...