Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko. Gdzie w FM znajdę ranking ligowy? Tzn konkretnie chodzi mi o ranking, w którym podane jest ile drużyn z danej ligi gra w LM, LE.Z góry dziękuje za odp.

 

Świat - wybierasz kraj i ligę - Zasady

I tam jest napisane wszystko, kto gdzie wchodzi :)

 

Mam pytanie: Stworzyłem sobie za pomocą kreatora stałych fragmentów gry to, jak moi zawodnicy mają je wykonywać. I tu pojawia się problem, bo przed każdym meczem musiałbym ustawiać je od nowa. W każdym następnym meczu nie widzi tych ustawień - efekt jest taki, że rzuty rożne wykonuje obojętnie jaki zawodnik, a Ci w polu karnym są ustawieni bez ładu i składu. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Siema ! Usunąłem z repry paru zawodników w meczu towarzystkim...a teraz mam Julio Cesar/Eto'o/Sneijder etc. po raz 9 ominięci w ustalaniu składu reprezentacji...a status maja "Wycofany z reprezentacji" :/ Jak to naprawic??

 

Jest tylko jeden sposób, pozwól że zacytuję:

 

Poszukuje pomocy/rozwiazania dla problemu jaki napotkalem w grze. A mianowicie gram sobie BVB i swego czasu wycofalem Lewego i Sahina z powolania do mlodziezowki. Przez poltora roku obaj nie byli ani razu juz powolywani przez selekcjonerow swoich krajow, co nie specjalnie mnie martwilo, gdyz obaj podstawowi mogli odpoczac. Niestety nadeszla chwila, kiedy zaczelo mi to przeszkadzac. A mianowicie po beznadziejnych wynikach Smudy, trener uciekl na emeryture, a przygotowania reprezentacji do turnieju 2012 zostalo powierzone wlasnie mi. Lewandowski, ktorego wartosc wzrosla z 4,5mln ojro do 11, a statystyki wystrzelily w gore, cholernie by sie przydal kadrze, szczegolnie ze Jelonek caly czas unika gry w kadrze przez te swoje kontuzje. Jezeli ktos z Was, wie jak mozna to naprawic, ominac czyli przywrocic mozliwosc powolania Roberta do kadry to prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.
Jest tylko jeden sposób1. odpalamy FMRTE 4.32.wyszukujemy zawodnika3.w zakładce "relacje" odnajdujemy:- typ brak, lub nieznany- wartość 50%4.zmieniamy na "lubi osobę" (osobę wybieramy jakąkolwiek trener lub inny gracz) a wartość zmieniamy na 100%Podobno działa, ale sam nie sprawdzałem bo nigdy nie miałem takiego problemu :)
To działa! Wielkie dzięki! Wracam do gry.... :DBo juz rozwazalem gre od poczatku, a szkoda by mi bylo poprzedniego sezonu, gdzie zdobylem Mistrza Bundesligi, wygralem UEFA, dotarlem do finalu Pucharu Niemiec, a w obecnym sezonie nie dosc ze po 12 kolejkach prowadze i mam przewage 8pkt nad drugim zespolem a w LM mam szanse na awans z grupy, majac za przeciwnikow Arsenal, Atletico Madryt i Crvene Zvezde... to przed chwila otrzymalem powolanie by poprowadzic seniorska Reprezentacje Polski na 7 miesiecy przed ME2012.pozdro600 :D

 

To chyba o to chodzi :) a jak nie, to niech mnie ktoś poprawi...

Odnośnik do komentarza

Mnie razi inna sytuacja, również niemożliwa w realu:

 

Do Polonii Warszawa udało mi się ściągnąć takie ikony Legii jak Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Krzysztof Dowhan, Marek Saganowski czy później mniej znanego ale świetnie rozwijającego się Patryka Kubickiego:) W Ekstraklasie można było zauważyć takie rewelacje jak Rzeźniczak w Lechu czy Smoliński z ŁKSu (wcześniej Legia) prosto do Widzewa... A, jeszcze Kamil Majkowski: Legia-->Cracovia-->Wisła :D

 

Nic tylko czekać jak Gerrarda przetransferują do Evertonu, Terry'ego do Tottenhamu, a Puyol'a do Realu. :eusa_clap:

 

Jest możliwość ustawienia niechęci tak silnej żeby nie odbywały się transfery między klubami, ale w Polsce takiej sytuacji nie ma. W historii jest bardzo dużo transferów między np. Cracovią i Wisłą. Przejścia byłych widzewiaków do ŁKSu albo odwrtonie też nikogo nie dziwią. Nie wiem czy jest taka możliwość w edytorze, ale jeżeli przeszkadza to spróbuj zmienić współczynnik "rywalizacji" do 21.

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie, czy będąc menagerem możemy być w klubie kimś więcej niż ulubieńcem, tzn. czy możemy po pewnym czasie zostać gwiazdą lub też legendą ?

 

Pewnie kiedy grałem LKS Nieciecza wygrałem Ligę Mistrzów i parę razy mistrzostwo Polski to zostałem legendą.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ;) prowadzę klub i chciałbym objąć także i reprezentację. Niestety nie chcą mnie przyjąć na selekcjonera... Da się to jakoś obejść, np. edytorem? Jeśli tak, to może mnie ktoś poinstruować, jak to zrobić?

Chyba nie da się przez edytora ale można objąć przez dobre wyniki z klubem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanko. Gdzie w FM znajdę ranking ligowy? Tzn konkretnie chodzi mi o ranking, w którym podane jest ile drużyn z danej ligi gra w LM, LE.Z góry dziękuje za odp.

 

Świat - wybierasz kraj i ligę - Zasady

I tam jest napisane wszystko, kto gdzie wchodzi :)

 

No tak, ale chodziło mi o ogólne zestawienie całej europy. Za cholere nigdzie nie mogę znaleźć..

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ;) prowadzę klub i chciałbym objąć także i reprezentację. Niestety nie chcą mnie przyjąć na selekcjonera... Da się to jakoś obejść, np. edytorem? Jeśli tak, to może mnie ktoś poinstruować, jak to zrobić?

Chyba nie da się przez edytora ale można objąć przez dobre wyniki z klubem.

 

Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii, wygrana LM, reputacja kontynentalna to za mało na objęcie polskiej reprezentacji? aż mi się wierzyć nie chce :D

 

Witam. Mam pytanko. Gdzie w FM znajdę ranking ligowy? Tzn konkretnie chodzi mi o ranking, w którym podane jest ile drużyn z danej ligi gra w LM, LE.Z góry dziękuje za odp.

 

Świat - wybierasz kraj i ligę - Zasady

I tam jest napisane wszystko, kto gdzie wchodzi :)

 

No tak, ale chodziło mi o ogólne zestawienie całej europy. Za cholere nigdzie nie mogę znaleźć..

 

To sprawdź to: Świat-Europa-Puchar Mistrzów-Zespoły. Tam są rozstawienia zespołów, posegreguj sobie według kraju i zobaczysz, ile klubów z danego kraju awansuje bezpośrednio do PM, a ile jest rozstawianych w której rundzie :) jeżeli nie o to chodzi, no to nie ma tego zestawienia.

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak, że np gra wybiera trenera z aktualnie najwyższą pozycją w galerii sław danego państwa? Ja miałem Mistrzostwo, puchar, superpuchar Belgii i to samo w Ekstraklasie ale w międzyczasie po Smudzie kadrę objął Skorża (ostatnie miejsce w grupie el. do MŚ btw), zwolnili Skorżę to zamiast mnie wciął się Janas. Obaj są wyżej ode mnie w galerii sław państwa.

 

Generalnie gra wybiera zazwyczaj na trenera reprezentacji trenera tej samej narodowości (chyba że my staramy się o posadę). Takie jest moje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

dobra, z logosami już sobie poradziłem,

 

jak zapisać zmiany wprowadzone w edytorze? jest tylko opcja "zapisz dane edytora", gdzie po załadowaniu bazy danych w grze zmiany nie są wprowadzone :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...