Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, o co chodzi, ale w treningu, w trenerach, mam cały czas szkoleniowców z poprzedniego klubu...tzn. mogę ich normalnie przypisywać do reżimów treningowych...Mam tych starych, i tych nowych razem. W sumie ma kilkudziesięciu trenerów, tylko nie wiem czy ci starzy też faktycznie biorą udział. Zresztą, nieważne czy biorą - babol jakich mało...

Acha, no i nie zapisują się składy. Kolejny błąd.

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakaś możliwość obserwacji zawodników (prowadzę reprezentację) poza obserwacją w meczach? Chodzi mi o coś w stylu "tylko karta informacyjna".

 

Czy jest jakiś edytor lub program, w którym mogę dodać siebie jako managera zespołu klubowego? Prowadzenie samej reprezentacji jest dla mnie nużące...

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakaś możliwość obserwacji zawodników (prowadzę reprezentację) poza obserwacją w meczach? Chodzi mi o coś w stylu "tylko karta informacyjna".

 

Czy jest jakiś edytor lub program, w którym mogę dodać siebie jako managera zespołu klubowego? Prowadzenie samej reprezentacji jest dla mnie nużące...

 

 

Jest dajesz scouta żeby przysyłal raporty o graczu

Odnośnik do komentarza

Panowie. Takie pytanie. Spartoliło mi się zgłaszanie zawodników do meczu. Mianowicie sytuacja wygląda tak. Zawodnicy byli posortowani według pozycji, od bramkarza do napastnika, po wybraniu jakiegoś grajka ten "uciekał" na górę listy. Ale jeśli wybiorę sortowanie według statusu wyboru to zawodnicy nie wybrani są przemieszani, a nie uszeregowani podług pozycji. Wcześniej było tak, ze po wybraniu zawodników do meczu, Ci niewybrani byli posortowani dalej według pozycji. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam dosyć banalne pytanie, czy liga Hiszpańska mówić "kraj należący do UE" ma na myśli tylko i wyłącznie kraje należące do Unii Europejskiej, czy też wszystkie kraje Kontynentu, a może w ogóle są jakieś odstępstwa od normy, np Turcja, Egipt czy coś:P

Odnośnik do komentarza

Mam dosyć banalne pytanie, czy liga Hiszpańska mówić "kraj należący do UE" ma na myśli tylko i wyłącznie kraje należące do Unii Europejskiej, czy też wszystkie kraje Kontynentu, a może w ogóle są jakieś odstępstwa od normy, np Turcja, Egipt czy coś:P

W przepisach ligi na samym dole są wszystkie wymienione państwa, które są traktowane jako UE: Turcja, Rosja i kraje z Układu z Kotonu.

Odnośnik do komentarza

Gram aktualnie na patchu 11.1 i cały czas wprowadzam sobie zmiany. Teraz pytanie, czy jeśli wgram patch 11.2 to stracę wszystkie transfer, zmiany jakie dokonywałem w edytorze, czy nie? Zmiany zapisywane są w bazie danych czy w danych edytora?

 

I jaki patch polecacie, sam 11.2, czy może 11.2 + 11.2.1 Hotfix, czy jeszcze jakieś inne uaktualnienie?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam

Ma ktoś może plik który poprawia reprezentację Niemiec chodzi o to aby byli tam prawdziwi piłkarze przy okazji jak się ten plik instaluje byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

 

Chyba nie ma, ponieważ z tego co wiem Reprezentacja Niemiec nie zgodziła się na wykorzystanie ich w grze FM

Odnośnik do komentarza

Witam

Ma ktoś może plik który poprawia reprezentację Niemiec chodzi o to aby byli tam prawdziwi piłkarze przy okazji jak się ten plik instaluje byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

 

wklej to do C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\updates\update-1120\db\1120\lnc\all

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...