Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób grających bardzo długie kariery - czy jest jakiś punkt, w którym nie da się już grać, bo FM pada?:) Bo ja mam już 15 sezon i jak do tej pory pojawiają się nieliczne bugi, jednak nie utrudniają one gry jakoś strasznie, np. już po 10 kolejkach w mojej lidze pojawia się informacja obok kilku klubów, że mają zapewnioną grę w barażach lub po konferencji prasowej moje wypowiedzi gra przeinacza - np. pochwaliłem piłkarza po meczu, a w podsumowaniu konferencji zaznaczono, że odmówiłem komentarza na jego temat:) Pytam, bo bodajże w FM2009 po 16 sezonie następował zwiech i nic się nie dało zrobić:( Ktoś ma już nabite np 20-30 sezonów?

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Jestem ciekaw czy ktos z Was zauwazyl nastepujace bledy ktore pojawily mi sie w trakcie rozgrywki:

 

1. Prowadze zespol w ekstraklasie i w 4 sezonie po zamknieciu letniego okna transferowego w wiadomosciach pojawilo sie takie o to podsumowanie "krajowego okna transferowego":

"W trakcie niezwykle emocjonujacego okna transferowego RC Strasbourg oraz SC Bastia okazaly sie najskuteczniejszymi graczami, dokonujac dwoch glosnych transferow (Francuska Liga Krajowa)."

 

2. Chcialem zaproponowac zawodnikowi przedluzenie kontraktu. Po kliknieciu w zakladke "Nowy kontrakt" pojawila sie informacja ze po fiasku poprzedniej tury negocjacji zawodnik nie jest jeszcze gotowy do podjecia nowych rozmow - oczywiscie zadnych negocjacji wczeniej nie bylo.

 

3. W trakcie meczu lewoskrzydlowy z ostrego kata (prawie z samej linii bramkowej) strzelil i pilka po odbiciu sie od LEWEGO slupka wpadla do bramki tuz przy tym samym slupku :D

 

4. W trakcie meczu moj oboronca i napastnik druzyny przeciwnej gonili pilke ktora zmierzala do mojej bramki. Napastnik dogonil obronce i wjechal obiema nogami od tylu w obronce (pilka znajdowala sie kilka metrow przed nimi). Obaj lezeli przez chwile na murawie przy czym obronca zwijal sie z bolu. Przez chwile nic sie nie dzialo wiec myslalem ze sedzia gwizdnal faul na obroncy i wyrzuci z boiska napastnika. Nic bardziej mylnego :) Napastnik po chwili wstal i wolnym krokiem skierowal sie w strone pilki. Podszedl do niej i.... strzelil bramke :)

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli data wydania patcha pojawi się w internecie i będzie miała potwierdzenie ze strony SI, to po kilkunastu minutach ta informacja będzie na którejś z polskich stron. Jeśli na żadnej z nich nic nie ma na ten temat, to naprawdę nie masz powodu sądzić, że ktoś posiada ową tajemną wiedzę, ale wyjawi ją tylko w momencie gdy zapytasz po raz enty.

 

 

Prawdopodobnie w marcu wyjdzie nowy patch
Informacja od moderatorów innego forum
Odnośnik do komentarza

 

3. W trakcie meczu lewoskrzydlowy z ostrego kata (prawie z samej linii bramkowej) strzelil i pilka po odbiciu sie od LEWEGO slupka wpadla do bramki tuz przy tym samym slupku :D

 

 

a co w tym dziwnego? xd sam tak kiedys strzelilem bramke... nie powiedziales gdzie byl lewoskrzydlowy ;P

 

 

oj to sa bledy po prostu silnika graficznego gry i tyle

 

 

Odnośnik do komentarza

 

3. W trakcie meczu lewoskrzydlowy z ostrego kata (prawie z samej linii bramkowej) strzelil i pilka po odbiciu sie od LEWEGO slupka wpadla do bramki tuz przy tym samym slupku :D

 

 

a co w tym dziwnego? xd sam tak kiedys strzelilem bramke... nie powiedziales gdzie byl lewoskrzydlowy ;P

 

 

oj to sa bledy po prostu silnika graficznego gry i tyle

 

Lewoskrzydlowy byl na lewej stronie boiska wiec strzelil bramke wbrew prawom fizyki :) I tak bardziej sie ubawilem przy sytuacji z pkt 4 :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Polećcie jakąś dobrą taktykę ofensywną bez skrzydłowych.

Grałem Pink Panter Redux 3.0 (4-3-3) i było nieźle awans z 6 ligi do 1 ale w pierwszej kłopoty i zacząłem kombinować. Zmieniłem trochę ustawienia i było już całkiem nieźle, utrzymałem się w premiership. Poprzestawiałem jeszcze zawodników tak, że powstał diament (4-1-2-1-2) i teraz gram naprzemiennie raz unowocześnioną 4-3-3 ale częściej unowocześnioną i zmodowaną na 4-1-2-1-2. W każdej chwili wprowadzając jednego zawodnika mogę zamienić ustawienie 4-3-3 na 4-1-2-1-2 lub odwrotnie. Mogę ponieważ mam uniwersalnych defensywnych pomocników i pomocników oraz napastnika. Na chwilę obecną (październik 2018) jestem w górnej połowie tabeli premiership.

 

Ok. mogę zapodać taksę wieczorem. Przypomnij mi na prv.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie nic nie instalowalem tylko wrzucilem sobie dodatek z 10 ligami angielskimi i to wyskakuje mi na poczatku 3 sezonu, nigdy mi sie to nie przydarzylo wczesniej... wgranie patcha pomoze?

Też tak miałem i u mnie nie dało się nic zrobić. Stare save dawały dokładnie to samo, urlop nie pomagał, dosłownie nic. Zawsze w tym samym miejscu krzak. Teraz gram od nowa na patchu 11.2.1 + uaktualnienie ligi + 8 lig angielskich + 3 ligi polskie i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...