Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Plik ddt by loc - dodaje około 35.000 zawodników

Gdzie trzeba to wrzucić?

 

Według mnie to Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011

 

A tak swoją drogą, jakbym chciał wgrać sobie ten dodatek, muszę zaczynać karierę od nowa, jeśli chcę mieć tych 35000 nowych zawodników ?

Jeśli mnie pamięć nie myli to plik ten wrzucamy do Football Manager 2011\data\updates\update-1120\db\1120\edt.

Jest to plik związany z bazą danych, więc bez rozpoczęcia nowej gry zmiany w ogóle nie zostaną uwzględnione.

Odnośnik do komentarza

Witam. 

 

mam pewien problem. Do tej pory FM 11 działał bez zarzutów, ale w pewnym momencie podczas gry, gdy chciałem zobaczyć profil zawodnika gra się zacięła i wyłączyła. ;/ Po wczytaniu gry nadal mam ten sam problem i nie mam pomysłu jak go rozwiązać.

 

Proszę o pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja w sukurs innym nie mam żadnego problemu, a jedynie pytanie :P

 

Mianowicie prowadzę aktualnie Tottenham i nie wiedzieć czemu drużyna "B" (rezerw) nie bierze udziału w żadnych rozgrywkach. Czy ktoś ma pomysł dlaczego?

 

 

 

Może przypadkiem odrzuciłeś zaproszenie do tych rozgrywek?

Odnośnik do komentarza

od nowa

 

a czy przypadkiem nie trzeba wrzucac do Sports Interactive\Football Manager 2011\data\updates\update-1120\db\1120\edt ?//

 

Dwa pytania:

1. Czy ostatni patch rozwiązuje 'problem' sprzedawania piłkarzy jedynie za cenę wartości lub tylko nieco wyższą?

 

2. Czy u Was Wisła Kraków też broni się przed spadkiem? (mam 2015 rok) :D

 

 

1. nie, u mnie w PSG jest problem nawet ze sprzedaniem Denilsona za 0 euro

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie hotfixa. Po jego wgraniu gra prosi o płytę w napędzie. Co jest, to normalne? FM jest zainstalowany przez steama. :)

Instalowałeś hotfixa ręcznie czy steam Ci go ściągnął?

 

Czy przed wgraniem patcha 11.2.1 muszę mieć zainstalowane poprzednie wersje ? I czy gra będzie działać, bo mam już zainstalowane inne dodatki (piłka Jabulani, nowe siatki w bramkach itd.) ?

Nie musisz. Gra będzie działać.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 11.1 i ni cholery nie mogę sprzedać za więcej niż wartość rynkowa, może odrobinę więcej. :ściana:

Bo jeśli mam Czeskiego piłkarza, młody talent, w wieku 20lat ma super staty,zainteresowanie pół Europy, wartość 3,6 a największa oferta jaką mi za niego proponowano to 3,8mln euro to to są jakieś kpiny... Ale za to jeśli ja już chcę kogoś kupić to zazwyczaj wołają dwa razy więcej niż wartość zawodnika... :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Ja mam 11.1 i ni cholery nie mogę sprzedać za więcej niż wartość rynkowa, może odrobinę więcej. :ściana:

Bo jeśli mam Czeskiego piłkarza, młody talent, w wieku 20lat ma super staty,zainteresowanie pół Europy, wartość 3,6 a największa oferta jaką mi za niego proponowano to 3,8mln euro to to są jakieś kpiny... Ale za to jeśli ja już chcę kogoś kupić to zazwyczaj wołają dwa razy więcej niż wartość zawodnika... :wszystkozle:

 

 

Mam to samo na najnowszej latce...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...