Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie.

 

gram sobie w lidze ukraińskiej Metalistem. Wygrałem ligę i przyszła pora na debiut w LM. Niestety nie mogę zarejestrować składu. Mam w zespole (wliczając juniorów, wszyscy przyszli przed tym sezonem) tylko jednego zawodnika spełniającego wymóg "conajmniej 4 piłkarzy szkolonych w klubie przez 3 lata między 15 a którymiś tam urodzinami". Ma ktoś jakiś pomysł?

 

edit

 

po wzięciu urlopu na ten jedeń dzien też jest lipa, bo ktoś tam rejestruje skład ale bez obydwu prawo skrzydłowych, bramkarza, prawego obrońcy i jednego napastnika. sprawdzałem 2 razy, tak samo.

 

PS

przez pomyłke napisalem to w temacie o FM10. poprosze o usunięcie i sory.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowym użytkownikiem i dopiero zaczynam zabawę z FM2011 i mam kilka pytań :P

 

Jak wspomniałem jestem początkujący i chciałbym zagłębić się w rozgrywkę FM, ale twórcy widać robią grę dla fanów i dla początkujących ciężko zacząć grę, więc czy są jakieś poradniki jak zacząć grać w Football Manager bo strasznie ciężko połapać się w tym wszystkim :P Przy okazji, czy mecze da się oglądać inaczej niż w 3D :P najlepiej, żeby tekst był :P

Odnośnik do komentarza

 

Jak wspomniałem jestem początkujący i chciałbym zagłębić się w rozgrywkę FM, ale twórcy widać robią grę dla fanów i dla początkujących ciężko zacząć grę, więc czy są jakieś poradniki jak zacząć grać w Football Manager bo strasznie ciężko połapać się w tym wszystkim :P

Można doradcę włączyć no i parę spraw można powierzyć asystentowi.

 

Przy okazji, czy mecze da się oglądać inaczej niż w 3D :P najlepiej, żeby tekst był :P

Mecze są w 3D lub 2D, zmian dokonuje się w czasie meczu (ustawienia widoku meczu)

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowym użytkownikiem i dopiero zaczynam zabawę z FM2011 i mam kilka pytań :P

 

Jak wspomniałem jestem początkujący i chciałbym zagłębić się w rozgrywkę FM, ale twórcy widać robią grę dla fanów i dla początkujących ciężko zacząć grę, więc czy są jakieś poradniki jak zacząć grać w Football Manager bo strasznie ciężko połapać się w tym wszystkim :P Przy okazji, czy mecze da się oglądać inaczej niż w 3D :P najlepiej, żeby tekst był :P

 

1. W grze jest automatycznie włączony "doradca", który przy każdej nowej rzeczy tłumaczy o co chodzi.

2. Jak włączysz mecz, to na dole masz pasek "ustawienia widoku meczu". Tam możesz sobie zmienić widok 3D na sam komentarz.

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie dlaczego tak się dzieję ? Tworzy mi cały czas taktyki o nazwie "Aktualna"

Ja mam tak samo usunąłem te ''aktualne'' i z powrotem.

 

Ten blad u mnie takze wystepuje wiec juz zaczyna sie to robic powszechne i pewnie zostanie poprawione przy okazji wydania nastepnego pacza...

Odnośnik do komentarza

Pytanko. Kidy daje Raport Scouta o nowym zawodniku automatycznie włącza mi się subskrypcja o nim i dodaje do listy życzeń. Jak to wyłączyć?

 

Wyłączyć się tego nie da, ale zaraz po złożeniu polecenia raportu można kliknąć prawym na nazwisko zawodnika i oznaczyć 'usuń z listy życzeń'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...