Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) ... mam pytanie czy Wy też macie problem żeby sprzedać jakiegokolwiek piłkarza ?? gram 5 sezon i nie udalo mi sie sprzedac nikogo!!! to jest jakas paranoja.....w poprzednich edycjach kupowalem mlodych...rozwijali sie u mnie i sprzedawalem niektorych za ladne pieniadze...a tutaj ?? szkoda gadac

Jak Wy sobei z tym radzicie ??

Odnośnik do komentarza

Jeżeli za zawodnika wartego 1kk€ żądasz pięć razy tyle to nie dziwota, że nikt ich nie chce. :> W tej edycji FM-a trudniej sprzedawać kogoś powyżej jego wartości rynkowej, choć nie jest to niemożliwe. No i jeżeli młodzian nawet jest zdolny ale siedzi gdzieś w rezerwach i nie gra to nikt się nim nie zainteresuje.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś super zaawansowanym graczem. Gram Valencią . Chodzi mi raczej o sprzedaż zawodników którzy odgrywają kluczową rolę w moim zespole. Podam przykład. Ściągnąłem z wolnego transferu Ben Arfe. Grał w pierwszym składzie. Miał 14 bramek i 15 asyst. Obecnie ma u mnie 26 lat. Chciałem za niego 6 mln. nie było chętnych. Na probe zmienilem kwote do 3 mln. nikt nie przejawial zainteresowania. Podobnie soldado,boriello ( ktorego tez sciagnalem za darmo ) i wielu innych. Mo skład opiera sie głównie na zawodnikach sciaganych z wolnego transferu ponieważ VCF ma ogromnie problemy finansowe. Zdobylem wreszcie mistrza Hiszpanii i doszedłem do półfinału LM a mimo to nikt nie zgłąsza się po moich zawodników. Sam nie wiem. Czy wystawienie:) ? pozdrawiam

 

Urwało mi zdanie w poprzednim poscie juz tlumacze . "Czy wystawienie na liste transferowa na ok pół roku coś pomoże ? Wystawiajac Ben arfe i alberto Tino Coste na liste transferową spowodowało obniżenie ich "samopoczuia" na 3/4 sezonu przez co grali dużo słabiej. Uważam że to najlepszy wiek dla piłkarza na sprzedaż są przed 30 rokiem życia"

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest sens się chwalić ale się pochwalę :

 

Wisła Kraków 3 x mistrz Polski w lidze

3 x Puchar Polski wygrana

2 x SuperPuchar Polski wygrana

 

Rok 2015 :)

 

A tak na zapas pokażę wam jednego talenta z AC Milanu :) Safouan El Asmar o to ss : http://img715.imageshack.us/i/najst.png/

 

Budżet klubu 22m Funtów

 

Na transfery dostawałem średnio 10-12 m :)

 

Co powiecie o tym Asmarze ? Dobry co :D

Odnośnik do komentarza

Niestety przekonałem się, iż prawdziwe są wiadomości o problemach z wczytaniem save'a po zainstalowaniu najnowszej łatki. Dobrze się zastanówcie zanim ją wgracie - ja utaciłem możliwość kontynuowania kariery. Aż szpetnie przekląć się chce ... eh.

 

edyta podpowiada, że te dane mogą mieć znaczenie przy ustalaniu komu save'y się ładują, a komu nie:

- grałem przez Steam

- poprzednia wersja 11.1.1

- system - Vista Home Basic

- typ systemu - 32 bitowy

- mój save nie był skompresowany

Odnośnik do komentarza

A dlaczego ja nie mogę ściągnąć tego patcha ściąga ale po około 24MB kończy i niby twierdzi że wszystko ściągnął?

Pozdrawiam

 

Chyba SI zablokowało tego patcha, po tym, jak nie można było odtworzyć gry z łatki 11.1.1

 

Ps. Jaką konfigurację wpisuje się w "uruchom", aby przejść do wyboru patcha? Nie umiem sobie przypomnieć tych słów.

Odnośnik do komentarza

A ja zainstalowałem mimo tych komentarzy, że nie wczytuje gry.... nie miałem ochoty grać z tymi crash dumpami a ten patch podobno ma to zmienić... i odziwo się zdziwiłem jak wczytałem gre :Dhttp://interpc.pl/~huehe/Schowek01.jpg ! No to teraz czeka mnie długa noc :P zobaczymy jak SI się postarało z tym patchem ;] Nie wiem tylko od czego to zależne, że mi wczytało a innym nie.... :|

Odnośnik do komentarza

A dlaczego ja nie mogę ściągnąć tego patcha ściąga ale po około 24MB kończy i niby twierdzi że wszystko ściągnął?

Pozdrawiam

 

Chyba SI zablokowało tego patcha, po tym, jak nie można było odtworzyć gry z łatki 11.1.1

 

Ps. Jaką konfigurację wpisuje się w "uruchom", aby przejść do wyboru patcha? Nie umiem sobie przypomnieć tych słów.

 

Dzięki za odp ale jak już ściągnąłem wyskakuje mi błąd:patch.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu win32.

Co z tym zrobić?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie znowu o baze danych.

 

Chce grac tylko i wylacznie w Lige Polska i miec jak najwieksza baze danych. W tym ukladzie czy moge wgrac jakis specjalny plik bazy danych (kiedys byla jakas databza huge, wieksza niz standardowa huge w grze) i ktory bylby najlepszy dodatek do ligi polskiej, tak by grywalne byly tez 2 ligi (czyli w sumie 3 poziomy rozgrywkowe), byl puchar polski, herby i moze zdjecia pilkarzy ?

 

Zwlaszcza, ze wlaczylem huge DB dostepna w grze, do tego dodalem wszystkich brazylijczykow, czechow, polakow i chyba bialorusinow a polecanego tu na forum Yildiray'a Basturka nie mam w bazie... to jak miec tych wszystkich graczy?

 

Bylbym bardzo wdzieczny za polecenie listy plikow, ktore powinienem wgrac by to wszystko miec bo troche sie gubie w tym co jest dostepne.

Odnośnik do komentarza

Lektura forum SI pozwoliła mi ustalić że:

- problem z wgraniem save'ów na patchu 11.2 dotyczy prawdopodobnie tych z nas, którzy mieli grywalną polską I Ligę (nasza I liga lub obie ligi, w ocenie programistów SI, wywołały ten problem - śmieję się przez łzy),

- SI pracuje nad fix-em aby nasze save'y zadziałały na nowej łatce,

- fix dzisiaj się jednak nie ukaże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...