Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że na reputację ligi składa się występ w pucharach a jak inne polskie drużyny kaleczą w FM'ie to wszyscy wiemy. Można Lechem wygrywać LM a inne ogórki typu Legia czy Wisła nie grają nawet w LE. To i reputacja spada...

 

i tu jest pies pogrzebany ;)

 

Patrzyłem w edytorze i u mnie taka Legia ma 23 mln euro budżetu, Śląsk(!) 16 mln, Polonia 9 mln. Już nie mówię o swoich 50 mln. Natomiast jak to się ma do rynku transferowego? Ano tak, że taka Legia na transfery wydaje średnio 1,5 mln, kupując kontener grajków(tzw uliczną łapankę). Nie dziwne, że potem w eliminacjach Pucharu Europy nie istnieje z zespołami sztucznymi(chodzi mi o te, które nie mają zawodników, nie wiem jak to nazwać). Dlatego uparcie będę twierdził, że nie da się grać polskim klubem, bo liga jest nieracjonalna mimo, że kluby coraz bogatsze(nie wiem, skąd ta kapucha na ich koncie). Z tego co wiem, to przecież szkocka ma dwie silne drużyny i jakoś to płynie albo sąsiednia rosyjska...przecież ona by w realu nie istniała, gdyby nie tona kapuchy, którą jest regularnie nabijana.

 

bo w Rosji, Szkocji czy tez na Ukrainie w pucharach punktuje wiecej niz jeden klub, reputacje tez maja powyzej 7k, to i z automatu poziom ich lig wzrasta a co za tym idzie to i "sara" wieksza jest w nie pompowana ;)

 

P.S

 

Co do problemów ze skinem (dzięki za próby pomocy) to dalej nic się nie udało zrobić. Wypakowałem pliki jak trzeba ( Gram w FM od 2006 pomijając 2009) i zawsze skiny zmieniałem, więc przyczyna lezy gdzie indziej. I tu moje pytanie: Czy je4zeli gre mam zainstalowana na innym dysku niż c: ale save i te inne pierdoły pojawiają się w Dokumenty/SI/Fm2011 to skina trzeba wkleić gdzie indziej. Facepacki i inne grafiki wyświetla mi prawidłowo. POMOCY, bo to białe tło mnie zabija...

 

no wlasnie probuje Ci pomoc ;)

ja tez mam gre na innym dysku, bo "C" to systemowy i nie zasmiecam go bzdurami, jezeli dobrze wkleiles to nie powinienes miec zadnego problemu, mniemam wiec ze wina lezy po Twojej stronie, dlatego tez z uporem maniaka poprosze o pelny adres, az do folderu "graphics" w danym skinie, ewentualnie podaj nazwe skina moze w nim cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza

C:\Users\Golumin\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\flex11

 

Ale nie chodzi tu o 1 konkretną, tylko o wszystkie jakie próbowałem (3 i dałem sobie spokój).

 

System Vista...

 

 

EDIT:

Ja już kur... nic nie rozumiem. Ściągnąłem El Torero Dark green wypokowałem tam gdzie reszta i ją zobaczyło. Udało się zmienić, ale ona była taka jakby niedorobiona, tzn. nie było wielu przycisków takich jak ustawienia i innych. Nie mogłem nawet zmienić znów na oryginalna, bo nie dało się zmienić zakładki w ustawieniach ( wszedłem klawiaturą). Mógłby mi ktoś podać link do ciemnej skórki, która mu działa, to będę wiedział choć trochę na czym stoję.

Odnośnik do komentarza

C:\Users\Golumin\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\flex11

 

Ale nie chodzi tu o 1 konkretną, tylko o wszystkie jakie próbowałem (3 i dałem sobie spokój).

 

System Vista...

 

 

EDIT:

Ja już kur... nic nie rozumiem. Ściągnąłem El Torero Dark green wypokowałem tam gdzie reszta i ją zobaczyło. Udało się zmienić, ale ona była taka jakby niedorobiona, tzn. nie było wielu przycisków takich jak ustawienia i innych. Nie mogłem nawet zmienić znów na oryginalna, bo nie dało się zmienić zakładki w ustawieniach ( wszedłem klawiaturą). Mógłby mi ktoś podać link do ciemnej skórki, która mu działa, to będę wiedział choć trochę na czym stoję.

 

nie znam "visty" nie wiem jak tam jest ale adres w "XP" to: C:\Documents and Settings\DOŁEK\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\galaxy\graphics

prawdopodobnie pomyliles foldery i wklejasz je nie tu gdzie trzeba, czyli w "Documents" a powinienes w "Documents and Settings" czyli nie w dokumenty a w moje dokumenty, i tu i tu jest folder "Sports Interactive"

wejdz w C i otworz Documents and Settings a nie "Users" nastepnie folder ze swoja nazwa kompa, mniemam ze masz folder "Golumin" ;) (a Ty otwierasz foldery ze wszystkimi userami) w foderze "Golumin" otworz "Moje Dokumenty" a tam ukarze Ci sie folder "Sports Interactive" nastepny folder to "Football Manager 2011" a w nim powinny byc podfoldery do wklejania "taryf, tax, grafy, treningu, skinow itp itd" jesli ich nie ma to trzeba je utworzyc ;)

no ja gram na "galaxy", zmienilem tlo na czarne bo tez nie cierpie jak mnie razi w oko ;)

Odnośnik do komentarza

C:\Users\Golumin\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\flex11

 

Ale nie chodzi tu o 1 konkretną, tylko o wszystkie jakie próbowałem (3 i dałem sobie spokój).

 

System Vista...

 

 

EDIT:

Ja już kur... nic nie rozumiem. Ściągnąłem El Torero Dark green wypokowałem tam gdzie reszta i ją zobaczyło. Udało się zmienić, ale ona była taka jakby niedorobiona, tzn. nie było wielu przycisków takich jak ustawienia i innych. Nie mogłem nawet zmienić znów na oryginalna, bo nie dało się zmienić zakładki w ustawieniach ( wszedłem klawiaturą). Mógłby mi ktoś podać link do ciemnej skórki, która mu działa, to będę wiedział choć trochę na czym stoję.

 

nie znam "visty" nie wiem jak tam jest ale adres w "XP" to: C:\Documents and Settings\DOŁEK\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\galaxy\graphics

prawdopodobnie pomyliles foldery i wklejasz je nie tu gdzie trzeba, czyli w "Documents" a powinienes w "Documents and Settings" czyli nie w dokumenty a w moje dokumenty, i tu i tu jest folder "Sports Interactive"

wejdz w C i otworz Documents and Settings a nie "Users" nastepnie folder ze swoja nazwa kompa, mniemam ze masz folder "Golumin" ;) (a Ty otwierasz foldery ze wszystkimi userami) w foderze "Golumin" otworz "Moje Dokumenty" a tam ukarze Ci sie folder "Sports Interactive" nastepny folder to "Football Manager 2011" a w nim powinny byc podfoldery do wklejania "taryf, tax, grafy, treningu, skinow itp itd" jesli ich nie ma to trzeba je utworzyc ;)

no ja gram na "galaxy", zmienilem tlo na czarne bo tez nie cierpie jak mnie razi w oko ;)

 

 

W windows Vista nie ma folderu documents and settings.

Dodatkowo tak jak napisałem skin ściągniety z tego forum El torero dark green wklejony tak jak reszta mi widziało, więc ścieżka powinna się zgadzać, nie rozunmiem tylko czemu mi innych nie widzi.

Odnośnik do komentarza

W windows Vista nie ma folderu documents and settings.

Dodatkowo tak jak napisałem skin ściągniety z tego forum El torero dark green wklejony tak jak reszta mi widziało, więc ścieżka powinna się zgadzać, nie rozunmiem tylko czemu mi innych nie widzi.

 

no niestety nie znam "visty", i chyba nie dam rady, ale z tego co rozumuje to adres jest zly

musisz poprosic kogos kto ma "winzgroze vista" aby podal Ci dokladna sciezke z adresem do skinowi, bedziesz wiedzial czy Twoja jest dokloadnie taka sama czy tez inna

 

EDYTA PODPOWIADA:

tutaj masz link z moim skinem, jest to caly folder "skins" a w nim jeden skin "galaxy" w czterech odslonach, u mnie chodzi bez zarzutow

folder ze skinem

Odnośnik do komentarza

siema

 

otoz mam problem... gralem zawsze w cm 01/02 na updejtach, takze i swoich, ale teraz mam fm 2010 na pendrajwie i chcialbym se go zainstalowac... przez steama nie idzie mi cos, a jak wezme druga opcje to instaluje sie ale chce plyte do rozpoczecia gry... o co chodzi ?? co mam zrobic ?? jak to rozgryzc ?? to polska wersja jezykowa... podobno niezla gra, ale fma niestety nie znam zbytnio stad te pytania... pomocny link:

 

http://img254.imageshack.us/img254/6634/screenfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Transfery to polskiej ligi są skopane to fakt. Ja w ciągu 2 ostatnich sezonów wydałem około 10 milionów funtów na wzmocnienia podczas gdy Legia czy Wisła wydają co sezon ledwo 2 miliony albo nie wydają nic i sprowadzają ogórków z wolnych transferów.

Odnośnik do komentarza

siema

 

otoz mam problem... gralem zawsze w cm 01/02 na updejtach, takze i swoich, ale teraz mam fm 2010 na pendrajwie i chcialbym se go zainstalowac... przez steama nie idzie mi cos, a jak wezme druga opcje to instaluje sie ale chce plyte do rozpoczecia gry... o co chodzi ?? co mam zrobic ?? jak to rozgryzc ?? to polska wersja jezykowa... podobno niezla gra, ale fma niestety nie znam zbytnio stad te pytania... pomocny link:

 

http://img254.imageshack.us/img254/6634/screenfm.jpg

Kup oryginał

Odnośnik do komentarza

siema

 

otoz mam problem... gralem zawsze w cm 01/02 na updejtach, takze i swoich, ale teraz mam fm 2010 na pendrajwie i chcialbym se go zainstalowac... przez steama nie idzie mi cos, a jak wezme druga opcje to instaluje sie ale chce plyte do rozpoczecia gry... o co chodzi ?? co mam zrobic ?? jak to rozgryzc ?? to polska wersja jezykowa... podobno niezla gra, ale fma niestety nie znam zbytnio stad te pytania... pomocny link:

 

http://img254.images...34/screenfm.jpg

 

gdzies widzialem taki kod i pasuje do sytuacji :D 

 

 

5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

 

wklep sobie i wszysttko bedzie ok

 

 

Odnośnik do komentarza
Transfery to polskiej ligi są skopane to fakt. Ja w ciągu 2 ostatnich sezonów wydałem około 10 milionów funtów na wzmocnienia podczas gdy Legia czy Wisła wydają co sezon ledwo 2 miliony albo nie wydają nic i sprowadzają ogórków z wolnych transferów.

 

Ciekawi mnie fakt, gdyby włączyć małą bazę danych plus najsilniejsze ligi(ale w podglądzie, nie grywalnie...zresztą to chyba bez różnicy). Ciekawi mnie to z tego powodu, że polskie klubu siłą rzeczy miałyby mniejszy wybór ściągania afrykańskich kontenerów, ale pewny nie jestem, zresztą sprawdzać mi się też nie bardzo chce po tym zawodzie.

Odnośnik do komentarza

Wiecie jak jest z przyznawaniem obywatelstwa ... Czy np. Pato po 150 dniach jakie zostały do otrzymania obywatelstwa od razu je otrzyma czy minie jeszcze jakiś czas ??

 

Jak sam zawodnik uzna, że mu to drugie obywatelstwo będzie do czegoś potrzebne, to powinien je dostać w krótkim czasie po upływie wymaganych dni.:)

Odnośnik do komentarza
Transfery to polskiej ligi są skopane to fakt. Ja w ciągu 2 ostatnich sezonów wydałem około 10 milionów funtów na wzmocnienia podczas gdy Legia czy Wisła wydają co sezon ledwo 2 miliony albo nie wydają nic i sprowadzają ogórków z wolnych transferów.

 

Ciekawi mnie fakt, gdyby włączyć małą bazę danych plus najsilniejsze ligi(ale w podglądzie, nie grywalnie...zresztą to chyba bez różnicy). Ciekawi mnie to z tego powodu, że polskie klubu siłą rzeczy miałyby mniejszy wybór ściągania afrykańskich kontenerów, ale pewny nie jestem, zresztą sprawdzać mi się też nie bardzo chce po tym zawodzie.

 

Ja właśnie zaczynam swoją przygodę w FM11 i wybrałem Śląsk Wrocław, polską ekstraklasę i 1 ligę i małą bazę danych. Generalnie jak wyszukuję zawodników którzy według asystenta przyjdą do Śląska to albo są to zawodnicy z polski albo właśnie piłkarze z dziwnych afrykańskich klubów. Te umiejętności które widzę w ich profilach świadczą że są nieźle przypakowani ale niektórych kluczowych statów nie widzę więc jeszcze nikogo nie sprowadziłem.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie.. Jestem od niedawna poczatkujacym managerem.

Gra zaczyna mnie wciagac coraz bardziej, a ze nie jest prosta do opanowania to mam pare pytan, na ktore mam nadzieje ze pomozecie mi odpowiedziec.

 

1.czym rozni sie atak z glebi pola a rajdy z pilka ?

2.scisle krycie w ustawieniu pilkarza ? co ono wlasciwie znaczy ?

3. co oznacza szukanie gry ? i komu najlepiej przypisac ?

4. Jezeli przeciwnik ma szybszych pilkarzy od moich, to w ktorym miejscu powinna zmienic sie taktyka ? oraz to samo gdy trzeba zmusic przeciwnika do ataku podaniami ?

gram lechem, mozna powiedziec ze raz wygram, raz przegram.. mysle ze tym skladem jednak moglbym cos wiecej zdzialac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Ja właśnie zaczynam swoją przygodę w FM11 i wybrałem Śląsk Wrocław, polską ekstraklasę i 1 ligę i małą bazę danych.

 

Właśnie ciekawi mnie to, jak Ci pójdzie pod względem reputacji, bo sporo klubów w tych wyżej rankingowo lig nie będzie mieć zawodników(bądź znikomą ilość), toteż reputacja będzie niewiadomą. Mam nadzieję, że nie będzie takiej farsy w postaci lepszej ligi bez zawodników :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Właśnie ciekawi mnie to, jak Ci pójdzie pod względem reputacji, bo sporo klubów w tych wyżej rankingowo lig nie będzie mieć zawodników(bądź znikomą ilość), toteż reputacja będzie niewiadomą. Mam nadzieję, że nie będzie takiej farsy w postaci lepszej ligi bez zawodników :wszystkozle:

 

no to jest troche "wqrwne" jak w pucharach leje nas klub z samymi regenami, no ale niestety im wyzsza reputacja owego klubu tym wygenerowani "grajkowie lepsiejsi", bo lekko dziwne byloby i malo realistyczne, aczkolwiek nie niemozliwe, gdybysmy (zakladajac hipotetycznie) takim np. Motorem lali ile wlezie Kijowskie Dynamo czy tez Bruxelski Anderlecht ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Postanowiłem dograć jeszcze trochę z czystej ciekawości i sprawdzić jakie będą transfery w Polsce. No i oczywiście maksymalny transfer to przejście Ivana Kecojevica za 650tys do Polonii a potem tylko transfery z ligi albo wewnątrz ligi a najzabawniejsze jest to że wice-mistrz Wisła kupiła tylko Zawadzkiego z Widzewa za 45tys. A do mnie spokojnie przyszedł Andrea Romano z Rangers, Andreu Fontas wychowanek Barcelony o którego bił się jeszcze AS Saint-Etienne. Nie ma co się rozwodzić tylko stwierdzić że system transferów w słabszych ligach jest skopany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...