Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie co do transferów. Czy udaje się wam sprzedać zawodnika za parę milionów więcej niż jest wart?? Bo u mnie jak wart 10 ml to za 10 zawsze sprzedam nikt nie da wiecej..:(

 

ja niektorych zawodnikow w ogole nie moge sprzedac - brak zainteresowania

 

pewnie :) przykłady...z mojej Legii odeszli Server Jeparov do Evertonu za 12 mln (wart był 8) i Michał Żyro do Seongnam za 10 mln (wart był 5) :D

 

A mnie z kolei wkurza, że do ligi polskiej (konkretnie do mojej Legii, która wywalczyła awans do fazy grupowej LM, a potem w LE ograła Cluj i minimalnie przegrała z Milanem) nie chcą przychodzić Amerykańce i Australijczycy...tylu ich jest na free transferze po okienku transferowym w ich ligach...a przecież w realu piłkarze obu tych nacji grają lub grali w lidze polskiej (vide Jeremiah White, Michael Thwaite, Jacob Burns)...

 

 

A jaka w rankingu Ekstraklasa? to nie zależy tylko od klubu, ale i też od prestiżu ligi.

 

Do mnie do Polski przyszedł Mesut Ozil po 30, jak ekstraklasa już u mnie była na 3 miejscu :)

 

Jednak teraz jest era, Juventusu wygrali LM, Superpuchar Europy, swoje ligi i puchary wymiatają :) Skład bardzo dobry

 

Pozdro

 

no fakt, po pierwszym sezonie trochę spadła, teraz zyska na moim występie w pucharach...ale tak czy siak...przychodzą goście z Francji, Holandii, Niemiec, Skandynawowie (o to było ciężko w poprzednich wersjach FMa), Arabowie, zaś Amerykańce i Australijczycy nie chcą ;>

Odnośnik do komentarza

nauro, jak Ty to robisz???? gram lechem, mam 2014r, 2 razy wygralem lige mistrzow, reputacja ligi-3 gwiazdki, mam kilku bardzo utalentowanych grajkow ktorych nie moge wypozyczyc bo nikt ich nie chce, zarzad nie moze mi znalezc klubu filialnego i mlodziez gra u mnie w rezerwach. kolejna sprawa to sprzedaz zawodnikow, wystawieam ich na liste, proponuje klubom ale nikt sie nie zglasza, a zawodnicy sa dobrzy i nie za duze pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Jak nie będą grali to ich nie sprzedasz. U mnie w wszyscy w pierwszym składzie mają ikonkę INT. i raz proponowałem klubą Rudnevsa i było multum chętnych bo grał od czasu do czasu ale dla mnie był za słaby. Bo kto normalnie kupi grajka który siedzi na ławce albo w ogóle się nie mieści w składzie? Wypożycz ich do klubów filialnych byle by grali.

Odnośnik do komentarza

Jak nie będą grali to ich nie sprzedasz. U mnie w wszyscy w pierwszym składzie mają ikonkę INT. i raz proponowałem klubą Rudnevsa i było multum chętnych bo grał od czasu do czasu ale dla mnie był za słaby. Bo kto normalnie kupi grajka który siedzi na ławce albo w ogóle się nie mieści w składzie? Wypożycz ich do klubów filialnych byle by grali.

 

grali w pierwszym skladzie...czasami nawet bohaterami meczu zostawali, to samo mam z wypozyczeniami, chce za darmo dobrego grajka wypozyczyc ale nikt go nie chce

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

No to nie wiem ja takiego problemu nie mam. Najzdolniejszych juniorów zawsze uda mi się wypożyczyć chociażby do Warty a żeby sprzedać kogoś też nie mam problemu no chyba że rzeczywiście gra totalny piach.

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza spadek wartosci zawodników. Kupiłem Parejo za 7 mln. miał świetny sezon, był liderem mojej Malagi strzelił 12 bramek i teraz jest wart 3mln. Wciąż jest młody (22 lata)więc powinna wzrosnąć, albo na pewno się nie zmniejszyć.

 

I jeszcze dziwne jest to że piłkarze bardzo domagają się klauzuli oferty minimalnej. Np. kupuje kolesia za 3 mln a on chce miec klauzule wykupu też 3 mln. Przecie to bez sensu :D

Odnośnik do komentarza

nauro, jak Ty to robisz???? gram lechem, mam 2014r, 2 razy wygralem lige mistrzow, reputacja ligi-3 gwiazdki, mam kilku bardzo utalentowanych grajkow ktorych nie moge wypozyczyc bo nikt ich nie chce, zarzad nie moze mi znalezc klubu filialnego i mlodziez gra u mnie w rezerwach. kolejna sprawa to sprzedaz zawodnikow, wystawieam ich na liste, proponuje klubom ale nikt sie nie zglasza, a zawodnicy sa dobrzy i nie za duze pieniadze.

 

Tak... albo jestes zaj.... taktyk albo grasz save/load ; ]

 

Co do zawodnikow to, w 2010 czy 2009 zywilem sie tymi z brazyli albo innych panstw ameryki, goscie mili po 17-19 lat, pa 180. Po paru sezonach schodzili po 100mln zł, teraz nie idzie kupic regena z brazyli z pa 150< , co jest duzym minusem nie wiem moze kiedys za pare sezonow to sie zmieni ale nie wiem czym jest to spowodowane. 1 sezon lechem gralem awansowalem do ligi mistrzow ale nie odnioslem sukcesu (5porazek 1 wygrana) a ekstraklasa spadla w rankingu lig o 20 miejsc...

Odnośnik do komentarza

 

Tak... albo jestes zaj.... taktyk albo grasz save/load ; ]

 

Co do zawodnikow to, w 2010 czy 2009 zywilem sie tymi z brazyli albo innych panstw ameryki, goscie mili po 17-19 lat, pa 180. Po paru sezonach schodzili po 100mln zł, teraz nie idzie kupic regena z brazyli z pa 150< , co jest duzym minusem nie wiem moze kiedys za pare sezonow to sie zmieni ale nie wiem czym jest to spowodowane. 1 sezon lechem gralem awansowalem do ligi mistrzow ale nie odnioslem sukcesu (5porazek 1 wygrana) a ekstraklasa spadla w rankingu lig o 20 miejsc...

 

gram stala rzeszow juz 4 sezon i przez ten czas nasciagalem bardzo duzo mlodych zawdonikow z PA powyzej 140-150 wszyscy oni sa zawodnikami z afryki i wszyscy doszli za free a teraz ich sprzedaje za ladna kase (wczoraj prezes sprzedal mi obronce za 850 tys funtow)i staram sie "ucywilizowac" skład kupujac polakow

gram na ogromnej bazie danych i łacie 11.1.1

Odnośnik do komentarza

nauro, jak Ty to robisz???? gram lechem, mam 2014r, 2 razy wygralem lige mistrzow, reputacja ligi-3 gwiazdki, mam kilku bardzo utalentowanych grajkow ktorych nie moge wypozyczyc bo nikt ich nie chce, zarzad nie moze mi znalezc klubu filialnego i mlodziez gra u mnie w rezerwach. kolejna sprawa to sprzedaz zawodnikow, wystawieam ich na liste, proponuje klubom ale nikt sie nie zglasza, a zawodnicy sa dobrzy i nie za duze pieniadze.

 

Tak... albo jestes zaj.... taktyk albo grasz save/load ; ]

 

Co do zawodnikow to, w 2010 czy 2009 zywilem sie tymi z brazyli albo innych panstw ameryki, goscie mili po 17-19 lat, pa 180. Po paru sezonach schodzili po 100mln zł, teraz nie idzie kupic regena z brazyli z pa 150< , co jest duzym minusem nie wiem moze kiedys za pare sezonow to sie zmieni ale nie wiem czym jest to spowodowane. 1 sezon lechem gralem awansowalem do ligi mistrzow ale nie odnioslem sukcesu (5porazek 1 wygrana) a ekstraklasa spadla w rankingu lig o 20 miejsc...

 

 

albo sobie w edytorze wygrał:D smiesza mnie tacy co pisza ze gra lechem 3 sezony i 3 razy wygral LM ... save load to ja sobie moge san marino MŚ zdobyc dzieciaki

Odnośnik do komentarza

nauro, jak Ty to robisz???? gram lechem, mam 2014r, 2 razy wygralem lige mistrzow, reputacja ligi-3 gwiazdki, mam kilku bardzo utalentowanych grajkow ktorych nie moge wypozyczyc bo nikt ich nie chce, zarzad nie moze mi znalezc klubu filialnego i mlodziez gra u mnie w rezerwach. kolejna sprawa to sprzedaz zawodnikow, wystawieam ich na liste, proponuje klubom ale nikt sie nie zglasza, a zawodnicy sa dobrzy i nie za duze pieniadze.

 

Tak... albo jestes zaj.... taktyk albo grasz save/load ; ]

 

Co do zawodnikow to, w 2010 czy 2009 zywilem sie tymi z brazyli albo innych panstw ameryki, goscie mili po 17-19 lat, pa 180. Po paru sezonach schodzili po 100mln zł, teraz nie idzie kupic regena z brazyli z pa 150< , co jest duzym minusem nie wiem moze kiedys za pare sezonow to sie zmieni ale nie wiem czym jest to spowodowane. 1 sezon lechem gralem awansowalem do ligi mistrzow ale nie odnioslem sukcesu (5porazek 1 wygrana) a ekstraklasa spadla w rankingu lig o 20 miejsc...

 

 

albo sobie w edytorze wygrał:D smiesza mnie tacy co pisza ze gra lechem 3 sezony i 3 razy wygral LM ... save load to ja sobie moge san marino MŚ zdobyc dzieciaki

 

chcialbym zobaczyc jak metoda save load zdobywasz mś z san marino. nie uzywalem zadnycg edytorow, w lm zdarza mi sie cos wczytac z kilku powodow:

- czekam na latki bo obecnie jest duzo bugow a chce sie troche zaznajomic z gra

-nie jestem jakims maniakiem fma jak Ty, nie znam sie za bardzo na taktykach itd,zreszta to takse sciagnalem z neta, gram dlatego ze interesuje sie pilka nozna i takimi grami

- jestem osoba niecierpliwa i dlatego czasami wczytuje mecze.

 

duzo osob tak gra, do tego uzywajac jeszcze innych wspomagaczy

 

aha, LM wygralem 2 razy, rozgrywajac przy tym 5 sezonow, to tak dla jasnosci bo niektorzy nie umieja czytac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...