Skocz do zawartości

Załóżmy się


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

PiS wygra wybory.

Stawka: jak wygram kto wchodzi ustawia sobie moje zdjecię na avatar na całą kadencję PIS, jak przegram odchodzę z forum na całą kadencję rządu wygranego! (oprócz PIS ;))

 

Auf Wiedersehen, auf Wiedersehen, Jahu, Jahu, auf Wiedersehen! :muza:

 

Cmokniesz mnie w dupę na pożegnanie na której będe miał nalepiony plakat Jarka? :)

Odnośnik do komentarza

PiS wygra wybory.

Stawka: jak wygram kto wchodzi ustawia sobie moje zdjecię na avatar na całą kadencję PIS, jak przegram odchodzę z forum na całą kadencję rządu wygranego! (oprócz PIS ;))

 

Auf Wiedersehen, auf Wiedersehen, Jahu, Jahu, auf Wiedersehen! :muza:

 

Cmokniesz mnie w dupę na pożegnanie na której będe miał nalepiony plakat Jarka? :)

Koniec offtopica - dziekuje. Idzicie sobie do Maryni dyskutowac o tym.

Odnośnik do komentarza

Zakład: RPP i KNP nie osiągną progu wyborczego w wyborach.

Stawka: Sygnatura na dwa miesiące.

 

Zakład przestaje być ważny, jeśli zostaną powtórzone wybory.

 

RPP dostało się do sejmu na twoje nieszczęście. musisz liczyć na powtórkę wyborów teraz.

Czekam na PW z sygnaturą. Na razie ją ustawię, a w przypadku powtórki(która pewnie nie nastąpi), zdejmę.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zakład: Trabzonspor nie będzie płacił rat za Adriana Mierzejewskiego. Wygrywam zakład jeśli do 31 lipca 2012 roku w mediach ukaże się informacja, że Trabzonspor nie zapłacił którejś raty w terminie uzgodnionym w umowie. Wygrywam nawet jeśli te zaległości zostaną uregulowane w jakimś późniejszym terminie (np. grudniową ratę zapłacą w lutym). Brak informacji o niesolidności Turków lub materiały o ratach w terminie to oczywiście moja przegrana.

 

Stawka: Przegrany wpłaca 20 złotych na CMF w imieniu wygranego, który otrzyma przywileje wynikające z wpłaty.

Wchodzę.

- Nie zapłacili za Mierzejewskiego?

- Część zapłacili, ale nie przelali kolejnej raty, a termin minął. Dlatego zwróciliśmy się już do banku, który dał gwarancję na ten transfer. Dzięki temu jestem pewien, że pieniądze na pewno do mnie trafią.

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/prezes-polonii-jozef-wojciechowski-potrzebuje-na-pastnika-moze-wezme-brozka_218782.html

 

 

Numer konta prześlę na PW :)

Odnośnik do komentarza

Zakład: Trabzonspor nie będzie płacił rat za Adriana Mierzejewskiego. Wygrywam zakład jeśli do 31 lipca 2012 roku w mediach ukaże się informacja, że Trabzonspor nie zapłacił którejś raty w terminie uzgodnionym w umowie. Wygrywam nawet jeśli te zaległości zostaną uregulowane w jakimś późniejszym terminie (np. grudniową ratę zapłacą w lutym). Brak informacji o niesolidności Turków lub materiały o ratach w terminie to oczywiście moja przegrana.

 

Stawka: Przegrany wpłaca 20 złotych na CMF w imieniu wygranego, który otrzyma przywileje wynikające z wpłaty.

Wchodzę.

- Nie zapłacili za Mierzejewskiego?

- Część zapłacili, ale nie przelali kolejnej raty, a termin minął. Dlatego zwróciliśmy się już do banku, który dał gwarancję na ten transfer. Dzięki temu jestem pewien, że pieniądze na pewno do mnie trafią.

http://gwizdek24.se....zka_218782.html

 

 

Numer konta prześlę na PW :)

Najlepiej z jakimś oficjalnym źrodłem. SE mnie nie przekonuje. Przy poprzedniej racie też pisali, że nie zapłacą, a zapłacili :)

 

Edyta dodaje, że kasa przelana na forumowe konto.

Odnośnik do komentarza

Madzia w ciągu tych 4 dni pocałuję mnie choć raz w usta

Mój typ : Tak

 

Stawka, 10 zł przelane na konto wygranego ;)

 

I drugi zakład.

Chelsea w kwietniu będzie liderem PL, ale nie zdobędzie mistrzostwa.

 

Mój typ Tak

 

 

Stawka avatar na 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...