Skocz do zawartości

Załóżmy się


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Powiedzmy: o piwo, jeśli przegram, a jak wygram? To samo wygranie będzie dla mnie mega sukcesem.

 

Zakład, że jeśli przyjadę na zlot (czego nie mogę stwierdzić, na pewno nie teraz) to ZAGRAM (nawet symbolicznie, 5 minut) w piłkę :)

Tzn, że będę w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej i do zlotu nie zachoruję tak, by być w szpitalu:)

 

Taki zakład da mi jeszcze większą motywację, to zwarcia pośladów :]

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Zakład: Trabzonspor nie będzie płacił rat za Adriana Mierzejewskiego. Wygrywam zakład jeśli do 31 lipca 2012 roku w mediach ukaże się informacja, że Trabzonspor nie zapłacił którejś raty w terminie uzgodnionym w umowie. Wygrywam nawet jeśli te zaległości zostaną uregulowane w jakimś późniejszym terminie (np. grudniową ratę zapłacą w lutym). Brak informacji o niesolidności Turków lub materiały o ratach w terminie to oczywiście moja przegrana.

 

Stawka: Przegrany wpłaca 20 złotych na CMF w imieniu wygranego, który otrzyma przywileje wynikające z wpłaty.

Odnośnik do komentarza

Zakład: Trabzonspor nie będzie płacił rat za Adriana Mierzejewskiego. Wygrywam zakład jeśli do 31 lipca 2012 roku w mediach ukaże się informacja, że Trabzonspor nie zapłacił którejś raty w terminie uzgodnionym w umowie. Wygrywam nawet jeśli te zaległości zostaną uregulowane w jakimś późniejszym terminie (np. grudniową ratę zapłacą w lutym). Brak informacji o niesolidności Turków lub materiały o ratach w terminie to oczywiście moja przegrana.

 

Stawka: Przegrany wpłaca 20 złotych na CMF w imieniu wygranego, który otrzyma przywileje wynikające z wpłaty.

Wchodzę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na Zlocie dwukrotnie założyłem się z pawojem o avatar. Pierwszy, że tak powiem, życiowy zakład już wygrałem, ale drugi wciąż jest aktualny:

 

Podbeskidzie zajmie miejsce w pierwszej szóstce w najbliższym sezonie - typ pawoja

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...