Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy później...

Lista gier, które będą w Bidronce od 3 grudnia ( czyli 2 grudnia popoludniu leciec do biedrony !)

 

- Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem

- BlackSite: Area 51

- Colin McRae Rally 2005

- Dead Reefs

- Freak Out: Extreme Freeride

- Gears of War

- Gore: Ultimate Soldier

- Gothic II Złota Edycja

- Juiced 2: Hot Import Nights

- Lionheart: Legacy of the Crusader

- Painkiller

- Painkiller Overdose

- Penumbra: Czarna Plaga

- Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

- Saga Icewind Dale

- Saga The Suffering

- Sam & Max: Sezon 1

- Sega Rally

- Stranglehold

- Supreme Commander

- Świątynia Pierwotnego Zła

- Toca Race Driver 3

- Unreal Anthology

 

Perełek jest w pizdu :o od Gears of War przez Penumbra: Czarna Plaga, Supreme Commander i Świątynia Pierwotnego Zła kończąc na Unreal Anthology! ooo bedzie w co na swieta pograc :D sam juz chyba z 5 tytułów naliczyłem typu trzeba miec ! CENA - 9,99 ZŁ!!!!!

Odnośnik do komentarza

W takim razie niecierpliwie czekam do tego 2/3 grudnia :). Portfel na pewno stanie się lżejszy, ale przynajmniej będzie co robić w ciemne zimowe wieczory. Tak nawiasem mówiąc, to w środę (?) w gazecie o dźwięcznej nazwie "Fakt", pojawiła się reklamówka gier w sklepie Auchan. Moją uwagę przyciągnął Championship Manager 2008 za... 4.99. Być może gra jest "stara", ale na pewno warto mieć ją na półce, zwłaszcza za taką sumkę.

 

Co do gier z Biedronki, poluję głównie na Gears of War, Supreme Commander i Świątynie Pierwotnego Zła, ale chciałbym również wejść w posiadanie jakiś wyścigów, dlatego to również będzie moim małym celem transferowym. Mam jednak obawy, że ludzie rzucą się na te gry i już po paru godzinach tych ciekawszych pozycji już nie będzie.

 

Dzięki dacek za listę :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Robię dziś świąteczne zakupy w Carefourze i patrze a tam gry po 8zł :o. Kupiłem Max Payne Antologia, Dungeon Siege: Legends od Aranna i Syberia Złota Edycja (1 + 2) i zapłaciłem niecałe 24zł.

Widziałem jeszcze jakby kogoś interesowało:

- XIII

- Myth Antologia

- Anno 1503

- Sacred

- Civilization 3 Złota Edycja

- Blitzkrieg Antologia

- Blitzkrieg 2 Złota Edycja

- Heart of Iron Złota Edycja

+ jakaś jeszcze, ale wybierałem już z końcówki, w której królowały 3 ostatnie podane przezemnie tytuły :keke:.

 

*Znalazłem ulotkę, ale w niej nie ma nic opisanego :/

** nie próbujcie jej włączać, waży 32mb :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Co do Ninja Blade troche się rozczarowałem, niby tak to wychwalali w recenzji a wydaje się nieco drętwa, a średnia ocen w necie 66%. Jednak nie zmierzam narzekać za 14.99 zł. Nie chcę o nic oskarżać chłopaków z CDA, ale zauważyłem ciekawą prawidłowość gry które mają na płycie są najczęściej recenzowane w poprzednim numerze i to jest zawsze bardzo entuzjastyczna recenzja.

Odnośnik do komentarza

Że jak? Jakby były recenzowane w poprzednim numerze to by to były nowości :-k

Do tego zobacz sobie reckę Imperium Romanum, które jest na tej samej płycie co Ninja Blade. Daleko w niej od entuzjazmu.

 

Wydaje mi się też - bo nie mam CDA pod ręka teraz - że pomyliłeś Ninja Blade z Mini Ninjas.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Już 22 lipca 2010 roku, do sprzedaży trafi nowy numer czasopisma Play. Na płycie DVD, dołączonej do numeru, znajdziemy pełne wersje gier:

 

- Planescape Torment

- Alliance: Globalny konflikt

- Shadowgrounds Survivors

 

Play znowu konkretnie. Co prawda Planescape jest dużo tańsze niż Gothic 3, a dwa pozostałe tytuły nic mi nie mówią, ale i tak pewnie kupię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...