Skocz do zawartości

Prawo (lewo) jazdy


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jakby to wyglądało w Polskich warunkach. Trzeba by było zmienić całkowicie kulturę jazdy polskich kierowców.

 

Trzeba unowocześnić najpierw warszawskie przelotowe drogi - np na wzór trasy siekierkowskiej, gdzie ćwierć stolicy przejeżdża się w 10 minut bez postoju, a przy tym włączyć lub wyłączyć się z ruchu nie jest żadnym problemem - lub zrobić obwodnicę z prawdziwego zdarzenia. Ruch wewnętrzny może odbywać się z prędkością 30 km/h, przelotowy już nie za bardzo.

 

To jest jeszcze inna sprawa :) .

Warszawie przydałaby się obwodnica z prawdziwego zdarzenia.

Do tego Most Północny i jeszcze kilka innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Ciekawe jakby to wyglądało w Polskich warunkach. Trzeba by było zmienić całkowicie kulturę jazdy polskich kierowców.

 

Trzeba unowocześnić najpierw warszawskie przelotowe drogi - np na wzór trasy siekierkowskiej, gdzie ćwierć stolicy przejeżdża się w 10 minut bez postoju, a przy tym włączyć lub wyłączyć się z ruchu nie jest żadnym problemem - lub zrobić obwodnicę z prawdziwego zdarzenia. Ruch wewnętrzny może odbywać się z prędkością 30 km/h, przelotowy już nie za bardzo.

 

Zapomniałes jeszcze o metrze ktore rozwiazuje problemy szybkiej komunikacji w duzych aglomeracjach takich jak warszawa

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu dzisiejszym zaliczyłem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem, co mnie naprawdę zaskoczyło. Myślałem, że jednak uwalą mnie za przysłowiowe "byle co", ale tak nie było :jupi: Teraz czekać na dokument :)

Gratuluję :)

 

Znaczy się teorię i praktykę miałeś jednego dnia, czy tylko ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem? :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś jest w stanie polecić i poświadczyć jakość tzw. okularów do jazdy nocą? Czy naprawdę polepszają widoczność? Zawsze mam problem jak jadę nocą i pada deszcz, co powoduje odbijanie się zewsząd światła. Czy są także okulary tzw. 2 w 1, czyli i do jazdy w słoneczny dzień i do jazdy nocą?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...