Skocz do zawartości

Własny kraj, własna liga własny klub


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Sławoj, i jak ma się kadra? ;)

teraz zakutalizowałem nasz skład i jest 18 zawodników. Już na bramce jest 3 graczy więc basta na ta pozycję :) Jeden NŚ by się przydał. Kilku obrońców i jacyś pomocnicy

 

A jeszcze jedno. Nie zauważyłem aby w edytorze można było stowrzyć nowe państwo, to chyba nie obrazicie się jak powstaniem na bazie San marino ;]

I jeszcze jedno zapytanie. Ile poziomów lig ma być i po ile drużyn?

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym proponował dwie ligi po 18 teamów, chyba, że w sumie jest mniej zgłoszonych teamów to po tyle ile jest ;)

Też nad czymś takim myślałem.

Środek pomocy już zajęty :) Jeszcze 6 zawodników, albo zmniejszymy kadrę tylko do 22.

Edit: dobiliśmy do 20

 

Pilne!

Zna się ktoś na tworzeniu nowych lig w FM10? Bo coś stowrzyłem ale Crash mi wystapił! Jak coś to PW. Albo zorbimy to na podstawie naszej OE?

Przedobrzyłem jeśli chodzi o narodowość. Nie będzie Forumowego państwa. Od tej chwii każdy ma Polskie obywatelstwo. Jeśli che ktoś inne to piszcie na PW. I powiedzcie mi gdzie mam zrobić naszą ligę w jakim państwie.

Odnośnik do komentarza

Modlę się, aby projekt ruszył i żeby nie było tak jak z

Ruszy, jak wraz z Vamim i Ernie Souchakiem uporamy się z "własnym krajem" :)

23 graczy - ale jescze otwarte zgłoszenia gdyż nie ustaliłem jak to bedzie z naszym krajem. Chyba powstanie na bazie ligi Luksemburga i to male państwo przestanie istnieć a pojawi się CMF :D

Odnośnik do komentarza

Myślę że liga luksemburgu to dobry wybór:)

Sławoj mamy nadzieję że to będzie aktywny temat z Twojej strony :)

Pewnie tak, na razie o tym nie myślę. Po południu pogrzebię w edytorze i zobaczę czy to wszystko działa, a następnie powoli się wklepie zawodników.

Odnośnik do komentarza

Edit:

 

Podobno wątek ruszy jak wściekły wróci. Nie przesłał pliku :|

Już nie rozgrzebujmy, załóżmy że nie doszło :)

 

Skoro tworzymy nowe państwo, to pewnie kadra też będzie się składać głównie z nas? Czy umiejętności rywali ligowych będą jakoś wyważone, żeby nie było nudno?

Odnośnik do komentarza

jest pewien problem. Wczytałem plik XML z ligą Luksemburga, zrobiłem pewne zmiany i teraz wyskakuje "plik nie został zapisany' :/

Edit: Już wiem w czym problem. wszystko powinno być ok.

Jako, że liga w Luksemburgu podzieona jest na 14 (Iliga) i 22[iI liga] zespoły to na chwilę obecną mamy tyle klubów:

 

1.Borrusia Dortmund

2.FC Utrecht

3.Legia Warszawa

4.Tottenham

5.Widzew Łódź

6.Brescia

7.Ossasuna

8.Hull City

9.Almeria

10.Larissa

11.Lech

12.FC Toulouse

13.Cervena Zvezda Belgrad

14.Portsmouth

15. Unirea Urziceni

16. Girondis Bordeaux

17.Hoffenhaim

18. West Ham United

19. Vasco da Gama

20. Cracovia

21. PSV

22.Wisła Kraków

23.Leeds

24.Vitesse Arnhem

25.Southampton

26.Vicenza

27.IFK Göteborg

28.Lyn Oslo

29.Lokeren

30.CSKA Sofia

31.Spartak Moskwa

32.ForumCM

33.Slovan Liberec

34.Hajduk Split

35.Trabzonspor

36.Hearts

 

Jeśli ktoś by to podzielił na dwie grupy [14 i 22 ] to bym był wdzięczny. oczywiście na PW.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...