Skocz do zawartości

Własny kraj, własna liga własny klub


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Net. Nawet się nie zaczęło, a ty już o padnieciu save. . . Trochę optymizmu w to wszystko :)

Tutaj różnie może być. Zanim zaczniemy rozgrywkę to puszczę grę na holiday żeby potem nie wykrzaczyło.

Drużyny dodane do wszystkich naszych lig. Leci urlop na sezon albo dwa. Jak wszystko będie dobrze to startujemy. W między czasie powoli wklepuje was do edytora.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku :)

 

A może podasz jak wyglądają ligi? Czy może to będzie taki siuprajs ? :]

Jako jedyny podział lig przesłał mi JMK. Zrobił to podobnie jak ja chciałem. W ostatniej chwili zmieniłem Widzew Łódź na BATE Borisow.

 

1 liga :

Borussia, Tottenham, Ossasuna,Hearts, Spartak Moskwa, PSV, West Ham United, Hoffenheim, Bordeaux, Portsmouth, Toulouse, Crvenza Zvezda, Unirea, Hull City

 

2 liga :

Utrecht, Legia, BATE, Brescia, Almeria, Larissa, Lech, Vasco Da Gama, Cracovia, Wisła, Leeds, Vitesse, Southampton, Vicenza, IFK, LYN, Lokeren, CSKA Sofia, ForumCM, Slovan, Hajduk, Trabnzonspor

 

Wpisałem już 15 graczy i na dziś koniec. Trzeba odpocząć. Puściłem grę od nowa, tak na wszelki wypadek.

Po dodaniu tych 15 zawodników, zajęliśmy 4 meijsce od końca i większość zawodników z Forum została wykupiona :P

Ja np. trafiłem do Tottenhamu za 11 mln zł;P

Odnośnik do komentarza

No to zabawa będzie się zaczynać :D

 

Czy jest szansa zobaczenia profili naszych zawodników??

Jak zrobię wszystkich to ocywiście, że pokaże.

 

A pokażesz nasz kraj, czy jednak tam jesteśmy polakami ??

Narodowość to ForumCm - powstała na bazie Luksemburga

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...