Skocz do zawartości

Własny kraj, własna liga własny klub


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

ja 5 marca mogę otworzyć własny projekt, więc serdecznie wszystkich zapraszam do kontaktu ze mną na gg 843064. Nie mam tak jak wielu tutaj słomianego zapału, a wręcz przeciwnie! Masm wiele czasu, ponieważ może i jestem w 3 gimnazjum, ale mam swoje sposoby na naukę. co do tego tematu to póki nie zobaczę to nie uwierzę...

Odnośnik do komentarza

ja 5 marca mogę otworzyć własny projekt, więc serdecznie wszystkich zapraszam do kontaktu ze mną na gg 843064. Nie mam tak jak wielu tutaj słomianego zapału, a wręcz przeciwnie! Masm wiele czasu, ponieważ może i jestem w 3 gimnazjum, ale mam swoje sposoby na naukę. co do tego tematu to póki nie zobaczę to nie uwierzę...

Rób co chcesz, po prostu mam o wile ważniejszych i ciekawszych zajęć niż siedzenie przed kompem i graniem w Fm :|

Odnośnik do komentarza

Sidd: Wiesz, akurat czy nie masz słomianego zapału, to się okaże po paru tygodniach. Szczególnie biorąc pod uwagę długość trwania Twoich dotychczasowych opków, byłbym ostrożny z takimi deklaracjami. Nie obraź się, życzę powodzenia, ale... no zobaczymy.

 

Sławoj, jeśli nie masz czasu, to jak proponuje berek, ktoś może przejąć sejwa (ja raczej nie, bo podobnie jak Ty mam inne zajęcia, ale może ktoś chętny by się znalazł).

Odnośnik do komentarza

Sidd: Wiesz, akurat czy nie masz słomianego zapału, to się okaże po paru tygodniach. Szczególnie biorąc pod uwagę długość trwania Twoich dotychczasowych opków, byłbym ostrożny z takimi deklaracjami. Nie obraź się, życzę powodzenia, ale... no zobaczymy.

 

Sławoj, jeśli nie masz czasu, to jak proponuje berek, ktoś może przejąć sejwa (ja raczej nie, bo podobnie jak Ty mam inne zajęcia, ale może ktoś chętny by się znalazł).

Dzięki za słowa wsparcie, Skrzcik ma sejva chyba to jak ktoś chce to może przejąć. Ja na pewno zbyt szybko nie zaczne pisać tu i w ogóle opka. To nie był słomiany zapał, zapał byl i jest, ale nie bedę siedziec non stop i pisać. Dla mnie sa wazniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię, ale nie myśl sobie, że ja też jestem jakiś komputerowy maniak. Po prostu ja mam czas, nie mam dziewczyny, bo uważam, że w 3gim się nie opłaca, na siłownię chodziłem, ale co mi z wyciskania? Byłem sportowcem póki nie złapałem kontuzji i proste... Teraz mam czasu, a tobie zazdroszczę, że go nie masz, bo wolałbym spędzić go w inny sposób niż komp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...