Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

RTFM :>

1 trener moze trenowac wybrany rezim, jaki ustawisz. masz mozliwosc ustawienia 5 rezimow + gk. Zawodnikow przydzielasz do rezimu

 

Zarejestrowalem sie, link podam pozniej. Co prawda nie bede gral w polskiej lidze, ale mam nadzieje, ze mozna liczyc na sparing z kims z Was (jesli to mozliwe) :].

Gdzie grasz? :P Jakbys sie zarejestrowal na Fiji, to gralbys od razu w 1 lidze :D A druzyna mozna juz zalinkowac teraz :>

Odnośnik do komentarza

Opłaca się kupować takich dziadków? :> Bo ja stawiam na młodzież, ale widzę, że niezłych graczy można złapać >30 ;)

Ja też stawiam na młodzież. Wolę zapłacić obecnie nawet 20 baniek za młodzika, mając świadomość, że za 2-3 lata może kosztować krocie :D

Oczywiście oznacza to, że na chwilę obecną forma może szwankować, ale i tak pierwszy sezon przeznaczam na oswojenie się z TieM-em.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye - Twoi stoprzy to umiejetnoscia krycia i pracowitoscia nie grzesza widze :-k I ja bym Rumuna dal na pierwszego GK. Reflex 20 :o

 

ASI mają nawet niezłe, może faktycznie to jest powód...?

 

Nad pozycją bramkarza cały czas się waham, rumun ma świetny refleks, ale wszystkie pozostałe staty ma gorsze od portugalczyka. Szczerze mówiąc bramkarz nie zawalił, ale jeszcze się zastanowie, czy faktycznie rumuna w następnym meczu nie wystawić.

Odnośnik do komentarza

Dix jaki rodzaj PRO wykupiłeś? :>

Kwartał.

 

A wracając jeszcze do transferów...Kasa wydana na piłkarzy po 30 roku życia to kasa, której raczej się nie odzyska (a ekonomia to dość ważna część tej gry, jak zauważyłem). Kasa wydana na jeszcze starszych to w zasadzie kasa stracona. Gdybym był spokojniejszy tuż po rejestracji, dzisiaj za skarby świata nie wywaliłbym 6.2 mln za Al Babę bo tych pieniędzy już nie odzyskam. Snajper jest świetny, ale pogra maksymalnie rok-dwa, nie więcej. Mogłem dołożyć ze dwie bańki i kupić kogoś młodszego, rozwojowego... :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...