Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma kasę, to proszę, bo zostało tylko 5 minut, a lepszego DC za takie pieniądze nie znajdziecie:

Klik

 

Co do dyskusji o młodych/starych, to starszych opłaca się brać za małą kasę. Ja np. kupiłem naprawdę fajnego AMRC za kilkaset tysięcy, a dwa czy trzy sezonu u mnie pogra na poziomie.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma kasę, to proszę, bo zostało tylko 5 minut, a lepszego DC za takie pieniądze nie znajdziecie:

Klik

 

Co do dyskusji o młodych/starych, to starszych opłaca się brać za małą kasę. Ja np. kupiłem naprawdę fajnego AMRC za kilkaset tysięcy, a dwa czy trzy sezonu u mnie pogra na poziomie.

Zgadza się. Jak jest ciekawy starzec za niewielkie pieniądze to brać i nie patrzeć.

Odnośnik do komentarza

True.

Dodatkowo w takich ligach, w których gra większość z nas, kilku zawodników z rutyną nawet na poziomie kilku punktów może dać naprawdę dużo.

 

Edyta dopytuje się, czy dostaliście już kasę za wczorajszy mecz rozegrany na własnym boisku?

Odnośnik do komentarza

Dostalem approvala, dosc szybko :-k. Niestety, wciaz mam problemy z wyborem sponsora :/.

IMHO mozesz to wybrac tylko na poczatku sezonu :-k Kase tam jakas i tak dostaniesz, ale chyba obrazek na koszulke na poczatku sezonu.

 

Tak przy okazji - przypadkowo nabyl mi sie jeszcze jeden NS :keke: Ustawilem wczoraj agenta na nim i nikt nie przelicytowal :D - klik

 

 

A dla tych, ktorzy wola zainwestowac w młodzież - klik1 i klik2 i klik3

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś miał ochotę, można sobie wyedytować historię klubu :)

Do domyślnie każdy ma:

 

Klub został założony w gorący letni dzień. Na pierwszym walnym zgromadzeniu zjawili się wszyscy mieszkańcy i po półtoragodzinnych przemowach i wyborze zarządu narodził się klub. Po długich poszukiwaniach stanowisko menadżera zostało obsadzone i rozpoczęła się droga do sławy.

Ja postanowiłem zmienić bieg historii - klik :keke:

Odnośnik do komentarza

GK na rezerwę :) Tani był.

Ten Szkot co go kupiłem ponoć właśnie zakończył swój gwałtowny rozwój, więc pewnie jakimś wymiataczem nie będzie.

Ogólnie to lipa, bo zalicytowałem za prawie całą kasę jakiegoś plejerka, tylko coś mi się przewidziało, i aukcja kończy się 25 :|

 

I jeżeli ktoś ma całkiem sporo kasy, i może zamrozić(na 4 dni) około 4 mln, to jakby ktoś mnie przebił byłoby fajnie ;)

 

Swoją drogą dzisiaj chciałem kupić jakiegoś Duńczyka, poszedł chyba do Bartusa, ale nie jestem pewien ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi skautami? Przedwczoraj posłałem dupasów na przeszpiegi. Raporty wczoraj przeczytałem a obecnie chcę posłać kolesi na kolejne szpiegowanie. Niesteyt, nie mogę, gdyż ci mają status [Pracuje]. Co jest? :>

 

Edyta zainwestowała przedostatnie kopiejki w ciekawego, choć wiekowego DML: LINK

Odnośnik do komentarza

A no to tak jak myślałem :) Czyli jest ok :)

Przez ten transfer jestem zawieszony w próżni :| I tak mnie przebiją, a fundusze mam zamrożone.

Swoją drogą powinni dać jakieś opcje w tych transferach, np 2 czy 3 dniowe, jak ktoś potrzebuje na szybko pieniędzy to i tak musi czekać 5 dni :|

Odnośnik do komentarza

Potrzebowałem środkowych obrońców, po 4-dniowej batalii udało mi się zakontraktować trzech zawodników:

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=14523240

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=18557325

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=35077497

Nie jestem do końca zadowolony z transferów, ale za taką kasę powinni wystarczyć na ten sezon. Poszukuję jeszcze jakiegoś przyzwoitego DL-a do około 3mln, może ma ktoś jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...