Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

To byłby niezły pomysł. Amicus, a ta nasza liga (niewirtualna) to upadła? Czy pomysł nadal jest aktualny?

Nie otrzymałem zgłoszena od Ciebie. Aktualnie wygląda to tak, że stworzyłemmała ligę na sześć zespołów. Podobna ligę może stworzyć Grepio oraz Jasonx. Jest to do dogadania, byle szybko bo jak skończy Wam się Pro to nici z ligi.

 

Edyta pyta o stats.Macie je już aktualne czy nie? Ja nadal nie mam :(

Odnośnik do komentarza

Kuwa to gówno się wiesza jak chcę przebić w ostatniej minucie to się zawiesza :| Super uczciwe :/

 

A co do meczu to też słabo:

 

Ależ Awantura 2:2 STS Unia Sosnowiec

1:0 E.Kłodzewski `46

1:1 S.Protaziuk `47

1:2 D.Abbot `49

2:2 B.Piątek `65

 

Strzały: 17(12) - 11(7)

SFG 7 - 4

ŻK 1 - 2

 

Byliśmy lepsi we wszystkim, dominowaliśmy przez jakieś 75 minut, dwie bramki w 3 minuty :| Ale chociaż zachowujemy status quo na szczycie, i Unia nam nie odjechała... Fatalna skuteczność :|

 

 

Match of the Day

 

Ależ Awantura

-

STS Unia Sosnowiec

 

Na pocieszenie, mecz trwał 100.01 minut :o

Odnośnik do komentarza

U mnie to samo, wk...wia mnie powoli ta gra. mam 59% posiadania, cisnę ich jak tylko mogę i pod koniec bang bang bang i z 1-0 robi się 1-3. Przygotowanie fizyczne mam na tym samym poziomie (pi razy drzwi), drużyna ma teoretycznie mniejsze średnie ASI. To kolejny przegrany mecz u siebie, co ciekawe na wyjeździe wygrywam wszystko...

Edytowane przez grepio
i po co ta rwa...?
Odnośnik do komentarza

Willow Creek w tej kolejce jechał do Łomnicy na mecz z tamtejszym FC :)

 

Trener w pierwszym składzie wystawił czterech nowych graczy, którzy mieli odpowiadać za ofensywę, ponieważ reszta zawodników miała bronić dostępu do własnej bramki. Mecz zaczął się niemrawo i dopiero stracona w 18 minucie bramka (ze stałego fragmentu gry) pobudziła Willow Creek do szybszej gry. Odpowiedź przyszła już 24 min., a bramkę w nowym klubie zdobył Wiaczesław Moujoukine.

 

Od tego momentu na boisku istniał tylko jeden zespół, ale kibice na bramki musieli czekać niemal do ostatniego kwadransa meczu. Wtedy to, drugi nowy napastnik, egipski młodzieniaszek, 19-letni Hosni Shawky uderzył nie do obrony i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. 5 minut później było już 3:1, po znakomitej akcji Świątkowskiego (kolejny nowy nabytek) bramkę głową zdobył Korbut.

 

Wydawało się, że jest po meczu, ale właśnie wtedy goście rzucili się do odrabiania strat i w 83 min. zmniejszyli dystans na jedno trafienie, którego autorem był niezmordowany tego dnia Chylaszek. Na szczęście na boisku był Moujoukine, który zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu ustalił wynik spotkania.

 

2 miejsce w tabeli i 2 punkty straty do lidera :)

 

FC łomnica - Willow Creek 2:4 (1:1)

18. R. Zgonina 1:0

24. W. Moujoukine 1:1

73. H. Shawky 1:2

78. R. Korbut 1:3

83. W. Chylaszek 2:3

87. W. Moujoukine 2:4

 

Mam nosa na rynku transferowym, bo 4 nowych zawodników zagrało kluczowe role w tym meczu :)

:D

Odnośnik do komentarza

A mi się wreszcie udało i wygraliśmy 5:3 (ostatni gol stracony w 94 minucie). :D Przyszli nowi zawodnicy (GK, MC i wcześniej jeszcze był OM R), nowe polecenia dla drużyny i od razu lepiej. :) Rozstrzelał się też w końcu mój napastnik - trzy gole. Jak ominie mnie kryzys finansowy (1,1 mln na koncie, następny mecz u siebie dopiero w piątek), to biorę się na zakupy. Dodatkowo po nowym roku z finansami powinno być jeszcze lepiej, bo wybudowane będą już wszystkie udogodnienia dla kibiców. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...