Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, jeśli dobrze zrozumiałem, masz wtedy na niego 10% upustu.

Ja trochę nie ogarniam tych licytacji. Pytanie iście noobowe, ale od czego zależy to, czy moja aktualna oferta przebija ofertę innych, czy nie? Bo po złożeniu oferty często i tak najwyższą ofertą pozostaje ta, którą ktoś zaoferował wcześniej. To ma coś do czynienia z agentami transferowymi?

Odnośnik do komentarza

Ale, jeśli dobrze zrozumiałem, masz wtedy na niego 10% upustu.

Ja trochę nie ogarniam tych licytacji. Pytanie iście noobowe, ale od czego zależy to, czy moja aktualna oferta przebija ofertę innych, czy nie? Bo po złożeniu oferty często i tak najwyższą ofertą pozostaje ta, którą ktoś zaoferował wcześniej. To ma coś do czynienia z agentami transferowymi?

Tak. Jesli licytujesz "ręcznie" to w chwili, gdy ktoś ustawił agenta to automatycznie przebija on wszystkie nowe oferty do maksymalnej zleconej mu kwoty. Przykładowo zawodnik X.Y. kosztuje 200.000. Licytując proponujesz 210.000, ale agent twego rywala w licytacji ma ustawioną kwotę 250.000 i dopóki kwoty tej licytacja nie przekroczy, agent będzie górą. Korzystanie z agenta kosztuje 4% kocowej sumy transferu.

Odnośnik do komentarza

jeśli sie zgodzisz- zawodnik zostanie wystawiony na licytację- a kupi go i tak kto da najwięcej- niekoniecznie Sławoj ;)

IMHO wart jest co najmniej 6 baniek -szybkość, krycie, odbiór, ustawianie- trochę mała gra głową :/

 

ja mam 3 trenerów- 1 od GK

drugi od formacji obronnych

trzeci-ofensywnych

Odnośnik do komentarza

"Artur obserwował zawodnika, którym jest B. Boguszewski i sądzi, że ma niezły (6) potencjał. Sądzi, że B. Boguszewski jest na początku rozwoju bloom i główną część rozwoju ma jeszcze przed sobą. Artur uważa, że B. Boguszewski może naturalnie rozwinąć umiejętność dośrodkowań. Artur zauważył także, że B. Boguszewski demonstruje wspaniały profesjonalizm i wydaje się, że jest niezbyt agresywny ."

 

Ma ocenę potencjału juniorów na 16.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...