Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn, ze przekroczyli limit kartek IMHO :>

 

Widze, ze OM Team Cie przylicytowal

 

No jakoś 3.7 mln nie chciało mi się płacić :)

 

Muszę znaleźć szybciutko NS, DL, MR... anybody? :)

 

A z tymi kartkami to jakiś zonk, bo skoro dostali po 1 żółtej w pierwszej kolejce ligi... to jakie są tu limity? I czy to znaczy, że trzeba grać Fair? C'mon... :)

Odnośnik do komentarza

Tworzę inny rodzaj ligi, w którym o miejscu decyduje wynik sparingu pomiędzy ekipami. Liga ma max 12 miejsc i rozgrywa się wówczas 1 mecz (losowo - wyjazd lub dom) z każdą ekipą. Zainteresowani proszeni są o kontakt. Lig mogę stworzyć więcej, więc wszyscy powinni się zmieścić.

 

Zasady: Najlepsze ekipy po sezonie stworzą wyższą ligę, pozostałe pozostaną w niższej lidze a najgorsi stworzą trzeciąligę. W zależności od ilości chętnych stworzymy Pierwszą, Drugą i kolejne ligi. Zabawa powinna być przednia :D

Odnośnik do komentarza

Założyłem drugą ligę towarzyską. Wolnych jest jeszcze 18 miejsc. Zainteresowanych proszę na PM z ID klubu. Po sezonie najlepsi przeniesieni zostaną do "Formalinisty", najgorsi z Formalinisty "zlecą" do Ligi Spóźnialskich :D Ilość "awansów" i "spadków" ustalimy wspólnie. Co Wy na to?

Jestem na tak, zrobi się ciekawiej i będzie o co walczyć.

Odnośnik do komentarza

Dokładne zasady opiszę po pracy czyli po godz. 18.

Zakładam rezygnację z ligi "wirtualnej" gdzie o miejscu decydują wyniki meczów w naszych własnych grupach. Sugeruję stworzenie realnej ligi, w której o miejscu decydować będą wyniki naszych własnych pojedynków.

 

Więcej - w godzinach popołudniowych.

 

Edyta: Dla najlepszych można ufundować nagrodę. Np. dla najlepszego - rok TM Pro, dla drugiej pozycji i trzeciej , kwartał TM Pro. Przy dużym udziale koszty takiej nagrody byłyby skromne (kilka zł od osoby).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...