Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam zapytanie, czy ktoś ma namiar na solidnego DC (nie drogiego) :D

niedrogiego :>

 

solidnego tanio będzie ci trudno wyrwać

sam sprzedaję przeciętnego, więc zerknij jesli chcesz, ale to raczej gostek na wejścia w razie kontuzji

dobry trening zrobi z niego ludzi, ale musisz mieć sztab szkoleniowy

Odnośnik do komentarza

Ponawiam zapytanie, czy ktoś ma namiar na solidnego DC (nie drogiego) :D

niedrogiego :>

 

solidnego tanio będzie ci trudno wyrwać

sam sprzedaję przeciętnego, więc zerknij jesli chcesz, ale to raczej gostek na wejścia w razie kontuzji

dobry trening zrobi z niego ludzi, ale musisz mieć sztab szkoleniowy

Nie mam kasy :D Ale szukam lepszego niż Ten :terefere:

Odnośnik do komentarza
Przemyślałem sprawę naszej wewnętrznej ligi CMF na TM. Okazuje się to nie jest takie proste, gdyż do utrzymania kilku szczebli rozgrywek konieczne jest kilka kont PRO. Aktualnie konta takie posiadam ja oraz BartuS i stąd pomysł utworzenia dwóch lig wstępnych, które po rozegranym sezonie utworzyłyby ekstraklasę oraz drugą ligę. W przypadku lig dwunastozespołowych rozgrywki prowadzone są systemem jednego meczu, każdy z każdym (gospodarz wybierany jest losowo).

 

W Przypadku zainteresowania takim "projektem" proszę o zgłaszanie swych kandydatur do rozgrywek. Zgłoszone ekipy podzielone zostaną na dwie grupy (jedna grupa prowadzona przez mnie, druga przez Bartusa). Czołowa szóstka z obu grup przechodzi do fazy "mistrzowskiej", zaś dolne dwie szóstki z obu grup przechodzą do walki o "utrzymanie". Dla zwycięszy fazy mistrzowskiej przewiduję jakąś nagrodę (być może będzie to kwartalne bądź rozne konto Pro - zastanowimy się nad tym wspólnie).

 

Najlepsza dwójka z fazy "spadkowej" po zakończonych rozgrywkach awansuje do pierwszej ligi, najgorsza dwójka fazy "mistrzowskiej" spadnie do drugiej ligi. Ekipy z miejsc 3-4 grupy "spadkowej" i dziesiąty zespół grupy "mistrzowskiej" rozegrają baraż o jedno miejsce w pierwszej lidze. Baraż widziałbym w formie mikrogrupy trójzespołowej, rozgrywającej mecze systemem mecz i rewanż. Najlepsza ekipa grupy barażowej zapewni sobie miejsce w pierwszej lidze.

 

Słowem, etap wstępny ma na celu uformowanie dwóch klas rozgrywkowych. Następnie grać będziemy kolejne sezony już bez "dwóch faz". Do rozważenia jest czy najgorsze ekipy drugiej ligi "spadają", dając szansę włączenia się do zabawy nowym zespłom, czy też nie.

 

Do przeprowadzenia rozgrywek, jak wspominałem,potrzebne są dwa konta PRO. Problemem może być znalezeienie się obu osób z kontami Pro w jednej grupie w lidze. Uniemożliwi to wtedy rozgrywkę, gdyż lige stworzyć musi i musi też w niej grać osoba z kontem PRO. Gdyby zdarzyło się, że dana liga nie będzie miała osoby z kontem PRO, będziemy musieli takie konto stworzyć i wówczas wiązać się to będzie z dodatkowymi kosztami.

 

Czekam na ewentualne pytania i wątpliwości. Chętnych proszę o zgłaszanie swych zespołów na PM d 19 XII do 23.59 (forma: nick na CMF oraz nazwa zespołu w TM). W dniu 20 XII przewiduję losowanie zespołów do grup fazy wstęnej i uformowanie grup rozgrywkowych.

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy w tym przypadku. Po pierwsze Ty i Bartus powinniscie byc w oddzielnych grupach - to fakt.

Po drugie w oddzielnych grupach powinien byc Bart i sawraf (jesli sie zdecyduje wziac udzial :) Oni na starcie maja wieksze szanse, jako ze mieli juz kilka sezonow na zbudowanie skladu i infrastruktury.

A co do barazu - nie lepiej zrobic inaczej? Pucharowo? 9 gra z 4, 10 z 3 -> zwyciezcy o awans/utrzymanie?

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy w tym przypadku. Po pierwsze Ty i Bartus powinniscie byc w oddzielnych grupach - to fakt.

Po drugie w oddzielnych grupach powinien byc Bart i sawraf (jesli sie zdecyduje wziac udzial :) Oni na starcie maja wieksze szanse, jako ze mieli juz kilka sezonow na zbudowanie skladu i infrastruktury.

IMO raczej dyskwalifikacja :keke: Straty nie do nadrobienia w naszym przypadku. :-k

 

A co do barazu - nie lepiej zrobic inaczej? Pucharowo? 9 gra z 4, 10 z 3 -> zwyciezcy o awans/utrzymanie?

Może być.

Odnośnik do komentarza

Mecz jak kazdy u mnie.. Do 75 min totalna przewaga, udokomentowana prowadzeniem tylko 2-1.

Pozniej moi E&R padli kondycyjnie i skonczylo sie 2-2, a moglo byc i gorzej.

Punkt jednak cieszy, bo byl to mecz na szczycie i remis pozwolil utrzymac lidera.

Wnioski pomeczowe - Na-pa-stni-ka!!!!!!!! Mialem jednego kulawego, teraz sie polamal i nie mam zadnego :P

DP tez pilnie potrzebny, bo Mocz sam nie da rady w srodku pola.

 

Edyta - DP juz kupiony - klik

 

Czas ustrzelic jakiegos NS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...