Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też stawiam na młodzież. Wolę zapłacić obecnie nawet 20 baniek za młodzika, mając świadomość, że za 2-3 lata może kosztować krocie :D

Oczywiście oznacza to, że na chwilę obecną forma może szwankować, ale i tak pierwszy sezon przeznaczam na oswojenie się z TieM-em.

 

A sprawdzasz ich potencjał? Nie każdy młodzik wyrośnie na Messiego. Ja osobiście wolę hodować wychowanków - już mam kilku, którzy w przyszłości będą mieli powyżej 10 tysięcy ASI, a szkółkę mam na 6 poziomie - w wigilię buduję na 7 poziom, a w Sylwestra boiska na 5 :)

Odnośnik do komentarza

A sprawdzasz ich potencjał? Nie każdy młodzik wyrośnie na Messiego. Ja osobiście wolę hodować wychowanków - już mam kilku, którzy w przyszłości będą mieli powyżej 10 tysięcy ASI, a szkółkę mam na 6 poziomie - w wigilię buduję na 7 poziom, a w Sylwestra boiska na 5 :)

Część tak, ale część nie - idę na żywioł. Rynek transferowy wciąga przecież jak ruchome pisaki :D

Co do bazy treningowej to ja dopiero raczkuję. Na razie zarządziłem rozbudowę szkółki juniorskiej na 1 poziom a w najbliższych planach mam podpisanie umowy na wybudowanie pierwszego boiska treningowego. Na wszystko niezbędna jest jednak kasa, więc potrzeba czasu by ją zgromadzić. Podejrzewam też, że na miernej bazie treningowej nie sposób wychować perełki?

Odnośnik do komentarza

No tak, słaba baza treningowa i przeciętni trenerzy sprawią, że gracz nie rozwinie się na 100% swego potencjału. Dokładne informacje na ten temat są w znakach zapytania obok boisk treningowych w dziale budynki i w dziale trening... Jeśli zaś chodzi o Ali Babę, to wydatek rzędu 6 milionów na gracza, który pogra pełne dwa sezony na wysokim poziomie to wcale nie tak wiele - oszczędny manager potrafi osiągnąć sezonowy zysk ok. 50-70 milionów. Ja kupiłem jamajskiego DC za jakieś 5-6 milionów, choć miał już wtedy 30 lat. W 3 lidze był gwiazdorem.

Odnośnik do komentarza

Lol, myślę, że nikt nie będzie mnie chciał banować :keke:

Nie wiem kto to jest, już ze 3 dni temu złożył oferty za wszystkich moich zawodników wystawionych na listę. No to jak złożył to dobrze, choć po Twojej sugestii rzeczywiście stwierdzam że to dziwne :>

 

Edyta mówi, że to podejrzany gość, zobaczcie sami na jego transfer:

Klik

 

Niby pozostałe są w miarę porządku, ale kupuje gość mnóstwo zawodników z minimalnym ASI.

Odnośnik do komentarza

OMG, o co chodzi. Trochę przerażony jestem, może powinienem gdzieś to zgłosić? ^^

Ja z powyższych zainstalowałem skrypty, ale albo moi zawodnicy mają tylko jedną UP, albo coś nie działa.

A i pytanie: skąd w mojej kasie wzięło się 7500000 "TV money"? :D To co tydzień dostajemy takie bonusy?

Odnośnik do komentarza

OMG, o co chodzi. Trochę przerażony jestem, może powinienem gdzieś to zgłosić? ^^

 

Specyfika gry online - trzeba uważać na różnego rodzaju cheaterów i innych trollczaków. Najlepiej jest zgłosić samemu, chyba jest nawet taka opcja... A jeśli nie, to napisz do Jastrzębie Chotomów (możesz powiedzieć, że jesteś znajomkiem Vratislavii, znamy się z forum TM) i opisz mu całą sytuację.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...