Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Trudno mi o obiektywizm, ale uważam, że Tomek Kafarski też zasługuje na zwiększenie CA. W poprzednim sezonie wyciągnął Lechię z dołka, a w tym także nieźle sobie radzi na stanowisku trenera. Choć oczywiście popełnia błędy, ale jest praktycznie debiutantem w roli pierwszego trenera zespołu. Więc 110/135 byłoby optymalne imo.

Odnośnik do komentarza

Gietz czyżby? Z tego co ja wiem kosmetyczne zmiany będą wprowadzane. Czy transfery typu Bakero, Dawidowski. Tu nie chodzi tylko o to, żeby były te ligi dorobione, ale i o to żeby pooprawiać pewne rzeczy. CMrev zawsze wprowadzał zmiany w końcu uaktualnienie to uaktualnienie. Takie jest moje zdanie i takie to odebrałem od nadzorców projektu.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, wg mnie to potężnie spowolni prace a i tak będzie to robota którą ,,wykona'' patch a skoro wersja docelowa to niżej niż IV liga to spokojnie patch pojawi się zanim skończymy. Poza tym co, poprawimy np. sztaby szkoleniowe Ekstraklasy ale I i II ligi też? W takim razie też piłkarzy wszystkich? A jeśli nie, to po jakim kluczu? To nie jest zły pomysł ale do dopracowania, jeśli przerzucisz Dawidowskiego do Lechii to od razu musisz zwiększyć jego umiejętności bo z tymi nadaje się do III ligi - a skoro Dawidowski to czemu by nie podpakować Niedzielana? No i tak to się nakręci, przy okazji rozdymając bazę, nie wiem czy nie lepiej poczekać na patcha.

Odnośnik do komentarza

 

To ma być wysokiej klasy dodatek z dokładnie odwzorowaną naszą ligą, a nie jakiś kicz bez zawodników itd.

 

Osobiście uważam, że sprawę można by puścić dwutorowo.

Tzn. wypuścić dwa update'y - jeden "basic" i drugi "full".

 

Każdy by miał przynajmniej wybór na czym chce grać.

"Basic" by miał np. tylko wprowadzone zespoły, grupy (czyli całą hierarchię rozgrywek) a "Full" - wiadomo :).

 

Dzięki temu część graczy (której de facto nie przeszkadzałby brak składów w zespołach III ligi i niższych) mogli by sobie

już ten dodatek wykorzystywać a tym samym i sprawdzać go. Dzięki temu szybciej można by zejść do skonstruowania niższych lig

i ich rozgrywek podczas gdy ci, którzy by chcieli czekali by sobie na opcję "Full".

Odnośnik do komentarza

Taki ,,basic'' to możesz sobie zrobić sam, w edytorze, ten temat był poruszany na poprzednich stronach dyskusji.

 

Póki co czekam na to co Wy zrobicie z zakupem w ogóle gry.

Jeśli będzie trzeba to oczywiście zrobię własny update.

 

Druga sprawa - wiadomo Wam o takim błędzie w edytorze i czy u Was podczas prac on występuje czy nie?

http://www.fmzone.pl/news.php?readmore=39

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, wg mnie to potężnie spowolni prace a i tak będzie to robota którą ,,wykona'' patch a skoro wersja docelowa to niżej niż IV liga to spokojnie patch pojawi się zanim skończymy. Poza tym co, poprawimy np. sztaby szkoleniowe Ekstraklasy ale I i II ligi też? W takim razie też piłkarzy wszystkich? A jeśli nie, to po jakim kluczu? To nie jest zły pomysł ale do dopracowania, jeśli przerzucisz Dawidowskiego do Lechii to od razu musisz zwiększyć jego umiejętności bo z tymi nadaje się do III ligi - a skoro Dawidowski to czemu by nie podpakować Niedzielana? No i tak to się nakręci, przy okazji rozdymając bazę, nie wiem czy nie lepiej poczekać na patcha.

 

 

Pytanie kiedy będzie patch, na moje oko nowe składy dopiero po zimowym oknie transferowym będą oficjalnie uaktualnione.

Odnośnik do komentarza

Jest nam znany, dziś sprawdzę czy najnowszy patch to naprawia. Z powodu tego błędu na razie wyłączamy potrzebę rejestrowania różnych liczb wychowanków w poszczególnych ligach.

I jak poszło?

 

Wciąż nie działa, więc na razie nie będziemy tego włączać.

 

W skarbach kibica zazwyczaj są dane bardzo podobne do 90minut, choć zależy jakie ligi jest ten skarb, bo np. dla 4 ligi danych na 90minut nie ma.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy, z podziwem patrze na tą ciężką i mozolną pracę jaką wykonujecie. Z pewnością dodatek jaki stworzycie zasługiwać będzie na miano dodatku stulecia :D Szacunek ! :)

 

Ja sam dużo i często grzebie w edytorze tworząc własne rozgrywki. Jestem takim typem, że zanim zacznę grać w wybranej lidze, to muszę ją ustawić po swojemu, zbliżyć jak najbardziej do rzeczywistości oraz poprzestawiać pewne rzeczy według własnego "widzi mi się" ;)

I coż, z przykrością stwierdzam , że edytor mimo całego swojego dobrodziejstwa ma kilka poważnych wad. Niestety wady te są dość poważne i mam nadzieję że kolejna łatka je wyeliminuje...

Otóż sprawa pierwsza - baraże... Jak zamierzacie je w obecnej wersji zrobić? Teraz jest tak iż mimo, że ustawimy "baraże pucharowe" to na koniec sezonu grany jest jeden mecz, zamiast dwóch i w dodatku na stadionie NO NAME, bez miejscowości i z małą liczbą kibiców.

Ustawianie baraży mistrzowskich czy o awans pominę milczeniem bo nigdy gra ich nie prowadzi tak jak ustawiamy w edytorze, a i on sam ma tu wiele ograniczeń w tym aspekcie....

Tyle o barażach - zdecydowany minus

 

Dalej - nie wiem czy zauważyliście... Podniosłem reputację naszej Ekstraklasy z wartości 11 do 12. I co się okazało?

Nasi ligowcy występujący w pucharach europejskich w pierwszych rundach wstępnych wystawiają rezerwowe składy. Grają juniorzy i zazwyczaj odpadają z tuzami takimi jak - Flora Tallin, Buducnost, Karabach....

Kolejny poważny błąd.

 

Co gorsza nie wiedzieć czemu dość często, gdy stworzymy w edytorze Puchar Polski, to podobnie jak w europejskich pucharach, druzyny z wyższą reputacją też wystawiają rezerwowe składy i nie doczłapają się zazwyczaj do wyższych rund.

 

Jak dla mnie to BUGI które całkowicie psują rozgrywkę, i nie mogąc zrobić ligi po swojemu jak to miało byc możliwe odłożyłem FM-a na półke czekając na patcha, z nadzieją że on poprawi wyżej opisane problemy.

 

Ciekaw jestem czy Wy szanowni updaterzy tworząc dodatek wiecie o tych problemach, i czy czasem nie robicie go na darmo, bo okaże się, że nie jest on zbyt grywalny... ze względu na bugi edytora...

 

A może macie jakieś rozwiązanie tych problemów. Chętnie poczytam :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. Nie będzie baraży, bo nie ma gdzie ich włożyć. Z drugiej strony do SI już jest zgłoszone, ze nie ma możliwości grać 2 spotkań, ale czy naprawią to jeszcze w 2010 to nie wiem.

2. Nie podnosiliśmy reputacji, ale europejskie puchary działają tak jak w rzeczywistości.

3. Puchar Polski działa prawidłowo, może dlatego że nie dodajemy wszystkich drużyn od razu tylko np. Ekstraklasa zaczyna grać w Pucharze dość późno.

 

Testujemy dość często naszą pracę i na moje oko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

3. Puchar Polski działa prawidłowo, może dlatego że nie dodajemy wszystkich drużyn od razu tylko np. Ekstraklasa zaczyna grać w Pucharze dość późno.

 

Część trenerów ma ustawione ogrywanie juniorów w PP, może to wynika z ich tendencji w tym kierunku? W updacie działa dobrze.

 

kleyo: włącz PW! Nie mam Internetu i monitora, to potrwa kilka dni, nie mogę uczestniczyć w pracach na razie.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...