Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Stagnacja nastąpiła dużo wcześniej, po prostu już technicznie nie wyrabialiśmy i w ogóle. Natomiast możliwość dodawania i kasowania lig w czasie rozgrywki w FM 2012 sprawia, iż w końcu np. okręgówki będą miały sens, bo ktoś sobie awansuje wyżej, to może wyłączyć te niskie ligi, żeby nie zamulały gry. Także na pewno będą robione niższe ligi polskie do FM 2012, jeszcze nie znam konkretnych szczegółów na jakiej zasadzie itp. ale na pewno coś powstanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli na dwóch różnych bazach dodam różne kluby, to po połączeniu w jedną ID tego jednego musi się zmienić i tak się dzieje, tyle, że wcześniej zmieniało się w każdym miejscu w pliku, a teraz tylko raz i w wyniku tego jeśli w dwóch różnych plikach przypiszę graczy do jednego z nowo dodanych klubów [ale różnych w każdym z plików i nowo dodanych w danym pliku] to po połączeniu wszyscy dodani gracze będą w jednym, bo zmieni się tylko ID przy tworzeniu tego drugiego klubu, ale nie zmieni się tam gdzie przypisuje graczy do danego zespołu.

 

Sorry, ale nie umiem prościej tego wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza

Nawiasem mówiąc, w tym roku dodatków z nowymi ligami jak na lekarstwo, w zeszłym pojawiały się tuż po wypuszczeniu gry...

 

A i panel zaawansowany wymaga więcej kombinowania, to też ma swoje przełożenie.

 

A na pewno. Ja i tak Gruzji nie ruszam, dopóki nie zaktualizuję wszystkiego w ogólnym update...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Witam. Ściągnąłem z http://www.centrumfm.org/plik-656,Polska_4_ligadbc.html - "Polska 4. Liga.dbc" skierowaną dla graczy w Fm 2011 autorstwa barteza, uaktualniłem w edytorze najważniejsze transfery na świecie do daty dzisiejszej (głównie jako przyszłe transfery z właściwą datą). W rozgrywkach Ligowych dokonałem tylko kosmetycznych zmian poprzez przesunięcie do niższych niegrywalnych lig zespołów które zostały rozwiązane np RBC Roosendal czy np zdegradowane Kavala, Volos it. Edytor nie wykrył żadnych nieprawidłowości a mimo to gra zaraz po włączeniu nowej gry i wybraniu lig przy "konfiguracji bazy danych" po prostu staje w połowie paska ładowania i nie mam pojęcia w czym tkwi problem? Bo nie jest to jednak kwestia posiadanego przeze mnie PC - wersja pierwotna bazy danych ładuje się bez problemu. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...