Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnijcie panowie o statusie wyszkolenia, gram sobie na 3 lidze Kleyo, mam w kadrze Gryfa Slupsk 36 zawodników, wszyscy urodzeni w Słupsku, Polacy a tylko 6-ciu ma status wyszkolony w Polsce a żaden wyszkolony w Gryfie.

I w związku z tym nie można grać w 3 lige Kleyo, bo nie można zgłosić składu do ligi....

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy update z polskimi ligami jest grywalne po sieci? Pytam, bo sciagnalem dodatek o nazwie Polska 3.Liga by Kleyo.xml (omawiany na forum, chyba nie trzeba sie rozpisywac) i wszystko fajnie dziala w trybie pojedynczego gracza. Odpalilem, wybralem klub i da sie grac, nie ma problemu. Problem pojawia sie, kiedy chcialem pograc po sieci.. oba komputery maja dokladnie te same konfiguracje fm-ma, czyli ten sam update zainstalowany, na obydwu daje sie grac w trybie single. Gdy stworze gre sieciowa, to na kompie robiacym za serwer gra sie normalnie, ale klient wyklada sie przy laczeniu z serwerem wywalajac komunikat "unrecognised record in unpack routine". Wybadalem dokladniej, wyglada, ze sie wysypuje przy tworzeniu listy klubow z polskiej ligi. Widac to dobrze na ekranie dodawania nowego uzytkownika, najpierw sypie kilkadziesiat razy tym komunikatem, potem mozna wpisac personalia uzytkownika, po przejsciu do wyboru klubow jest tak:

- kluby z ekstraklasy da sie wybrac bez problemu.

- wybor z listy 1 ligi to jeden komunikat bledu, kluby da sie wybrac normalnie.

- wybor z listy polskiej 2 ligi grupy wschodniej - bez problemu, jak w ekstraklasie

- wybor z listy polskiej 1 ligi grupy zachodniej - 1 komunikat, da sie wybrac kluby.

- wybor z listy polskiej 3 ligi - tylko grupy podlasko-warminsko-mazurska i lodzko-mazowiecka sa "podswietlone" jako niby aktywne, pozostale sa "wygaszone". wybor dowolnej to kilkanascie komunikatow o tresci tej samej co wyzej, a na liscie klubow sa dosc losowe pozycje. Kluby z Rosji, Bulgarii, Serbii chyba i innych krajow, przechodzenie miedzy klubami generuje po kilkanascie komunikatow.

Czyli po prostu nie da sie grac po sieci z dodatkiem. W trybie hot-seat na jednym kompie bez problemow smiga. Szkoda, bo update pierwsza klasa.

 

Da sie cos z tym zrobic? To problem tylko u mnie na kompie (FM2010 z patchem na 10.1, oryginał, ten drugi to nie wiem, ale tez z patchem), czy z dodatkiem? Pierwszy raz gram w FM-a z update do lig, wiec nie wiem, czy to ja cos robie zle, czy dodatek ma buga?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...