Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

MSP Szamotuły nie mają seniorskiej drużyny, a warunkiem, żeby generował wychowanków jest przynajmniej to, żeby był filią jakiegoś zespołu. Wstępnie myślimy o Sparcie Szamotuły, to naginanie rzeczywistości

 

Takie nie do końca naginanie rzeczywistości, bo Sparta Szamotuły od ponad 2 lat współpracuje z MSP i w ten sposób co rundę trafia do Sparty kilku zawodników ze szkółki. Z resztą podobnie MSP współpracuje ze Spartą Oborniki.

 

No do problem rozwiązał się sam. Czyli ustawić MSP jaki filie zarówno Sparty Szamotuły jak i Oborniki? Możesz te współprace w jakikolwiek sposób udowodnić?

Odnośnik do komentarza

No do problem rozwiązał się sam. Czyli ustawić MSP jaki filie zarówno Sparty Szamotuły jak i Oborniki? Możesz te współprace w jakikolwiek sposób udowodnić?

Tak, możecie ustawić MSP jako filie jednej, jak i drugiej Sparty.

Jeśli chodzi o dowody to gram w Sparcie Szamotuły, więc za info ręczę głową ;). A jeśli chodzi o Oborniki to np.: http://sparta.oborni...sci-id-255.html

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze jak juz zrobicie ten update ( Ekstraklasa do 3 liga ), to niebedziecie wydawac co miesiac kolejnej ( jednej ) ligi, tylko wydacie reszte lig w kolejnym update. Niechcialbym co miesiac zaczynac nowej gry, lubie grac dlugie kariery. A tak wogole moze potrzebujecie jeszcze jakis opracowan, moge pomoc z ligami z warmi i mazur.

PS sciagnelem ostatnio update z 2 i 3 liga z cfm i mysle ze te update jest calkowicie nie dopracowane, ciesze sie ze wy nie idziecie w tym kierunku, nie wydajecie byle czego, tylko dluga i napewno ciezka pracoa wydacie doskonaly produkt.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ten temat był już poruszany, ale jeśli nie to chciałem zauważyć że ceny naszych piłkarzy są zdecydowanie przesadzone (zresztą nie tylko naszych) bo np. taki Gołembiewski z Polonii Warszawa kosztuje w grze ok. 12 mln zł podczas gdy jedna z gwiazd naszej ligi Tomasz Jodłowiec kosztuje 2 mln zł. Mam nadzieję że zostanie ten błąd naprawiony w dodatku bo strasznie mnie to razi :P

Odnośnik do komentarza

Pisałem maila do kleyo już w tej sprawie ale już po fakcie zorientowałem się że można napisać na forum :) W każdym razie mam takie pytanie czy po dodaniu do dodatku klas A i B z poszczególnych okręgów i piłkarzy do każdego klubu ( co razem z innymi ligami da jakieś 120 000 grajków jeśli dobrze rozumuje ) to przecież rozgrywka nie będzie chyba zbyt płynna? I jeszcze jedno z tego co widzę to takie dodatki graficzne jak logo pack i face pack będą również wydane?

Odnośnik do komentarza

Mój nick się odmienia wg zasad języka polskiego:P

 

Dodanie już samych grywalnych klas A i B będzie dużym wyzwanie, bo stworzy to ok. 300 lig i prawdę mówiąc nikt nie wie jak to będzie działać. O składach dla tamtych lig nikt z nas na razie nie myśli.

 

Żadne dodatki graficzne nie będą integralną częścią dodatku. Oczywiście część osób przygotowuje loga zespołów i lig, które w dniu wydania dodatku będą świetnie się nadawały do niego, ale oficjalnie nie będą jego częścią.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobrze zrozumiałem ale przecież tworząc ten config udostępnicie go wszystkim do zassania więc każdy player będzie miał to samo ID a przecież ID można sprawdzić również w edytorze baz danych gry to wtedy chyba było by dobrze?

Odnośnik do komentarza

Tylko, że jest prawdopodobieństwo, że zawodnicy mają różne ID z każdym uruchomieniem gry. Gietz coś takiego zaobserwował i musimy się temu przyjrzeć.

Jak będzie taki problem to uderzcie do mnie - opracuję skrypt, który dopasuje ID do twarzy :).

Odnośnik do komentarza

W dodatku musimy zatwierdzić jeden system rozgrywek młodzieżowych dla wszystkich lig w Polsce, czyli od Ekstraklasy włącznie w dół. Mamy dwie opcje U-19 oraz u-21, czyli albo typowe ligi juniorskie albo ligi na zwór Młodej Ekstraklasy. Przypominam też, że w niedługim czasie ma powstać Młoda 1 liga, czyli kolejny poziom U-21. Jesteśmy ciekawi waszych opinii na ten temat pod warunkiem, że będą potwierdzone argumentami. Ostateczną decyzję jednak podejmiemy sami.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...