Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie na updacie kleya i po 3 sezonie nie można grać bo nie ma terminarzy na kolejny sezon!! :minigun::wszystkozle:

 

Przepraszam, ale przeklejam tą wypowiedź z "Bugi w Football Managerze 2010".

 

Zdarzył się Wam podczas prac taki niuans, czy to raczej małoprawdopodobne?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Wypiszcie tutaj jeżeli takie znacie poza MSP Szamotuły, SMS Łódź i Gwarkiem Zabrze szkółki piłkarskie zasługujące na umieszczenie ich w grze. Najlepiej kilka słów o bazie treningowej takiej szkółki i najważniejsza nazwiska zawodników którzy się w niej wyszkolili. Wyżej wymienionych myślę nie trzeba uzasadniać. Gwarek i SMS mają swoje seniorskiej drużyny występujące odpowiednio w okręgówce i III lidze, więc nie będzie problemu. MSP Szamotuły nie mają seniorskiej drużyny, a warunkiem, żeby generował wychowanków jest przynajmniej to, żeby był filią jakiegoś zespołu. Wstępnie myślimy o Sparcie Szamotuły, to naginanie rzeczywistości, ale tak czy siak tych wychowanków będzie niewielu i jeżeli będą na to zasługiwali szybko zostaną wykupieni przez kluby z wyższych lig. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza

Gietz uzasadnienie? I z jakimi ligowymi klubami proponujecie je powiązać filią? No i powiem szczerze, że nazwiska Kurto, Wojciechowski blado wypadają przy nazwiskach: Fabiański, Rasiak, Rybus(Szamotuły), Kosowski, Piszczek, Bandrowski(Gwarek), czy Jodłowiec, Golański, Kowalczyk(SMS). I wielu innych. Oczywiście te szkółki umieścimy ale myślę z gorszymi atrybutami niż SMS, Gwarek i Szamotuły. Zresztą te szkółki są chyba młode i dopiero się rozkręcają?

 

Czekam na dalsze propozycje, napiszcie też co myślicie o wartościach szkolenia młodzierzy dla danych szkółek. Myślę z 15 maks?;)

 

 

Tak w ogóle to komiczna sytuacja: zarówno na stronie UKP Zielona Góra jak i na stronie Promienia Opalenica piszą, że Wojsiechowski z Heerenvenn to ich wychowanek:D

Odnośnik do komentarza

Gietz uzasadnienie? I z jakimi ligowymi klubami proponujecie je powiązać filią? No i powiem szczerze, że nazwiska Kurto, Wojciechowski blado wypadają przy nazwiskach: Fabiański, Rasiak, Rybus(Szamotuły), Kosowski, Piszczek, Bandrowski(Gwarek), czy Jodłowiec, Golański, Kowalczyk(SMS). I wielu innych. Oczywiście te szkółki umieścimy ale myślę z gorszymi atrybutami niż SMS, Gwarek i Szamotuły. Zresztą te szkółki są chyba młode i dopiero się rozkręcają?

 

Czekam na dalsze propozycje, napiszcie też co myślicie o wartościach szkolenia młodzierzy dla danych szkółek. Myślę z 15 maks?;)

 

Tak w ogóle to komiczna sytuacja: zarówno na stronie UKP Zielona Góra jak i na stronie Promienia Opalenica piszą, że Wojsiechowski z Heerenvenn to ich wychowanek:D

Szkółka Remes powstała raptem 3-4 lata temu. I dlatego póki co nie może się pochwalić znanymi wychowankami, ale patrząc na ich bazę i sztab szkoleniowy można stwierdzić że niedługo wychowankowie z tamtąd zaczną się pojawiać w lepszych klubach.

 

Co do Wojciechowskiego to nie jest ani wychowankiem Promienia ani UKP. Tylko bodajże Śląska :).

Odnośnik do komentarza

Kosa Konstancin -> 94 juniorów i 26 dorosłych zawodników, niezła organizacja, kilku trenerów w tym Roman Kosecki, to też w miarę nowa inwestycja i jedynym wychowankiem który zaczyna jakąś karierę jest Jakub Kosecki, drużyna seniorów gra w B klasie więc klub i tak się w końcu znajdzie w bazie ;) Żadnymi afiliacjami nie jest powiązany. Sądzę że mała ilość sukcesów wynika z czasu jaki klub istnieje, niewielu zawodników zdążyło w ogóle wyjechać, a co dopiero zrobić kariery.

 

UKP Zielona Góra -> klub juniorski warty dodania, powiązany z Lechią Zielona Góra, pojawia się tam wielu juniorów którzy niekoniecznie przebijają się na szczyt ale zasilają tłumnie zespoły I ligi, takie drużyny też muszą być. Wychowankowie to min. Michał Janota (Excelsior Rotterdam, U-21), Marcin Pietroń (Piast Gliwice, U-21), Arkadiusz Ryś (GKS Katowice, U-19), Paweł Zapała (SV Lippstadt, U-18), po części Paweł Wojciechowski (sc Heerenveen, U-21) grał 2 lata w UKP i Bartosz Olejniczak (Polonia Warszawa). Każdy z tych zawodników miał spory potencjał, nie każdy go osiągnął (np. Ryś) ale to już nie wina klubu, średnio z każdego rocznika trafia się dwóch reprezentantów młodzieżówek na różnym szczeblu. Klub posiada boisko główne, 4 boiska trawiaste, 2 boiska ze sztuczną nawierzchnią, halę sportową, basen, siłownię i zaplecze odnowy biologicznej. Istnieje od 27 grudnia 1998, prawie 3 razy krócej niż Gwarek Zabrze ;)

Odnośnik do komentarza
Część trenerów ma ustawione ogrywanie juniorów w PP, może to wynika z ich tendencji w tym kierunku? W updacie działa dobrze.

 

 

a te ogrywanie juniorów w pucharach to jest ściema jedna wielka przykładowo dałem Ancelottiemu z chelsea ogrywanie juniorów na 1 a wenger z arsenalu miał 20 i co z tego dalej gra podstawowa 11 w carling cup

Odnośnik do komentarza

UKS Jedynka Krasnystaw powiązany ze Startem Krasnystaw. Wychowankowie: Kamil Późniak (GKS Bełchatów, U-21), Dawid Sołdecki (Górnik Łęczna, U-19), Daniel Krakiewicz (Górnik Łęczna), Kamil Sawa (Hetman Zamosc), Emil Witkowski (U-16), Sebastian Sadowski (U-18), Jakub Gajewski (U-18)

 

Kiedys cos słyszałem jeszcze o KS Piaseczno...

Odnośnik do komentarza

W której rundzie pucharu? Jak to wygląda w Pucharze Anglii, bo Puchar Ligi ma chyba dość wysoką reputację.

 

W pucharze Anglii opcja żeby trener wystawiał juniorów działa ale w pucharze ligi nie mimo że puchar ligi ma reputacje 11 a puchar anglii reputacje 15. Puchar anglii jest jako pucharem głównym a puchar ligi ustawiony jest jako inny puchar wychodzi na to że ta opcja by trener wystawiał juniorów działa tylko w pucharach głównych.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być nachalny bo sam wiem ile czasu i nerwów zżera robienie update-u, ale może moglibyśmy otrzymać raport co zostało do tej pory wklepane, co nie, a czego brakuje? Sam osobiście mam duży zapał do roboty i jeżeli zobaczę, że brakuje jakiejś drużyny z mojego regionu, albo z której dobrym kibicem/redaktorem strony mam kontakt to z chęcią pomogę.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być nachalny bo sam wiem ile czasu i nerwów zżera robienie update-u, ale może moglibyśmy otrzymać raport co zostało do tej pory wklepane, co nie, a czego brakuje?

Dodajemy składy drużyn z 3. Ligi, niestety z różnych względów idzie to odrobinę wolniej niż zakładałem. 2 grupy są już w pełni uzupełnione, reszta to kilka drużyn wklepanych w zależności od ligi. Mam nadzieję, że od poniedziałku w końcu będę miał dość czasu to się mocno sprężę. Dodajemy także zespoły do niższych lig, których na razie nie będziemy podłączać pod system ligowy - robimy je tylko po to żeby w kolejnych wersjach można było uzupełniać historię graczy. Jak masz duży zapał, to napisz, może jakaś fuszka się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

MSP Szamotuły nie mają seniorskiej drużyny, a warunkiem, żeby generował wychowanków jest przynajmniej to, żeby był filią jakiegoś zespołu. Wstępnie myślimy o Sparcie Szamotuły, to naginanie rzeczywistości

 

Takie nie do końca naginanie rzeczywistości, bo Sparta Szamotuły od ponad 2 lat współpracuje z MSP i w ten sposób co rundę trafia do Sparty kilku zawodników ze szkółki. Z resztą podobnie MSP współpracuje ze Spartą Oborniki.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...