Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w sumie ostatnie pytanie co do krajów:) i już nie będę nudził w tym temacie :P

Otóż w rankingu jest 208 krajów plus 13 jest nieaktywnych co daje 221 państw. Pozostałe 12 państwa stanowią kraje niezrzeszone w fifa, czyli nie maja odfajkowane FIFA Member. Jakie to są kraje?

W poprzednich wersjach tymi krajami były: Saint Martin, Sint Maarten, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Saint Pierre, Majotta, Reunion, Mariany Północne i Wallis & Futuna - podejżewane że te kraje są i w FM 2010, ale to dalej brakuje 2 krajów.

Jakie sa pozostałe 2 kraje?

Stawiam na Tuvalu i Zanzibar, czy ktoś może to potwierdzić lub podac jakie sa to dwa kraje:)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś znalazł rozwiązanie na mój problem, dotyczący newgenów ? może w pliku fake da sie zrobic jakiś wpis, aby nowi zawodnicy mieli imiona i nazwiska polskie

Z tego co mi się wydaje to musisz ustawić język polski.

Czyli co trzeba zrobić bo i ja jestem ciekawy?...

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za post za postem, ale już sam doszedłem do rozwiązania imion newgenów. Kiedy miastom przyporządkujemy odpowiedni język, to takie imiona i nazwiska będą mieli generowani zawodnicy. W przypadku kolegi BeeR82 najlepszym rozwiązaniem będzie przypisanie do x% miast na Śląsku języka polskiego, do y% niemieckiego i do znikomej ilości np. czeskiego. Dodatkowo, jeżeli chcielibyśmy mieć newgena, np. z polskim imieniem, ale niemieckim nazwiskiem to można wygenerować sobie jakoś listę imion i nazwisk i dołączyć plik edt z "FUTURE_REGEN", taki jaki mamy do ściągnięcia TUTAJ.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłeś tym Ślązokom obywatelstwo na Śląskie - dawne andorskie? Bo nazwiska newgenów są brane z puli nazwisk danego obywatelstwa obecnych w bazie, czyli musisz ustawić graczom z Andory np. obywatelstwo francuskie, a tym ze Śląska śląskie. Wtedy nie trzeba nic z językami kombinować.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja nie posiadam żadnego zawodnika (stworzonego) z śląskim obywatelstwem... w związku z tym w reprezentacjach mam szaraków o wyglądzie iberyjskim i nazwiskach francusko/hiszpanskich. Zobaczę sposób Sk8ter'a i dam znać czy coś się poprawiło. PS. Gdzie są ikony flag narodowych :D ?

 

PS2. Z językami w miastach nic nie kombinowałem, są takie jak w grze. Katowice, Zabrze, Bytom etc. one maja standardowo polski język ustawiony :)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja nie posiadam żadnego zawodnika (stworzonego) z śląskim obywatelstwem... w związku z tym w reprezentacjach mam szaraków o wyglądzie iberyjskim i nazwiskach francusko/hiszpanskich. Zobaczę sposób Sk8ter'a i dam znać czy coś się poprawiło. PS. Gdzie są ikony flag narodowych :D ?

 

PS2. Z językami w miastach nic nie kombinowałem, są takie jak w grze. Katowice, Zabrze, Bytom etc. one maja standardowo polski język ustawiony :)

Ikony flag narodowych są gdzieś w folderze data\graphics.

Tak jak mówię, kombinuj z językami miast - sam wczoraj ustawiłem sobie dla zabawy rosyjski dla Poznania, angielski dla Krakowa i wietnamski dla Warszawy i po roku miałem już kilku newgenów z polskim obywatelstwem, jednak obco brzmiącymi nazwiskami.

 

Najlepiej będzie jak zrobisz tak jak pisałem, czyli ustawisz języki dla miast oraz dodatkowo dla kraju i dodasz fejka z newgenami.

Odnośnik do komentarza

Ostatni edytor z jakiego korzystałem to ten wspaniały do FM-a 2007. Teraz niestety SI wypuszcza te skinowane bedziewia, z których nie da się korzystać...

Pytanie za 100 punktów - jak zmienić nazwę klubu w innym języku? Jeżeli to coś pomoże to mam spaczowanego FM-a, a w edytorze mam do wyboru tylko język polski lub czeski (chodzi mi o język interfejsu, nigdzie nie widzę przycisku do zmiany nazwy klubu/kraju/whatever w innym języku).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...