Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chodzi o to że jak biore nowa gra to nie ma tego co zapisałem w edytorze bo 09 jak sie brało nowa gra to te okno bylo i sie wybiarało a teraz tego nie mam i to mnie denerwuje bo w edytorze wszystko zrobiłem zapisałem i właczam gre biore nowa gra i odrau przeskakuje mi do wyboru ligi.

Witam!

 

Już doszedłem jak to zrobić:). Zapisujesz dane w edytorze pod jakąś nazwą, rozpoczynasz nową grę,zaznaczasz ptaszkiem okienko przy wyborze bazy danych, przechodzisz do wyboru lig i tam u góry po prawej stronie jest okienko

"wczytaj dane edytora" chyba jakoś tak, klikasz i wybierasz interesującą cie baze danych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Panowie, prawdopodobnie znalazłem źródło problemów z niewczytującą się bazą danych edytora. O tym za chwilkę napisze, musze jeszcze coś sprawdzić

 

Tak jak mówiłem, metodą prób i błędów znalazłem źródło zła :)

Aby edytor działał poprawnie i dane się zapisywały a następnie mogły być wykorzystane w grze trzeba grać gołą wersją FMa, tzn 10.0 bez instalowania patcha. On jest źródłem zamieszania. Zainstalowałem ponownie grę bez patchowania jej i edytor śmiga aż miło :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, prawdopodobnie znalazłem źródło problemów z niewczytującą się bazą danych edytora. O tym za chwilkę napisze, musze jeszcze coś sprawdzić

 

Tak jak mówiłem, metodą prób i błędów znalazłem źródło zła :)

Aby edytor działał poprawnie i dane się zapisywały a następnie mogły być wykorzystane w grze trzeba grać gołą wersją FMa, tzn 10.0 bez instalowania patcha. On jest źródłem zamieszania. Zainstalowałem ponownie grę bez patchowania jej i edytor śmiga aż miło :)

 

 

edytor działa na obu wersjach, natomiast na żadnej z nich nadal nie mogę wczytać plików z edytora do bazy danych...

Odnośnik do komentarza

Hmm a może tu chodzi o to że nie można zmian zapisywać jako plik config?

Bo wcześniej mi wszystko działało, teraz zmieniłem trenera w naszej reprezentacji, nadpisałem plik config i wczytało mi pierwotną bazę danych

 

 

Edit: Teraz zauwazyłem że każdą nową ligę itp trzeba zapisywać w oddzielnym pliku, bo inaczej baza danych wraca do stanu pierwotnego

Odnośnik do komentarza

Tak herby, loga, koszulki, mordy dzialaja z fm09.

 

Co do edytora sprobuj go odpalic spod ikony w katalogu edytora (nie spod skrotu na pulpicie czy w steamie).

 

Moglby ktos opisac w podpunktach dodawanie / aktywacje lig? (ktos, kto na bank wie, ze robi to prawidlowo).

Niby dodalem ale zastanawiam sie czy czegos nie pominalem.

Dobrze byloby mniec na forum GUIDE, ktory by nas prowadzil poprzez proces dodawania/uaktywniania lig.

 

Ps. Ile plikow powinien tworzyc nam edytor po prawidlowym dodaniu/uaktywnieniu lig?

Sciagnalem jakas lige z netu i bylo tam kilka plikow plus katalog z plikami.

Jak ja tworze to powstaje jeden plik xml.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...