Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem dzisiaj FM.Ale pojawiły się u mnie dwa podstawowe problemy i mam nadzieje że mi pomożecie.

 

1.Po pierwsze edytor

 

Wchodzę do podstawowego edytora,robię zmiany zapisuje je pod jakąś tam nazwą,wchodzę do gry i w żaden sposob nie mogę uruchomić swoich zmian.Może mi ktoś dokładnie opisać jak to wszystko zrobić?

Drugi edytor czasu rzeczywistego niestety nie działa albo ja coś złego robie? pobrany z tej strony http://rs495.rapidshare.com/files/300446882/FMRTE_v3.0.121.rar

 

2.Problem z Fakiem...może mi ktoś dokładnie powiedzieć gdzie co jak mam wklejić,bo niestety nie rozumiem tej istrukcji która jest tam napisana...i pewnie zrobiłem coś złego ściagałem z tej strony...http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/Vetr_s-Revolution-Fake-Patch-v_3_33.html

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jak dokonasz zmian w edytorze i je zapiszesz pod X-nazwa to podczas wyboru ''Nowa gra'' pojawi sie ''Wybierz baze danych'' i na dole bedzie okienko do odznaczenia - kolo niego napisane jest ''zmien''. Odznaczasz, i w kolejnym oknie (po nacisnieciu ok) wybierasz zapisany przez ciebie plik i dajesz ''OK''.

Prosciej wytlumaczyc sie chyba nie da.

 

Co do fake'a nie wiem bo nie probowalem.

Odnośnik do komentarza

Chyba ja jestem ślepy albo głupi i nie rozumiem...z tym edytorem

 

Wchodzę w grę.Pojawia mi się okno podstawowe.Do wyboru mam tylko "Nowa Gra" i poźniej nie mam żadnych innych opcji i okien...wciskam tą opcje i odrazu przechodzi mi do wybierania lig...poźniej w lewym górnym rogu jest "wybierz ligi" a obok na szaro i w to nie da się wejść "wybierz pliki danych edytora"....nie rozumiem ....

Odnośnik do komentarza

Tak jak myslałem. Źle zapisujesz edytowaną bazę, bo gdy usunąłem wszystkie pliki xml to również okienko się nie wyświetliło.

Po zakończonej edycji bazy wybierz opcję "Zapisz dane edytora jako" i zapisz. Plik powinien być w katalogu: Moje Dokumenty/Sports Interactive/FM 2010/editor data

Odnośnik do komentarza

A u mnie dalej to samo przeczytałem dwa razy to co tu napisaliscie i gre reinstalowałem usunąłem tego configa zrobiłem na nowo w edytorze zapisałem włączyłem gre i biore nowa gra i przechodzi mi do wybierania ligi nie moge wybierać sobie z bazy danych jak to było w FM 09...

 

Jaką nazwę nadałeś zapisywanemu pliku i gdzie go zapisałeś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...